فونسکا: بد شانس بودیم
۶۹۰۴۷۹
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۲
۷۳۶۴ 
سرمربی پرتغالی شاختار به ستایش از عملکرد تیمش با وجود حذف از لیگ قهرمانان اروپا پرداخت.

ایسنا: به نقل از مدیاست، شاختار می توانست به شگفتی سازی خود در لیگ قهرمانان اروپا ادامه‌ دهد. تیم اوکراینی که در دیدار رفت برابر رم با نتیجه‌ دو بر یک به پیروزی رسیده بود در دیدار برگشت با یک گل تن به شکست داد تا از دور رقابت‌ها حذف شود.

فونسکا، سرمربی پرتغالی شاختار بعد از بازی، گفت‌: قبل از هر چیز می‌خواهم این پیروزی را به رم تبریک بگویم. آنها از تک فرصتی که به دست آوردند نهایت استفاده را بردند و پیروز بازی شدند.

او ادامه‌ داد: کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتیم و بهتر از حریف بودیم. اگر از فرصت‌های خود به خوبی استفاده می‌کردیم در حال‌ حاضر برنده بازی بودیم. ژکو نشان داد که بازیکن فرصت طلب و سرنوشت سازی است. او از تک فرصت خود نهایت استفاده را برد. بد شانس بودیم و می‌توانستیم به دور بعد راه پیدا کنیم.

سرمربی پرتغالی شاختار همچنین در ادامه‌ صحبت‌های خود درباره آینده خود با شاختار، گفت‌: ما در صدر جدول رده‌بندی لیگ اوکراین هستیم و باید تاکید کنم که فصل بعد هم در لیگ قهرمانان اروپا حضور خواهیم داشت. دوست دارم بازهم با شاختار این رقابت بزرگ را تجربه کنم. من این تیم را دوست دارم و با تماشاگران هم رابطه خوبی دارم. باید دید که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. لیگ اوکراین لیگ قوی نیست و نیاز به سرمایه گذاری دارد . با این حال ما به درخشش خود ادامه‌ می‌دهیم.

فونسکا در پایان سخنان خود درباره برنارد، ستاره برزیلی تیمش ، ‌اضافه کرد: او در پایان فصل از شاختار جدا می‌شود و باید به دنبال جانشینی شایسته برای او باشیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج