اجرای طرح «نوروزبانان بی نوروز» در نیمه دوم فروردین
۶۹۶۰۰۱
۱۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۲
۱۹۹۰
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌ و پرورش گفت: طرح رفاهی - حمایتی «نوروزبانان بی نوروز» در نیمه دوم فروردین ماه 1397 با رویکرد مسافرت ارزان برای خانواده فرهنگیان و دانش آموزان اجرایی می شود.

خبرگزاری فارس: علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از اجرای طرحی برای خانواده هایی که در ایام نوروز، موفق به مسافرت نوروزی نشده اند، خبر داد.

وی ادامه داد: برای اولین بار ، وزارت آموزش و پرورش با هماهنگی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، هتل های 3 تا 5 ستاره را با تخفیف 80 درصدی در اختیار «نوروزبانان بی نوروز» در نیمه دوم فروردین قرار خواهد داد.

الهیار افزود: این طرح رفاهی در راستای توجه به منزلت اجتماعی فرهنگیان، ارتقای طیب خاطر و حمایت از خانواده های تمام کسانی که نتوانسته اند به دلایل مختلف در سفرهای نوروزی، مکانی را به عنوان مقصد سفر انتخاب کنند، با تخفیف ویژه و بی نظیر در راستای تقویت و توسعه گردشگری و صنعت توریسم برای اولین بار به عنوان بسته رفاهی، به مورد اجرا خواهد گذاشت.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: وزارت آموزش و پرورش در راستای مساعدت و مشارکت رفاهی به دانش آموزانی که قصد سفر به همراه خانواده ها داشته باشند، ضمن اعطای مرخصی تحصیلی، فرصت بهره مندی و استفاده از تخفیف 80 درصدی را به منظور اقامت در مراکز رفاهی و هتل های 3 تا 5 ستاره را تقدیم اولیا خواهد کرد.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج