ماجرای «بیسکوئیت حیوانی» و ستارگان هالیوود
۶۸۹۶۹۸
۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۰
۳۰۵۳ 
مجموعه پوستر انیمیشن پرهزینه "بیسکوئیت حیوانی" منتشر شد تا بالاخره انتظارها برای اکران یکی از پرستاره ترین انیمیشن های امسال به پایان برسد.

میزان: مجموعه پوستر انیمیشن پرهزینه "بیسکوئیت حیوانی" منتشر شد تا بالاخره انتظارها برای اکران یکی از پرستاره ترین انیمیشن های امسال به پایان برسد.

"بیسکوییت حیوانی" به کارگردانی مشترک "اسکات کریستین ساوا" و "تونی بنکرافت" 12 آوریل 2017 در امریکای شمالی اکران خواهد شد.

ماجرای «بیسکوئیت حیوانی» و ستارگان هالیوود
جان کرازینسکی، امیلی بلانت، ایان مک‌کلن، دنی دویتو و سیلوستر استالونه از جمله بازیگران مطرحی هستند که در این انیمیشن به صداپیشگی می پردازند. نکته جالب توجه در فهرست بازیگران این اثر حضور جان کرازینسکی و امیلی بلانت به عنوان یک زوج هنری است.

در این فیلم خانواده ای که در سیرک کار می کنند برای جلوگیری از ورشکستی از جعبه شگفت انگیزی استفاده می کنند که پر از بیسکوئیت های حیوانی است. تمام بیسکوئیت ها زنده شده و سیرک دوباره رونق پیدا می کند.

استالونه بازیگر بزرگ سینمای هالیوود در این انیمیشن در نقش "مرد گلوله ای" ظاهر شده و یا "ایان مکلین" ستاره فیلم های "ارباب حلقه ها" در آن آقای هانتینگتون صداپیشگی کرده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج