کاخ سفید: تبانیِ ترامپ و روسیه، دروغ است
۶۹۱۳۲۲
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۳
۲۷۰۸ 
سارا سندرز درباره وجود تبانی میان ستاد مبارزات انتخاباتی ترامپ و روسیه گفت: هیچ تبانی بین ستاد مبارزات انتخاباتی ترامپ و روسیه وجود نداشته است.

خبرگزاری میزان: در نشست خبری سارا سندرز، سخنگوی کاخ سفید خبرنگاری پرسید که ترامپ در ماه ژوئیه گذشته اعلام کرد اگر بازرس ویژه تحقیقات درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا وارد تحقیقات از خانواده ترامپ و روابط شخصی آنها شود این به منزله خط قرمز خواهدبود، هم اکنون بر اساس برخی گزارش ها کمیته تحقیقات وارد موضوع سازمان ترامپ به خاطر ارتباطات آن با روسیه شده است،آیا این یک خط قرمز است و آیا رئیس جمهور در این رابطه عصبانی است؟

سندرز در پاسخ به این خبرنگار گفت: همانطور که از مدتها پیش اعلام شده است و همچنین با تاکید رئیس جمهور بارها تاکید کرده است، هیچ تبانی بین ستاد مبارزات انتخاباتی ترامپ و روسیه وجود نداشته است.

در رابطه با سوالات ویژه در رابطه با سازمان ترامپ من شما را به آنها رجوع می دهم. ما به همکاری خود با شورای ویژه ادامه می دهیم. ما نمی توانیم به سوالات ویژه درباره سازمان ترامپ پاسخ دهیم. من شما را برای کسب اطلاعات بیشتر به آنها رجوع می دهم.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:11 - 1396/12/25
اینو اون کلینگتون و اوباما شایعه کردم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۵
ستاد حامیان ترامپ در ایران! عوام جهان متحد شوید!!
Iran, Islamic Republic of
04:04 - 1396/12/26
اگر دروغ است چرا اینقدر خودترا میکشی سیا هم میداند خیلی صحیح ودرست است روسیه جاسوس خود در انگلیس را کشت و انگلیس قطع رابطه میکند اما قبل از آن 12جاسوس حرفه ای وهکر خودرا که برای پیروری ترامپ و نفوذ در سیستم انتخاباتی نفوذ کرده بودند پس از اعلام پیروزی ترامپ بی سرو صدا کشت .آری جاسوسان به هر شکلی که باشند بیمه نیستند!شیبانی.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج