کم فروشی میوه و شیرینی زیر ذره بین تعزیرات
۶۹۲۴۳۹
۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰
۳۶۲۷
رئیس شعبه ویژه گشت مشترک تعزیرات حکومتی از ورود این تیم به موضوع رعایت خالص فروشی خبر داد و گفت: با رعایت مصوبه خالص فروشی در عرضه سیب و پرتغال تنها در استان تهران از 600 میلیون تومان کم فروشی جلوگیری می شود.

خبرگزاری ایرنا: رئیس شعبه ویژه گشت مشترک تعزیرات حکومتی از ورود این تیم به موضوع رعایت خالص فروشی خبر داد و گفت: با رعایت مصوبه خالص فروشی در عرضه سیب و پرتغال تنها در استان تهران از 600 میلیون تومان کم فروشی جلوگیری می شود.

خردادماه سال جاری طرح خالص فروشی میوه و شیرینی از سوی رئیس اتاق اصناف به تمامی اصناف کشور ابلاغ شد و بر این اساس تمامی فروشندگان میوه و شیرینی باید کالای خود را بدون احتساب وزن جعبه و یا سبد میوه به مردم عرضه کنند اما گزارش های مردمی حاکی از رعایت نشدن این مصوبه به ویژه در شب عید است.

تیم ویژه گشت مشترک تعزیرات حکومتی با توجه به اهمیت موضوع و ملی بودن این مساله همچنین با رویکرد پیشگیری از اجحاف در حق مردم، امروز -یکشنبه- به یکی از مراکز عرضه میوه تنظیم بازار رفت و در بازرسی نامحسوس بازرس سازمان صنعت، معدن و تجارت این تیم ویژه، مشخص شد که متاسفانه خالص فروشی در تعدادی از مراکز عرضه میوه تنظیم بازار رعایت نمی شود.

براساس این گزارش، گشت نامحسوس با حضور رئیس شعبه ویژه با رویکرد اصلاح تخلف انجام شد و امید شهرآبادی به تبیین تخلف برای فروشنده پرداخت و فروشنده نیز پس از اطلاع از مصوبه، قیمت های خود را اصلاح کرد.

شهرآبادی گفت: با احتساب حجم سیب و پرتغال تنظیم بازار استان تهران می توان گفت که با پیشگیری از این تخلف، از حدود 600 میلیون تومان کم فروشی جلوگیری می شود.

وی افزود: با توجه به عمومی بودن این تخلف در سطح کشور، ترتیبی اتخاذ شده که گشت های مشترک در سراسر کشور از فردا توجه ویژه ای به رعایت مصوبه خالص فروشی داشته باشند.

گفتنی است، هموطنان می توانند شکایات خود را در سامانه اینترنتی WWW.T135.IR و یا سامانه پیامکی 300000135 سازمان تعزیرات حکومتی و از طریق شماره تلفن 124 بازرسی صنعت، معدن و تجارت ثبت و پیگیری کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1396/12/27
اگه دولت کاری به میو ه نداشته باشه گرون نمشه هروقت دولت دست گذاشت روی چیزی گرونشد
نمونه اش پرتغال از زمان توزیع دولت دو برابر شده
باری هم که توزیع میشه اینقدر کفیت داره نمیدونی کجایی دلت بزاری
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1396/12/27
کار افرینی =افتخار ملی/ بیکاری= انزجار ملی/ مرگ بر مدیران بیخا صیت در کلیه نهادها
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1396/12/28
خودمان می دانیم بچه قیمت میفروشیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج