مسی: ترجیح می‌دهم بیشتر در خدمت تیم باشم
۶۹۱۷۰۵
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱
۶۷۴۹ 
ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا می‌گوید تأثیرگذاری با کمک به تیمش در کار گروهی را به ثبت آمار و ارقام فردی ترجیح می‌دهد.

خبرگزاری تسنیم: لیونل مسی در گفت‌و‌گویی اختصاصی با شبکه آمه‌ریکا ‌تی‌وی، تأکید کرد که کار گروهی و در خدمت تیم بودن را بیش از پیش در اولویت برنامه بازی خود قرار داده و آن را به تکروی ترجیح می‌دهد. مسی در بخشی از این مصاحبه گفت: پیش از این من توپ را می‌گرفتیم و کار خودم را انجام می‌دادم، اکنون اما سعی می‌کنم که در خدمت تیم باشم. الان وقتی که توپ به من می‌رسد کمتر تلاش می‌کنم که خودم ضربه تمام کننده را به آن بزنم و نسبت به قبل بیشتر پاس می‌دهم و برای هم‌تیمی‌های موقعیت می‌سازم.

مهاجم آرژانتینی بارسلونا ادامه داد: اصولاً من آنقدرها آدم خودخواهی نیستم. من این روزها بیشتر تلاش می‌کنم که از پستی متفاوت بازیسازی کنم، البته میزان دوندگی‌ام در زمین بازی مثل سابق اما جهت حرکاتم متفاوت است.

مسی با وجود تغییر محسوس سبک بازی‌اش در فصل جاری که بیش از پیش بازیسازی و موقعیت گلزنی ایجاد کرده با 24 گل زده برترین گلزن این فصل لالیگا است. او از حیث پاس گل هم با 12 پاس در صدر جدول قرار دارد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج