۲۹ اسفند، مهلت اعلام دستمزد کارگران
۶۹۱۵۲۵
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۶
۷۱۰۲ 
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برای اعلام دستمزد کارگران در سال ۹۷ تا ۲۹ اسفندماه جاری فرصت داریم اما امیدوارم ظرف یکی دو روز آینده نتیجه‌گیری و در جلسه یکشنبه هیئت دولت مطرح شود.

خبرآنلاین: وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برای اعلام دستمزد کارگران در سال ۹۷ تا ۲۹ اسفندماه جاری فرصت داریم اما امیدوارم ظرف یکی دو روز آینده نتیجه‌گیری و در جلسه یکشنبه هیئت دولت مطرح شود.

محمد شریعتمداری در حاشیه جلسه تعیین دستمزد سال ۹۷ گفت: تاکنون ۹ جلسه سه جانبه بین نمایندگان کارگران، شبکه کارفرمایی و دولت برگزار و تلاش شده آرای دو بخش کارفرمایی و کارگری به هم نزدیک شود.

وی افزود: افزایش قیمت تمام شده تولید برای واحدهای تولیدی موضوع مهمی است و در صورتی که قیمت تمام شده به صورت غیرقابل قبولی رشد کند، بازار برای محصولات محدود می‌شود و به طور طبیعی امکان به کارگیری و اشتغال بیشتر و توسعه طرح‌های تولیدی محدودتر می‌شود که کارگران هم به این موضوع علاقه‌مند نیستند. از سوی دیگر کارفرمایان نیز علاقه‌مند نیستند که معیشت کارگران با مشکل مواجه شود.

شریعتمداری تاکید کرد: طبیعتا علاقه مندی کارگران به کار و انگیزه‌شان برای تولید بهتر موجب می شود که نشان های تجاری معروف تر شوند و بتوانند در بازارهای خارجی و داخلی عرض اندام کنند. بنابر این طبیعی است که دو طرف با این انگیزه های مشترک به هم نزدیک خواهند شد اما هنوز به نتیجه قطعی برای تصمیم گیری نرسیده‌ایم.

وی درباره زمان اعلام نتیجه نیز گفت: تا ۲۹ اسفند ماه فرصت داریم اما فکر می کنم ظرف یکی دو روز آینده نتیجه گیری و در جلسه یکشنبه هیئت دولت مطرح شود و در صورت نهایی شدن نتیجه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام قطعی خواهد کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:29 - 1396/12/25
برید گمشید ... حق کارگران رو میخورید
Iran, Islamic Republic of
20:33 - 1396/12/25
....و این حربه رو چند دهه است دارید به سر کارگرا میکوبید...و هی پول پارو میکنید ...
Iran, Islamic Republic of
20:47 - 1396/12/25
چراباید دلمونو به جنس ایرانی خوش کنیم؟تاکی میخواید از تولید ملی ایرانی حمایت کنید درحالیکه همه میدونن از نخ ریسندگی گرفته تا بزرگترین دستگاهها کلا از هرچیزی که تولیدمیکنندیه چیزی ازش می دزدند،یه چمدان ایرانی خریدم صدتومان بازش کردم میبینم نصف زیپش از یک زیپ دیگه هست تا بازش کردم همه دندونه هاش جر خورد،فقط جیب مردم رو غارت میکنیدبااین تولیدات داخلی تون
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1396/12/25
میشه یه فکریم برا تعطیلی کارخونه ها بکنین.
Iran, Islamic Republic of
21:05 - 1396/12/25
اگه از زیاد شدن حقوق کارگرها تولید به خطر میفته بزار به خطر بیفته مگه چقدر میخاین زیاد کنین یکی مثل اقای نجفی پیدا بشه دره این وزارت کارفرما رو گل بگیره چقدر خوب میشه لعنت به انهای که تو دفترهای شیکشون نشسته هستن برا کارگرهای زحمت کش حقوق تعیین میکنن لعنت به ......
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1396/12/25
شما بااین کش و قوص حقوق دارید کارگر بنده خدا دق میدهید اعلام کنید دیگر کارگر 100 تک تومان همه برایش صدتومان و با عرق ریختن و عذاب ان را بدست میاورد طوری تعیین اعلام کنید که حداقل امسال دیگر شرمنده زن بچه برای کمبودها نباشیم متشکرم از تمام کسانی که برای رسیدن کارگر بحقش تلاش میکنند
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1396/12/25
یه چیزی اعلام کنید که تهش یه حقوق نجومی برا شما بمونه
Iran, Islamic Republic of
23:49 - 1396/12/25
باسلام دولت نگران کارفرمایان نیست نگران خودش هست چون در کشور ما بزرگترین کارفرما خوددولت می باشد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج