غیب پرور: دوستان وارد دیپلماسی ورزشی نشوند
۶۹۲۷۵۱
۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
۵۳۵۷ 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: به دوستانمان توصیه می کنیم وارد عرصه دیپلماسی ورزش نشوند. این عرصه صاحب دارد و حفظ ارزش های انقلاب تابع یک اصول کلی مشخص و غیرقابل تغییر است.

خبرگزاری مهر: سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین درباره مسائل مطرح شده در روزهای اخیر پیرامون روبرویی ورزشکاران کشورمان با حریفان رژیم صهیونیستی در میادین ورزشی جهانی گفت: من در موضع گیری های گذشته خودم گفتم، اینکه یک عزیزی در عرصه ورزش کشور و یا در ریاست فدراسیون سرمربی گری و یا مسئولیت دیگری حرفی می زند ما آنها را می شناسیم. آنها برادران خوب ما هستند اما حرف هایی که می زند، حرف های ناصواب و بدی است که نباید گفته شود.

وی افزود: آرمان ما محو رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی است. ما می خواهیم اسرائیل از بین برود و این یک آرمان، راهبرد، استراتژی و خواست عمومی ملت ماست اما مدال آوری یک افتخار است. حال به هر کسی بگوییم افتخار را قبول می کنید یا حفظ آرمان ها را اولویت می دهید همه به اتفاق خواهند گفت حفظ آرمان ها برای ما مهمتر است.

سردار غیب پرور اظهار داشت: افتخارآفرینی و کسب مدال قهرمانان و ورزشکاران ما در میادین جهانی بسیار خوب و مایه افتخار و مباهات برای ملت ماست اما این که مدال آوری به قیمت کوتاه آمدن از آرمان های ما باشد، به هیچ وجه قابل قبول نیست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: به دوستانمان توصیه می کنیم وارد عرصه دیپلماسی ورزش نشوند. این عرصه صاحب دارد و حفظ ارزش های انقلاب تابع یک اصول کلی مشخص و غیرقابل تغییر است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی یک رژیم کودک کش، جعلی و بی خاصیت است که از ابتدای تشکیلش تا به امروز به امت اسلام ظلم های بسیار کرده است. اگر ما بخواهیم به واسطه یک بهانه به عنوان عرصه ورزش با آنها ارتباط برقرار کنیم به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Sweden
11:43 - 1396/12/28
کاسه داغ تر از آش یعنی ما!!!؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1396/12/28
خب پس مثل ی مرد انصراف بدید
نه اینکه خودتونو به مریضی بزنید
یا الکی ببازید.
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1396/12/28
اتفاقا هدف خادم هم همین بود که مشخص شود چه کسی مسئول این شرایط است
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1396/12/28
آقای ناظر شما خودت هم مثل غیب پرور ی .چرا نباید نظرات مختلف چاپ شود. از چی میترسید بالاتر از سیاهی
مگر رنگی هست.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۹
والا گل گفتی
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1396/12/28
واقعا خاک برسر ترسو تون که نظرات مردم پخش نمیکنید هیچ جا دنیا مثل شما نیست گم شید دیگه حالم ازتون بهم میخوره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج