گودرزی: استیضاح، وقت مجلس را گرفت
۶۹۰۳۱۷
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۲
۴۶۷۰ 
نماینده مردم بروجرد با بیان اینکه اکنون وقت استیضاح نبود، گفت: وقت مجلس گرفته شد.

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم بروجرد با بیان اینکه اکنون وقت استیضاح نبود، گفت: وقت مجلس گرفته شد.

عباس گودرزی نماینده مردم بروجردی در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس گفت: ما نباید با اعتبار مجلس بازی کنیم. شأن و جایگاه مجلس را که در راس امور است باید حفظ کنیم.

وی در تذکری با استناد به ماده 24 گفت: من خودم استیضاح امضا نکرده‌ام و معتقد بودم در پایان سال زمان جمع‌بندی است و زمان استیضاح نیست اما کسانی که استیضاح را امضا کرده‌اند یا به آنچه مطرح کردند عالم بودند یا مسائلی را همینطور نوشتند. اگر به آن مسائل ایمان داشتند باید پایش می‌ایستادند. این همه چالش در کشور وجود دارد. این همه وقت مجلس، ملت و رسانه گرفته شد. بعد نماینده‌ای موضوع را در کمیسیون پس نگیرد و به صحن بکشاند وظیفه‌اش است طرح مساله کند.

نماینده مردم بروجرد ادامه داد: اگر سوالی دارد یا با اطلاع است یا اطلاع ندارد با اعتبار مجلس بازی نکند. ما می‌خواستیم به دو فوریت موضوع اعاده اموال نامشروع مسئولین بپردازیم. متاسفانه وقت مجلس را گرفتند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:34 - 1396/12/22
مثلا وقت تان گرفته شد می خواستید چه گلی به سر مردم بزنید ، دلار که نایاب و هروز گرانتر میشه ، حقوق های نجومی و سهم خواهی مسولین هر روز بیشتر میشه ، عوارض دولتی به روشهای من دراری هر روز بیشتر میشه ، کار کردن تو این مملکت هروز سخت تر میشه ، کار ها عجین شده با دروغ و دغل بازی ، /
Iran, Islamic Republic of
21:36 - 1396/12/22
خب خودتون خواستین این موضوع برگزار بشه تازه اموال مسیولین حای خود ودیگه مشکلات مردم به باد فنارفته حرف تاعمل فرق دلره
Iran, Islamic Republic of
23:14 - 1396/12/22
همچین میگه وقت مجلس را گرفت که انگار نمایندها دارن هر روز صد تا گره از مشکلات مردم رو وا میکنن .برو عامو وقت چرت وخوابشون رو گرفت .
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1396/12/22
نمایش بودربیعی بایدمحاکمه بش چرابایدخرجشون بیکاری جوانان وبیش از۳۰درصدسرپرست خانواده‌ها بیکارن باعثش وجود۱۶ملیون افغانی هست وماازوزیرکارنمیگذریم ...
Iran, Islamic Republic of
07:34 - 1396/12/23
نمایندگان دانا== کشور در رفاه و آبادانی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج