عبداللهی: حال و هوای تیم خوب است و حاشیه نداریم
۶۹۸۸۳۸
۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
۹۳۵
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت که شرایط آبی‌پوشان خوب است و حواشی اطراف تیم نیست.

خبرگزاری تسنیم: نصرالله عبداللهی درباره برتری 4 بر یک استقلال مقابل مشکی‌پوشان مشهد اظهار داشت: حال و هوای تیم خوب است و اگر یک نیمه بد باشیم، نیمه دوم جبران می‌کنیم. حال و هوای خوب تیم باعث شده که نبود بازیکنان مصدوم تأثیری نداشته باشد.

وی در مورد ناراحتی داریوش شجاعیان از تعویضش در نیمه نخست تصریح کرد: شفر تصمیم گرفت او را تعویض کند و پس از آن هم اتفاقی نیفتاد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به اظهارات پژمان منتظری که به درگیری مهدی رحمتی و بهشاد یاورزاده، بازیکن پیشین استقلال اشاره و تأکید کرده خیلی زشت است خبرهای استقلال به بیرون درز کند، گفت: خبرها از داخل تیم به بیرون نمی‌رود. در هتل دو هزار نفر آدم هستند و یک عده هم شیطنت کردند. در سالن هتل همه نشسته‌اند و می‌بینند. کسانی که این حاشیه را دامن زدند، منظور داشته و می‌خواستند آن را بزرگ کنند. مطمئن باشید هیچ حواشی اطراف استقلال نیست.

عبداللهی راجع به بحث تمدید قرارداد وینفرد شفر با استقلال گفت: همه از نتایج شفر رضایت دارند و قرارداد او نیز به زودی تمدید می‌شود. باشگاه کارهای مربوط به تمدید قرارداد شفر را انجام داده است و حتماً این کار صورت خواهد گرفت.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج