لوکاکو: بازیکنان یونایتد خودشان را پنهان می‌کردند
۶۹۰۸۳۳
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۲
۷۵۹۴ 
روملو لوکاکو، مهاجم منچستریونایتد، پس از حذف تیمش از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، عملکرد بعضی از هم تیمی هایش را زیر سوال برد.

ورزش سه: روملو لوکاکو، مهاجم منچستریونایتد، پس از حذف تیمش از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، عملکرد بعضی از هم تیمی هایش را زیر سوال برد.


 منچستریونایتد شب گذشته در الدترافورد 2-1 مغلوب سویا شد و با توجه به تساوی 0-0 در دیدار رفت، از دور رقابت های لیگ قهرمانان کنار رفت. لوکاکو معتقد است که بعضی از بازیکنان تیمش در این دیدار نمایش همیشگی شان را ارائه نمی دادند.

 

لوکاکو: بازیکنان یونایتد خودشان را پنهان می‌کردند


او به خبرنگاران گفت:" بعضی از بازیکنان در زمین مخفی می شدند. ما بازی را خوب شروع کردیم اما پس از آن اجازه دادیم تا آنها کنترل بازی را در دست بگیرند.

ما چند موقعیت نصفه و نیمه داشتیم اما نتوانستیم گل بزنیم و پس از آن، آنها به گل رسیدند. از آن لحظه ما تلاش کردیم به بازی برگردیم اما آنها گل دوم را زدند که ضربه بزرگی به ما بود. ما تا پایان تلاش کردیم اما کافی نبود.


باید بهتر بازی می کردیم؛ به خاطر کیفیتی که در تیم داریم. ما باید صعود می کردیم اما شایسته آن نبودیم زیرا به اندازه کافی خوب بازی نکردیم.

ما باید زودتر گل می زدیم؛ شاید در نیمه اول با موقعیت های نصفه و نیمه ای که داشتیم. امروز پاس های آخر خیلی خوب نبود. ما همیشه در موقعیت مناسب بودیم؛ اما پاس هایی که به هم می دادیم، خوب نبود و این کار ما را تمام کرد."

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج