پسر قذافی نامزد انتخابات لیبی می‌شود
۶۹۲۸۹۶
۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
۳۷۴۷ 
یکی از نزدیکان خانواده معمر قذافی اخبار منتشر شده درباره قصد سیف الاسلام برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را تایید کرد.

خبرگزاری مهر: یکی از نزدیکان خانواده معمر قذافی اخبار منتشر شده درباره قصد سیف الاسلام برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را تایید کرد.

باسم الصول، یکی از نزدیکان خانواده معمر قذافی دیکتاتور سابق لیبی در خصوص اخبار منتشر شده در زمینه نامزدی سیف الاسلام قذافی پسر دیکتاتور سابق در انتخابات ریاست جمهوری لیبی عنوان داشت: سیف الاسلام در انتخابات ریاست جمهوری نامزد خواهد شد و هیچ شک و تردیدی در این خصوص وجود ندارد.

وی در ادامه افزود: ایمن بوراس، یکی از نزدیکان خانواده قذافی به نمایندگی از سیف الاسلام در کنفرانس خبری در تونس برنامه های آتی وی را اعلام خواهد کرد.

این برنامه‌ها در خصوص روند آشتی ملی فراگیر در لیبی برای پشت سر گذاشتن بحران کنونی و آخرین تحولات میدانی در این کشور به خواهد بود. همچنین در خصوص تحت پیگرد قرار گرفتن سیف‌الاسلام از سوی دادگاه جنایی بین المللی نقطه نظراتی مطرح خواهد شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
18:22 - 1396/12/28
یکی دیگر از پسران معمر قزافی در جریان بمباران کاخ ریاست جمهوری طرابلس توسط امریکایی ها کشته شد.
بخاطر انفجار اتهام واهی و بی اساس پرواز هواپیمایی پانامریکن لاکروبی.در سال ۱۹۹۸ در ان بمباران خود سرهنگ قزافی شنوایی سمت راست از دست داد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج