لواندوفسکی فصل بعد هم بازیکن بایرن مونیخ است
۶۹۴۸۴۸
۰۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲
۵۰۰۶
رومینیگه:
کارل هاینس رومینیگه، نایب رئیس باشگاه بایرن مونیخ، شایعات اخیر در مورد انتقال روبرت لواندوفسکی به رئال مادرید در تابستان پیش رو را به شدت رد کرد.

ورزش سه: کارل هاینس رومینیگه، نایب رئیس باشگاه بایرن مونیخ، شایعات اخیر در مورد انتقال روبرت لواندوفسکی به رئال مادرید در تابستان پیش رو را به شدت رد کرد.


 لواندوفسکی که در تابستان 2014 از دورتموند به بایرن پیوست، در 184 بازی برای باواریایی ها، تاکنون 142 گل به ثمر رسانده و یکی از بهترین مهاجمان دنیا در چند سال اخیر محسوب می شود.

در چند فصل اخیر همواره شایعاتی در مورد علاقه رئال برای خرید این ستاره لهستانی مطرح بوده که در چند هفته اخیر شدت گرفته است اما رومینیگه تاکید کرد که هیچ پیشنهادی نمی تواند بایرن را به فروش لواندوفسکی راضی کند.

 

لواندوفسکی فصل بعد هم بازیکن بایرن مونیخ استاو به کیکر گفت:" من مایلم تصور کنم که روبرت لواندوفسکی به طور 100 درصد فصل آینده برای بایرن بازی خواهد کرد. چه چیزی می تواند ما را به فروش او متقاعد کند؟

همیشه این را به خاطر دارم که در سال 2008، ما یک پیشنهاد فوق العاده از چلسی برای فرانک ریبری داشتیم. از آن روز به بعد، همه دنیای فوتبال فهمیدند که کسی نمی تواند یک بازیکن بایرن مونیخ را برخلاف میل این باشگاه بخرد."

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج