آخرین تلاش‌های اتلتیکو برای حفظ گریزمان
۶۸۹۷۳۸
۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۹
۶۱۶۹ 
شایعات جدایی گریزمان از اتلتیکو در پایان فصل و انتقال احتمالی او به بارسا روز به روز قوت می گیرند.

ورزش سه: شایعات جدایی گریزمان از اتلتیکو در پایان فصل و انتقال احتمالی او به بارسا روز به روز قوت می گیرند.


 بسیاری معتقدند که پس از ملاقات دو ماه پیش رئیس بارسا با خانواده گریزمان، انتقال گریزمان به بارسلونا را باید تمام شده دانست.


چندی پیش بود که فاش شد جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا با خانواده و اطرافیان گریزمان در رستورانی در شهر بارسلونا دیدار کرده است.


سپس گفته شد که این ملاقات، گام مهمی بوده برای اینکه ستاره فرانسوی فصل بعد راهی بارسلونا شود. حتی گیلرمو آمور، یکی از مدیران بارسا در اقدامی ناشیانه این خبر را تایید کرد که باعث شد باشگاه اتلتیکو ازبارسلونا به فیفا شکایت کند.

 

آخرین تلاش‌های اتلتیکو برای حفظ گریزمان


از ابتدای تابستان آتی، رقم فسخ قرارداد گریزمان به 100 میلیون یورو کاهش خواهد یافت و این برای مهاجمی با توانایی های او رقمی بسیار اندک محسوب می شود. بارسا قصد دارد با پرداخت این مبلغ، گریزمان را به خط آتش خود اضافه کند.

در همین رابطه امروز کادنا کوپه گزارش داد که مسئولان اتلتیکو طی روزهای آتی قرارداد جدیدی به گریزمان پیشنهاد خواهند داد که در آن، دستمزد او افزایش قابل توجهی خواهد داشت و رقم فسخ وی نیز دو برابر می شود. این آخرین تلاش اتلتیکو برای حفظ گریزمان و ممانعت از پیوستن او به بارسلوناست.


باید دید واکنش ستاره فرانسوی به این پیشنهاد چه خواهد بود. ستاره ای که حتی ادعا شده است در بارسلونا به دنبال خرید خانه است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج