آخرین وضعیت پرونده آتش‌ سوزی شهردار نودژ
۶۹۱۷۶۷
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴
۶۲۲۱ 
رییس دادگستری شهرستان منوجان در خصوص پرونده آتش زدن خودروی شهردار نودژ از توابع این شهرستان که منجر به سوختگی 30درصدی شهردار شده است، گفت: متهم در حال حاضر متواری است و دستورات قضائی لازم جهت دستگیری وی صادر شده است.

خبرگزاری ایسنا: رییس دادگستری شهرستان منوجان در خصوص پرونده آتش زدن خودروی شهردار نودژ از توابع این شهرستان که منجر به سوختگی 30درصدی شهردار شده است، گفت: متهم در حال حاضر متواری است و دستورات قضائی لازم جهت دستگیری وی صادر شده است.

 حسین شکوهی نسب اظهار کرد: تلاش دستگاه قضائی منوجان بر این است که در اسرع وقت متهم دستگیر شود و تحقیقات در خصوص علت و انگیزه نامبرده در مورد آتش زدن شهردار بخش آسمینون بررسی شود.

این مقام قضائی عمل غیر انسانی متهم در آتش زدن شهردار نودژ را به شدت محکوم کرد و گفت: حال عمومی شهردارخوب است و وی از بیمارستان شهید محمدی بندرعباس به بیمارستانی در یزد جهت ادامه اقدامات درمانی منتقل شده است.

وی ادامه داد: در اثر حادثه روز 23 اسفند شهردار نودژ دچار 30درصد سوختگی از ناحیه صورت، کتف و دست‌ها شده است.

شکوهی نسب ضمن تکذیب شایعه اخراج کارگر مذکور، تاکید کرد: این‌که گفته شده است نامبرده به لحاظ نپرداختن حقوق و مزایا توسط شهرداری دست به این اقدام زده است کذب محض است و مستندات پرداخت حقوق و مزایا وحق بیمه وی از سوی شهرداری نودژ تا پایان بهمن 96 موجود است.

وی عنوان کرد: کارگران نقش بی‌بدیلی در رونق اقتصادی و عمران و آبادانی کشور دارند، لذا مسئولان قضائی و اجرایی کشور بایستی از این قشر زحمت کش جامعه حمایت ویژه نمایند، بنابراین از تمام حقوق احتمالی کارگر موصوف اگر مورد تضییع قرار گرفته شده باشد، حمایت خواهد شد.

شکوهی گفت: اگر در مورد کارگر مذکور چنانچه از سوی شهرداری نیز قصوری صورت پذیرفته باشد قطعا با متخلفان احتمالی برخورد متناسب قضائی صورت خواهد پذیرفت.

این مقام قضائی عنوان کرد: متهم از فروردین سال 1384 به صورت قراردادی به استخدام شهرداری شهر منوجان درآمده است و به درخواست و اصرار خود وی در تاریخ اول آذرماه 1388 به شهرداری نودژ منتقل می‌شود.

وی عنوان کرد: طبق بررسی‌های انجام شده مقام قضائی از محل کار متهم، نامبرده سابقه چندین مورد درگیری با مسئولان و همکاران خود در شهرداری نودژ را دارد که به صورت مستند در پرونده کاری وی درج شده است .

وی افزود: با توجه به درگیری‌های مکرر این فرد در محیط کار، پس از دستگیری جهت بررسی وضعیت سلامت روحی و روانی نامبرده به پزشکی قانونی معرفی خواهد شد.

رئیس دادگستری شهرستان منوجان در پایان گفت: اطلاعات تکمیلی در این رابطه پس از دستگیری متهم از طریق روابط عمومی دادگستری استان کرمان به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
14:52 - 1396/12/26
مگه استان ما بیمارستان نداره که رفته استانهای دیگه بستری شده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج