آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور
۶۹۱۳۹۴
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
۵۴۸۳ 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی‌ راه‌های کشور را اعلام و کرد و از مردم خواست سفرهای نوروزی خود را به روزهای پایانی اسفند ماه موکول نکنند.

خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی‌ راه‌های کشور را اعلام و کرد و از مردم خواست سفرهای نوروزی خود را به روزهای پایانی اسفند ماه موکول نکنند.

سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور، گفت: در اغلب محورهای مواصلاتی استان آذربایجان غربی شاهد مداخلات جوی به شکل باران هستیم. همچنین مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید در محورهای چناران-قوچان، مشهد-چناران و مشهد-سرخس و در محور فیروزکوه محدوده کارسالار در استان مازندران و محور منجیل-رودبار در استان گیلان نیز گزارش شده است.

وی با بیان اینکه ترافیک در سایر محورهای مواصلاتی به صورت روان در جریان است، ادامه داد: البته از دیروز بعد از ظهر شاهد افزایش ترددها نسبت به روزهای گذشته بوده‌ایم. به نظر می‌رسد درصد کمی از سفرهای نوروزی از روز گذشته آغاز شده است. بر همین اساس توصیه موکد ما به مسافران نوروزی این است که سفرهای خود را به روزهای ۲۷ و ۲۸ اسفند ماه موکول نکنند.

رحمانی افزود: امروز هم محدودیتی برای محور کرج-چالوس در نظر گرفته‌ایم که قرار شده از ساعت ۱۵:۰۰ بعد از ظهر اعمال شود، اما با توجه به وضعیت روان ترافیک ممکن است این محدودیت به تعویق افتد یا موکول شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج