ترافیک ۳ کیلومتری در ورودی رودبار
۶۹۴۶۱۵
۰۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
۷۳۷۴
رئیس پلیس راه گیلان گفت: در محور رشت به قزوین در ورودی استان محدوده منجیل به رودبار شاهد بار ترافیکی پرحجم به طول 3 کیلومتر هستیم.

خبرگزاری ایسنا: رئیس پلیس راه گیلان گفت: در محور رشت به قزوین در ورودی استان محدوده منجیل به رودبار شاهد بار ترافیکی پرحجم به طول 3 کیلومتر هستیم.

سرهنگ «حسین محمدپور» با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی محورهای استان، اظهار کرد: برابر آخرین گزارش مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان گیلان که توسط دوربین‌ها رصد می‌شود، در محور رشت به قزوین در ورودی استان محدوده منجیل به رودبار شاهد بار ترافیکی پرحجم به طول 3 کیلومتر هستیم.

رئیس پلیس راه گیلان افزود: حجم ترافیک خروجی در محور مذکور به نسیت ورودی کمتر است، در محور آستارا به اردبیل در تقاطع راه آهن کمربندی آستارا هم شاهد بار ترافیکی هستیم، در ورودی شهرستان تالش هم با ترفیک مواجه‌ایم.

وی با بیان اینکه هیچ محور مسدودی در استان نداریم، ادامه داد: در بقیه محورهای استان گره ترافیکی که ایستایی باشد، نداریم و شاهد ترافیک روان و عادی هستیم.

سرهنگ محمدپور با اشاره به ریزش سنگ از کوه در پی آتش سوزی که منجربه مسدود شدن محور اسالم به خلخال شد، گفت: روز گذشته پس از گزارش حادثه، اکیپ‌های پلیس راه به محور مذکور اعزام شدند،که محور شب گذشته بازگشایی شد.

رئیس پلیس راه گیلان تصریح کرد: شب گذشته دو تصادف شدید در محورهای انزلی و فومنات داشتیم که متاسفانه منجربه فوت 2 تن از هموطنان ‌مان شد.

این مقام انتظامی یادآور شد: در 10 روز از اجرای طرح نوروز 97 تعداد 721 هزار و 804 خودرو و 3 میلیون و 439هزار و 884 نفر وارد استان گیلان شدند که نسبت به سال گذشته 21 درصد افزایش ورود خودرو و 25 درصد افزایش ورود مسافر را شاهد بودیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج