مایلی‌کهن:‌ کدام عید؟ کدام تبریک؟
۶۹۲۶۰۴
۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۶
۱۵۹۷۵ 
محمد مایلی‌کهن گفت: نیازی به آمریکا نیست،‌ خودمان همه اشتباهات را مرتکب می‌شویم.

روزنامه خبرورزشی: خسته، منتقد، عاصی؛ محمد مایلی‌کهن در مقاطعی از زندگی‌اش با این القاب دست و پنجه نرم کرده ولی خودش تأکید دارد که فقط دلش می‌سوزد و نمی‌تواند مقابل نارسایی‌ها ساکت بنشیند. در طول سالی که گذشت،  چند بار مواضع مایلی‌کهن را بی‌کم و کاست درج کردیم و حتی انتقادات او از خودمان را هم چاپ کردیم. دیروز زنگ زدیم تا عید را به حاجی‌مایلی‌ تبریک بگوییم اما بحث‌ها و مصاحبه‌‌مان به سمتی جلو رفت که اصلاً تصورش را هم نمی‌کردیم. حرف‌هایی که البته سرمربی اسبق تیم ملی تأکید داشت دلیل بیان آن‌ها این است که نمی‌تواند جلو نارسایی‌ها سکوت کند و بی‌تفاوت باشد.

زنگ زدیم تا در مورد سال جدید و البته سال کهنه با شما مصاحبه کنیم.


من چه بگویم؟ از قول من بنویس اگر صاحب ‌منصب بودم قرارداد آقای کی‌روش را تا زمان ظهور آقا امام زمان (عج) تمدید می‌کردم. می‌گذاشتم ایشان بماند و از شغلی که دارد، لذت ببرد. شما نگاه کن، هموطنان عزیز و شریف من که در استادیوم آزادی کار می‌کنند و ماهی فقط ۹۰۰هزار تومان دستمزد می‌گیرند، ۳ ماه است حقوق نگرفته‌اند اما به جای آن، رفقای آقای کی‌روش ۸۰۰میلیون خرج کرده‌اند تا سیرالئون بیاید ایران. خب این پول که در جیب سیرالئون نمی‌رود بلکه به جیب برخی آقایان و رفقا می‌رود. تازه داستان زلزله‌زدگان کرمانشاه که به جای خودش. بابا این کارگران عزیز و شریفی که ۳ ماه است حقوق نگرفته‌اند، بغل گوش‌مان هستند، در همین تهران. همین مجموعه آزادی. شما هم طرفدارشان هستید. شخص شما را نمی‌گویم. کلیت کار منظورم است. شما هم طرفدار کی‌روش هستید.

 

دل‌مان می‌خواست سال نو را تبریک بگوییم ولی حرف‌های شما غافلگیرمان کرد.


عید؟ تبریک؟ چه تبریکی آقا؟ این همه اتفاق بد در این سال داشتیم. تازه خیلی بدتر از این هم می‌تواند در انتظارمان باشد. کشتی سانچی آن اتفاق برایش افتاد،‌ بحث زلزله‌زدگان و همین پرواز تهران- یاسوج. آقایان می‌گویند خلبان محترم جراحی قلب باز کرده بود و او را مقصر جلوه دادند. خب آقا اگر آن مرحوم جراحی کرده بود، شما چرا اجازه دادید هواپیما را هدایت کند؟ همه چیز را دوباره بیندازیم گردن خلبان که چه؟ تا وقتی درست رفتار نکنیم، این اتقافات همچنان تکرار می‌شود. چرا امارات‌ایر سقوط نمی‌کند؟ چرا قطر ایرویز نمی‌افتد؟ چرا برای لوفت‌هانزا چنین اتفاقاتی نمی‌افتد؟ تا حرف هم که می‌زنم، آقایان مدیر می‌گویند مشکلات مملکت را می‌دانیم. خب آقاجان، دانستن مشکلات وقتی کاری برای حل آن نمی‌کنید، چه سودی برای مردم دارد؟ هنوز یادمان نرفته هواپیمای ما، ایرباس ما را ناو آمریکایی در خلیج فارس زد و نزدیک به ۳۰۰ بی‌گناه را کشت اما مدیران ما چه کار کردند؟ آیا حق‌مان را از آمریکا گرفتند؟ آیا آمریکایی‌ها بابت آن حرکت زشت و غیرانسانی تنبیه شدند؟ سفارت آمریکا را گرفتیم ولی حالا آقای مطهری،‌ نماینده محترم مجلس می‌گوید آن کار اشتباه بود. من صراحتاً می‌گویم نیازی به آمریکا نیست چون خود ما همه اشتباهات را مرتکب می‌شویم. بعضی‌ها هم مرتب از دین و دیانت مردم سوءاستفاده می‌کنند. بابا خود اسلام گفته چراغی که به خانه رواست، به مسجد حرام است. اولویت ما رفاه مردم است. هی می‌گویند پول نداریم. بابا به خدا پول داریم. آقا پول داریم. خیلی هم پول داریم. ما ثروتمندیم. پول داریم ولی مدیریت نداریم.

 

دل‌تان خیلی پر است.


دلم می‌سوزد. مردم ما خیلی شریف هستند. در مکه و منا آن اتفاقات تلخ افتاد و کلی شهید دادیم ولی حالا آقایان دنبال مذاکره با عربستان هستند.

 

به هر حال امیدواریم سال خوبی داشته باشید. آرزوی‌تان برای سال جدید؟


مثل همیشه، صلح، آرامش و رفاه برای مردم شریف ایران و همه جهان.

انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1396/12/27
زدی به سیم اخر مایلی جون
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1396/12/27
بابا تو رو خدا دیگه خسته شدیم از دست این آقا نمیدونم اینها چه مشکلی با پیشرفت جوانان این مملکت دارن که تا دو ریال پول میخوان خرج کنن برا پیشرفت آین .. اقاهای همیشه دلواپس خودشونو معصوم جلوه میدن واشک تمساح میریزن بخدا فقط جمله اولشو خوندم دیگه دیوونه شدیم جناب این همه تو این کشور اختلاس میشه چرا سینه سپر نمیکنین چرا کفن نمیپوشین جلودار جوانان بشین تا مملکت رو از دزدان واختلاسگرهای پست پاک کنین؟ کیروش حقوقش همینه پول دانشش تو دنیای فوتبال رو میگیره هزار برابر شما هم به جوانان مملکت وپرچم ایران خدمت کرده برو بساطت رو جای دیگه پهن کن تمام مردم پشت سر کیروش هستن بس کن دیگه خودت رو خوار وذلیل تر نکن حاجی گرینوف.
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1396/12/27
بسه دیگه نه اینکه مدیرای ایرانی کم پول میگیرن
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1396/12/27
تو چرا میسوزی؟نمیخوای باز سرمربی تیم ملی بشی و شب مسابقه با بحرین بازیکنها رو تا دم صبح بیدار نگهداری تا دعا بخونن و بعد فرداش عین اب خوردن از بحرین ببازن و از رفتن به جام جهانی محروم بشن؟
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1396/12/27
خدا همه ما رو شفا بده
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1396/12/27
تو ديگه دست سياسيون وسازمان هوایی و دریایی مربیون، یعنی خود زلزله ناشناخته هستی،، جمع کن این شارلاتان بازی تو رشته خودت حرف بزنی بس است حتی. درمورد کشتی حرف نزن خراب میکنی راستی کمی توهم ونراحت بنظر ميومدی مایلک، سال نو بر همه ایرانیان عزيز مبارک انشالله برای همه،ایرانیان
سال خوب و خوش باشه
Iran, Islamic Republic of
00:04 - 1396/12/28
دمت گرم حاحی مایلی...
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1396/12/28
ای کاش یکم به مسئولای کشور بر بخوره البته بعدی میدونم
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1396/12/28
مایلی عزیز. .

فکر کنم حرف تک تک ما رو زدی. ..

ولی چه سود. .

تا زمانی که حکّام پول رو صرف فک فامیلشون میکنن و به هر قیمتی حاضرن روو منصب حکومت بشینن , بدبختی و دزد و فقر فرهنگ بیشتر از پیش خواهد شد

باز هم میگویم از ماست که بر ماست

خودمان انتخاب کردیم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۸
دمت گرم مرد شریف ابرانی با غیرت درود بر تو حاجی مرغ همسایه غاز است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۹
حرف تک تک شما تک و توکهای عقده ای رو زد نه مردم و
Iran, Islamic Republic of
03:17 - 1396/12/28
حاج مایلی نم نم فکرت داره بازمیشه،بازم آفرین که متوجه شدی
Iran, Islamic Republic of
08:14 - 1396/12/28
خدا ازتون نگذره مایلی کهن آخه آوردن تیم چه ربطی به سرمربی داره!!؟هیچ تیم خوبی با ایران بازی نمیکنه؟ چون شرایط بین المللی بدی داریم.تو از اولین وابسته ها هستی
Iran, Islamic Republic of
08:14 - 1396/12/28
کی روش مفت خور ترین مربی ایرانه واقعا برای مسئولین بی عرضه متاسفم
Iran, Islamic Republic of
11:22 - 1396/12/28
مایلی کوهن دیگه اعتبارت وازدست دادی بامخالفتهای بی منطق دروغ والکیت وهمیشه هم باختی به کیروش بزرگ خوب محبوب باتعصب وپرافتخارتوچندم جهانی کیروش۱۰تاجهان بایدقردادش تمدیدبش وچندبرابربگیربازم می ارزه ومفیده توچی ۵ملیاردخرج تیم المپیک شدوکردی نتونست برجام جهانی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج