احمدی‌نژاد مثل درِ مسجد است؛ نه می‌شود کند و نه می‌شود سوزاند
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۶۹۵۳۲۰
۰۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶
۹۸۵۳
سردار دهقان، وزیر دفاع دولت یازدهم:
وزیر دفاع دولت یازدهم گفت:احمدی‌نژاد الان درب مسجد است. نه می‌شود کند و نه می‌شود سوزاند. در دوران حکومتش هم همین بود. یک مثالی می‌زدند و می‌گفتند احمدی نژاد یک گلوله آتش است در دست حاکمیت ولی او کار خودش را دارد انجام می‌دهد.

هفته نامه مثلث: سردار حسین دهقان درباره برخی خبرها مبنی بر تصمیمش برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری اواخر دوران وزارت گفت: در 96 هیچوقت اراده ای برای این کار نداشتم. برای 1400 بسته به زنده بودن دارد.

*{درباره خبر قرار گرفتن خود در جایگاه دبیری شورای عالی امنیت ملی به جای شمخانی}: این صددرصد جدی بود، آقای روحانی همواره دنبال این بودند که آقای شمخانی را جابه جا کنند.ولی من مایل نبودم به جای آقای شمخانی بروم.

*{در پاسخ به این سوال که روایت است شما حتی آقای موسوی را راضی کردید از موضعشان عقب نشینی کنند. حتی گویا قرار بود ایشان کارهایی بکند، نامه ای منتشر کند. یکدفعه اما همه چیز خراب شد. ممکن است در این مورد توضیح دهید؟}:ما رفاقت طولانی با آقای موسوی داشتیم، آن موقع با آقای حجازی و آقای اژه ای که وزیر اطلاعات بود صحبت کردم که اگر نظر بر این باشد که با ایشان صحبت کنیم، میتوانم با ایشان صحبت کنم؛ شاید بتوانم تاثیر بگذارم. من قبل از آن خطبه معروف حضرت آقا با آقای موسوی دو یا سه جلسه داشتیم. بحث مفصلی با ایشان کردم. گفتم شما وقتی الان بیایی بدون هر نوع دغدغه ای تمکین کنی و به خواسته مردم احترام بگذاری و به رسمیت بشناسی آن مجموعه های اجرایی که انتخابات را برگزار کردند، در این قالب میتوانی همواره مبارزه سیاسی کنی و میتوانی دوباره در صحنه باشی. این کار را نکنی خود به خود از صحنه حذف میشوی. بیا اعلام کن من آنچه که اعلام شده و مراجع رسمی و قانونی عمل کردند، میپذیرم. ولی نامه ای به رهبری بنویس و بگو. بگو این موارد یک، دو، سه را قبول دارم، اما نکته چهارم این است که من احساس میکنم حقوق من تضییع شده و من از شما اجازه میخواهم که مکلف کنید دستگاه قضایی که این موارد که من دارم را رسیدگی کند. این را بگو و جریان را خاتمه بده. ایشان در آن جلسه قانع شد و گفت من این کار را میکنم. ایشان گفت من آقای خامنه ای را به عنوان رهبر کشور قبول دارم و حتی اگر درست به خاطر داشته باشم، گفتند من مقلد ایشان هستم.

* من {در دولت خاتمی}بنیاد شهید بودم، دو هفته یک بار با احمدی نژاد در شهرداری برای مسائل ایثارگران جلسه داشتیم. آمریکا به عراق حمله کرده بود. ما با هم جلسه داشتیم؛ گفت آقای دهقان تو فکر میکنی چرا آمریکا آمده و عراق را گرفته؟ گفتم آقای دکتر شما تحلیلتان را بفرمایید. گفت آمریکاییها چون میدانند مقر حکومت امام زمان(عج) در بغداد خواهد بود، آمده اند آنجا را گرفته اند که مانع ظهور شوند.

*آقای موسوی یکی از اعضای مرکزیت حزب جمهوری اسلامی بود. آقای موسوی و خانم رهنورد روابط بسیار وسیعی با مرحوم آقای اردبیلی داشتند. قبل از انقلاب خانم رهنورد دو کتاب نوشت؛ من این کتابها را خواندم. کتابهای خوبی هم بود. بعد همین روزنامه جمهوری اسلامی ایران را که آقا مدیرمسئولش بود، موسوی سردبیرش بود. آقای موسوی در مواضع فرهنگی، سیاست خارجی و اقتصادی با آقا حتی این اواخر خیلی نزدیک بود. در بحث اقتصادی اختلاف اندکی داشتند. نمیدانم حالا اگر بعضی جاها هم آقای موسوی سر کار بود، باز اقتصاد دولتی را دنبال میکرد یا نمیکرد؛ من این را نمیدانم. جایی هم ما دیدگاهی از ایشان ندیدیم که بگوییم چگونه است. آنوقت آقای موسوی میشناخت آدمها را؛ آدم تیزهوشی بود. شاید بعضی وقتها تیزهوشی آدمها دردسر برایشان ایجاد می کند. خودش احمدی نژاد را می شناخت.

*آقای احمدی نژاد الان درب مسجد است. نه میشود کند و نه میشود سوزاند. در دوران حکومتش هم همین بود. یک مثالی میزدند و میگفتند احمدی نژاد یک گلوله آتش است در دست حاکمیت. در این دست یک مقدار نگه میدارد و می اندازد در آن دست، از آن دست میاندازد در این دست، ولی او کار خودش را دارد انجام م یدهد.

*احمدی نژاد الان کاری که میکند این است؛ یک، میخواهد بگوید که در کشور ما تبعیض و ناروایی وجود دارد، منشأ این تبعیض و ناروایی را هم فعلا اساسش را گذاشته بر قوه قضائیه. دو، میخواهد بگوید مردم حرفهای ناگفته ای دارند که فضایی برای بیان اینها وجود ندارد و کسانی باید هزینه شکستن این سکوت یا آتش زیر خاکستر یا زیر پوست شهر را بپردازند. یک کسی باید نمایندگی کند و بگوید و آن کسی باید باشد که حاضر است خودش را فدای مردم کند و آن فدای مردم هم احمدی نژاد است. پس آقای احمدی نژاد کار دومی که میکند، این است که بیاید خودش را نماینده خاص حقیقی و واقعی مردم که شرایط اجازه بیان آنها را نمیدهد، کند. به عبارتی میخواهد بگوید من نماینده همه نارضایتی های انباشته شده جامعه هستم. برای اینکه هر جریان براندازی موفق شود، باید چهار تا ویژگی داشته باشد. اولی اش انباشت نارضایتی است، دومی اش سازمان است و سازماندهی، سومی اش ایدئولوژی است و چهارمی اش رهبری. آقای احمدی نژاد می گوید نارضایتی انباشته که وجود دارد، مردم را هم می شود در صحنه آورد و سازماندهی کرد، ایدئولوژی هم که بحث امام و انقلاب اسلامی است که این 17 سال و 20 سال از بین رفته، پس ایدئولوژی هم وجود دارد. دیگر چیزی که وجود ندارد؛ رهبری این جریان است که آن هم من هستم. میخواهد بیاید در این جایگاه بنشیند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1397/01/08
احمدی نژاد در مسجد نیست ، بعضی ها که ازش حمایت کردند دیگر رو ندارند که بگویند ما اشتباه کردیم احمدی نژاد از اول ناباب بود و همه کارهابش ریا ، ولی دانسته یا ندانسته عده ای حمایت کردند و الان باید توبه کنند
پاسخ ها
سالار
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۸
از خجالت نمیدونن با احمدی نژاد چکار کنن آبروی خودشان میره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۸
احمدی نژاد خودش ملت را نابود کرد تبعیض را خودش ایجاد کرد طبقات را خودش بوجود آورد الان احمدی نژاد در مسجد آن را حساب نکنید آن را از نظام وسیاست کنار بگذارید
Iran, Islamic Republic of
17:33 - 1397/01/08
خوب شما احمدی نژاد بدارید کنار به شرطی که خودتون به مشکلاتی که او اشاره کرده وبه درستی هم اشاره کرده رسیدگی کنید تا میدان برای او تنگ شود حاضرید به خواستهای مردم تن در دهید و زبان مردم باشید ....
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1397/01/08
کاربر محترم 17:20و17:21 چرا به اسم من کامنت میذارید؟
پاسخ ها
سالار
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۹
عجب! از اول من سالار بودم شما از کجا پیدات شد؟
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1397/01/08
نگران نباشید مردم احمدی نژاد رو هم قبول ندارن! در هر صورت ایشون نظر نزدیک هستن
Germany
21:42 - 1397/01/08
احمدی نژاد شده قوز اندر قوز هرروزه قوزبالای قوزه!!
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1397/01/08
من یکی قبولش دارم هرچی باشه ایشون عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام هستند
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1397/01/08
ای بابا آقای احمدی نژاد بنده خدا تا جایی که توانست خدمت خودش را انجام داد .... آقای احمدی نژاد یکی از بهترین ها بود افسوس وصد افسوس لطفامطلب منو چاپ کنید ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
23:48 - 1397/01/08
احمدی نژاد بهتر از روحانی است.احمدی نژاد نگفت که همه مشکلات کشور مال دولت قبل بوده.اگه مسکن مهر نبود الان خیلی ها توی کوچه می خوابیدند.ولی مردم الان نه احمدی نژاد و نه روحانی هیچ کدوم رو قبول ندارند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۹
البته مسکن مهر از تو کوچه خوابیدن کمی بهتراست
Iran, Islamic Republic of
01:15 - 1397/01/09
شما حساب بکنید مسجد ضرار است هم درشو بکنید هم ویرانش کنید /چرا نکیشه کاری کرد پس پیامبر چرا مسجد ضرار رو به فرمان خدا خراب کرد پس میشه نابودش کرد ...
پاسخ ها
بیمار روانی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۹
درودبرسانسورچی
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1397/01/09
درب مسجد میکنند و عوض میکنند..
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
پارسیان طب - فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
اورانوس_فوتر2
کلینیک النا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
دکتر حسینی_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیان طب - فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر