بایرن به دنبال جذب جانشینی برای لواندوفسکی
۶۹۴۱۱۷
۰۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۱
۶۱۹۱
نشریه مارکا مدعی شد که باشگاه بایرن مونیخ از حالا به دنبال جذب جانشینی برای رابرت لواندوفسکی است.

ورزش سه: نشریه مارکا مدعی شد که باشگاه بایرن مونیخ از حالا به دنبال جذب جانشینی برای رابرت لواندوفسکی است.

 لواندوفسکی به باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرده که قصد پیوستن به رئال مادرید را دارد. مهاجم لهستانی به کارل هاینز رومینیگه، مدیر باشگاه اعلام کرده که تمام تلاشش را خواهد کرد که این اتفاق رخ دهد. بدین ترتیب، در این شرایط، لواندوفسکی دست بالا را دارد و بایرن مونیخ که اوضاع را بسیار پیچیده می‌بیند، به دنبال جذب جانشینی برای مهاجم 29 ساله تیمش است.

تیمو ورنر، اصلی ترین گزینه بایرنی ها است ولی بایرنی ها جاه طلبانه فکر می‌کنند و در این اندیشه هستند که با حضور احتمالی پوچتینو در بایرن، هری کین را راهی آلیانز آره نا کنند.

طبق ادعای مارکا در چند هفته اخیر، لوا معتقد است که دورانش در بایرن به پایان رسیده و انگیزه زیادی برای پوشیدن پیراهن سپید رئال را دارد. البته او به خوبی درک می‌کند که این انتقال چقدر پیچیده و دشوار خواهد بود و به سادگی نهایی نخواهد شد.

لوا قصد دارد صادقانه موضوع به پایان برسد. او به باشگاه اعلام کرده که نمی‌خواهد عضوی از انها باشد. با این حال برخی منابع معتقدند که بایرنی ها تا پایان قرارداد لوا یعنی تابستان 2021، قصد فروش او را ندارند.

از سوی دیگر رئال قصد ندارد هیچ اختلافی با بایرن مونیخ بر سر موضوع لوا پیدا کند و با باشگاه تماس هایی داشته که اعلام کند هیچ صحبتی با ایجنت جدید لوا انجام نشده است. در حقیقت رئال قصد دارد بار این انتقال را بر دوش لواندوفسکی بیندازد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج