همشیک: با آرامش به قهرمانی می‌رسیم
۶۹۳۲۰۶
۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹
۶۱۵۲ 
ستاره اسلواک ناپولی از شانس بالای این تیم برای قهرمانی در سری A ایتالیا خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: ستاره اسلواک ناپولی از شانس بالای این تیم برای قهرمانی در سری A ایتالیا خبر داد.

ناپولی در رقابت‌های این فصل لیگ ایتالیا عملکرد خوبی داشته است و یکی از رقیبان جدی یوونتوس برای قهرمانی در لیگ ایتالیا است.

مارک همشیک، کاپیتان تیم ناپولی درباره بازی در این تیم گفت: ۱۱ سال است که در ناپولی بازی می‌کنم. امروزه خیلی سخت است بازیکنی پیدا شود و این همه مدت در یک تیم باشد ولی من خوشبختانه توانستم وفاداری خودم را به این تیم اعلام کنم. من از زندگی در ناپل و بازی برای این تیم لذت می‌برم. ناپل را عاشقانه دوست دارم. حضور در این تیم برای من افتخار بزرگی است و به آن می‌بالم. دلیلی برای ترک ناپل وجود ندارد و دوست دارم تا جایی که می‌شود در این تیم بمانم و به حضورم تداوم بخشم.

قبل از همشیک دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین که از سال ۱۹۸۴ تا ۱۹۹۱ برای ناپولی بازی کرد با زدن ۱۱۵ گل بهترین گلزن تاریخ این باشگاه ایتالیایی بود اما همشیک توانست رکورد مارادونا بزرگ را جابه‌جا کند.

این بازیکن درباره شانس بالای این تیم برای قهرمانی در لیگ ایتالیا گفت: خوشبختانه ما یک بازی مستقیم با یوونتوس داریم که در خانه برگزار می شود و اهمیت بسیار زیادی برای ما دارد. علاوه بر آن هنوز زود است بخواهیم درباره قهرمانی حرف زد چون بازیهای زیادی داریم و باید با آرامش به سوی قهرمانی برویم. تیم شرایط خیلی خوبی دارد و آماده هستیم قهرمانی در لیگ ایتالیا را تجربه کنیم. البته مسیر قهرمانی سخت است و دشوار و بازی‌های زیادی تا پایان باقی مانده است. هنوز بازی‌های سخت ما شروع نشده است و باید خودمان را برای دیدارهای سختی که در پیش داریم آماده نگه داریم. من بر این باور هستم که امسال برای قهرمانی ناپولی در لیگ ایتالیا همه شرایط جور است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج