واکنش زیدان به اتهام بی عدالتی در حق ایسکو
۶۹۵۹۷۳
۱۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۳
۱۳۴۸
ایسکو در رئال و تیم ملی اسپانیا دو چهره متفاوت دارد و خود او نیز پس از بازی با آرژانتین تایید کرد که در رئال از اعتماد به نفس لازم برخوردار نیست.

ورزش سه: ایسکو در رئال و تیم ملی اسپانیا دو چهره متفاوت دارد و خود او نیز پس از بازی با آرژانتین تایید کرد که در رئال از اعتماد به نفس لازم برخوردار نیست.

ایسکو از سال 2013 در رئال بازی می کند ولی اولین هت تریک دوران فوتبالش، در بازی اسپانیا مقابل آرژانتین رقم خورد. او که در یکی دو ماه اخیر بازهم در رئال نیمکت نشین شده، در تیم اسپانیا با اطمینانی که لوپتگی به وی دارد، از مهره های ثابت محسوب می شود.

زیدان که در نشست خبری بازی با لاس پالماس شرکت کرده بود، در واکنش به اتهاماتی که در مورد بی عدالتی وی نسبت به ایسکو وارد شده پاسخ داد:« من هرگزدر حق ایسکو بی عدالتی نکرده ام. او در رئال خوشحال است و شاید همان شخصیت برجسته تیم ملی را در رئال نداشته باشد؛ ولی برای من بازیکنی بسیار مهم است و این را قبلا هم نشان داده ام. از نمایش او برابر آرژانتین بسیار خوشحال هستم. بازی او کامل و بی نقص بود. برتری پر گل اسپانیا هم من را تحت تاثیر قرار داد.

اگر ایسکو در رئال بازیکن همیشه ثابت نیست، به این خاطر است که من 25 بازیکن در اختیار دارم و فقط 11 نفر می توانند وارد زمین شوند. من از ایسکو رضایت کامل دارم و همیشه صلاح تیم را در نظر می گیرم.»

 

 

 

 

احتمال جدایی ایسکو:« او بازیکن رئال است و همین جا خواهد ماند. من از او و عملکردش بیرون و داخل زمین راضی هستم.»

 

بازی با لاس پالماس:« اگر می خواهیم سه شنبه برابر یوونتوس یک بازی خوب و مطمئن را به نمایش بگذاریم، باید فردا در زمین لاس پالماس نتیجه بگیریم. بازی بسیار دشواری پیش روی ماست ولی کاملا آماده هستیم.»

 

وضعیت بیل:« او مشکلی برای بازی فردا ندارد. دو بازی خوب در چین با تیم کشورش انجام داد و کاملا آماده است.»

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج