كنايه عضو شورا به شهردار تهران
۶۹۱۰۸۱
۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
۳۴۹۵ 
ناهيد خداكرمى عضو شورای شهر تهران گفت : نجفى مى داند مبارزه با فساد پيچيده و مافيايى اقتصادى در مديريت شهر تهران هزينه دارد، حال ميتواند ماندن و جنگيدن را انتخاب كند يا عقب نشينى كند و سنگر را واگذار كند. اين به انگيزه و روحيه وى بستگى دارد، بيمارى، حصر، زندان و مرگ نمى تواند رسيدن به آرمان هاى بزرگ را زمين گير كند.

انتخاب: ناهيد خداكرمى عضو شورای شهر تهران گفت : نجفى مى داند مبارزه با فساد پيچيده و مافيايى اقتصادى در مديريت شهر تهران هزينه دارد، حال ميتواند ماندن و جنگيدن را انتخاب كند يا عقب نشينى كند و سنگر را واگذار كند. اين به انگيزه و روحيه وى بستگى دارد، بيمارى، حصر، زندان و مرگ نمى تواند رسيدن به آرمان هاى بزرگ را زمين گير كند.

 ناهيد خداكرمى یك روز پس از مطرح شدن استعفاى شهردار تهران در مورد علت كناره گيرى نجفى گفت: انسانها روحيه هاى متفاوتى دارند برخى براى ماندن بر سر پيمان خود، با بيمارى كه سهل است، حتى وارد جنگى مى شوند كه مى دانند يك طرفه و ظالمانه است، ولى جنگيدن را انتخاب مى كنند و برخى تفنگ بر زمين گذارده و براى پيشگيرى از بحران از آن فرار مى كنند.

نجفى مى داند مبارزه با فساد پيچيده و مافيايى اقتصادى در مديريت شهر تهران هزينه دارد، حال ميتواند ماندن و جنگيدن را انتخاب كند يا عقب نشينى كند و سنگر را واگذار كند. اين به انگيزه و روحيه وى بستگى دارد، بيمارى، حصر، زندان و مرگ نمى تواند رسيدن به آرمان هاى بزرگ را زمين گير كند.

بسيارى از مسئولين كشور از اين بيمارى يا مشابه آن رنج مى برند ولى در حين درمان و پس از آن هم بكار خود ادامه مى دهند.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1396/12/24
اخه کاری نکرده که حالاازقبل اطلاع داشته اینادیگه چرارفتن بازجویی کردن بچه8ساله مگه چه گناهی مرتکب شدن ....
United Arab Emirates
21:18 - 1396/12/24
خسته نباشید ادمین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج