کی‌روش: یک کُپی از قراردادم را به شما می‌دهم
۶۹۲۰۰۳
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۲
۶۳۳۳ 
سرمربی تیم ملی می گوید که یک کپی از قرارداد خود را به همه می دهد.

ورزش سه:  سرمربی تیم ملی ایران در نشست خبری بعد از دیدار با سیرالئون صحبت های جالبی را مطرح کرد. کی روش در این نشست خبری در واکنش به موضوع افشای قرارداد او در رسانه ها صحبت های جذابی را مطرح کرد و در جمع خبرنگاران گفت: شما تنها خوشحال باشید و من قول می دهم که یک کپی از قراردادم را به شما بدهم.

سرمربی تیم ملی در این نشست خبری از مدیر رسانه ای تیم ملی و مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال خواست تا قرارداد او را کپی کنند و هر برگ از قرارداد او را در اختیار خبرنگاران قرار دهند.

کی روش که با رویکردی عجیب در نشست خبری حاضر شده بود، چند مرحله به این موضوع اشاره کرد و البته تایید کرد که قرارداد او مورد تایید فیفا و فدراسیون فوتبال است و البته خبرنگاران می توانند از جزییات مرخصی های او آگاه باشند.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:45 - 1396/12/26
تاسف واسه فدراسیون فوتبال
اگه مربی بزرگ آوردن آگه آقایون قراردادبستن دیگه چرابرگه محرمانه قراردادکیروش رومیفرستن توسایتهاوروزنامه هامگه کیروش مجرمه؟ شک نکنیدهراسنادی وهرضربه ای به کیروش وتیم ملی واردمیشه ازخوده فدراسیونه که میخوان کیروش رو کله پا کنن
United Arab Emirates
21:21 - 1396/12/26
باید هم این حرفا رو بزنه حق داره اخه ۴گل زده،تاج هم که ابدارچی این اقاست
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1396/12/26
یارو مرغ دوزدیده بود کرده بود زیر پیراهن دمش زیرپیراهن زده بود بیرون صاحب مرغ گفت مرغم گم شده خبر نداری گفت حضرت عباسی خبرندارم صاحبش گفت قسم حضرت عباس قبول کنم یادم خروس ....
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1396/12/27
کیروش بزرگ ۱۰۰برابرپولی که گرفته مفیدتربوده واگه ۲برابرم بخواهدوبدین حقش تمدیدقراردحق مسلم کیروش وملتمون
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج