سرقت مسلحانه با تهدید دختر ۶ ساله
۶۹۹۶۷۶
۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۰
۱۴۱۳۷ 
مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام خبر ادامه رسیدگی به پرونده سرقت مسلحانه از یک واحد مسکونی در خیابان جناح از شهروندان جهت شناسایی سارقین مسلح درخواست همکاری کرد.

خبرگزاری مهر: ساعت ۱۱:۴۵ مورخه ۲۰/۰۶/۱۳۹۶ و از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره سرقت مسلحانه در یک مجتمع مسکونی در خیابان محمدعلی جناح ، به کلانتری ۱۱۸ ستارخان اعلام شد .

با حضور مأمورین کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد دو جوان حدودا ۳۰ ساله که یکی از آنها کت و شلوار و دیگری شلوار و پیراهن جین آبی رنگ به تن داشتند ، با تهدید اسلحه اقدام به سرقت بیش از ۷۰ میلیون تومان پول و طلاجات ساکنان مجتمع نموده و پس از محبوس کردن افراد مجتمع از محل متواری شدند .

تحقیقات میدانی :

کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی با حضور در محل سرقت به تحقیق از اهالی مجتمع مسکونی پرداختند که در همان تحقیقات اولیه مشخص شد تمامی اهالی این مجتمع از بستگان نزدیک یکدیگر هستند .

یک از شکات در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : "ساعت ۱۰:۵۵ صدای جیغ کشیدن خواهرم که دیوار به دیوار و در یک طبقه زندگی می کنیم ، شنیدم ؛ اول اعتنا نکردم اما پس از دقایقی جهت پیگیری موضوع به درب خانه خواهرم رفتم . زنگ زدم اما خواهرم در را باز نکرد ! با کلید یدک ، به همراه پدرو مادرم [ که در طبقه پایین زندگی می کنند ] و پسرم وارد خانه ی خواهرم شدیم که دیدیم دو جوان غریبه ی حدودا ۳۰ ساله داخل خانه ی خواهرم هستند ؛ آنها خواهرم را در یکی از اتاق ها و دختر ۶ ساله اش را نیز در اتاقی دیگر حبس کرده بودند . یکی از این افراد به سمت ما آمد ؛ اسلحه اش را به سمت من گرفت ؛ دست و پای پسرم را بست و اسلحه را روی سر پسرم گذاشت ؛ تهدید کرد که اگر طلا و پول ندهیم ، پسرم را خواهد کشت و [ در ادامه ] مرا به زور به طرف اتاق خواب برد و اسلحه را به سمت من گرفت ؛ من تمام طلاهای خودم را به او دادم اما او دست بردار نبود و دائما محل گاوصندوق را از من می پرسید اما ما در خانه گاوصندوق نداریم ؛ نهایتا آنها همگی ما را در یکی از اتاق محبوس کرده و پس از زدن اسپری فلفل ، در اتاق را بسته و از خانه خارج شدند " .

شاکی دیگر که سارقین با ورود به خانه اش اقدام به حبس کردن او و دختر شش ساله اش کرده بودند نیز در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : " با دختر ۶ ساله ام داخل خانه بودیم که زنگ در واحد ما را زدند ؛ دختر ۶ ساله ام در را باز کرد که ناگهان دو نفر با اسلحه وارد منزل شدند ؛ من جیغ کشیدم ؛ آنها با مشت و لگد به جانم افتادند و مرا به داخل یکی از اتاق ها انداختند و دختر شش ساله ام را نیز گروگان گرفتند ؛ گفتند : "هرچه طلا و پول داری بگو کجاست" . تمام صورت و دهان و گردنم خونی شده بود ؛ جلوی دهان دخترم را گرفته بودند و دائما تهدید می کردند که "بچه ات را می بریم" که در همین زمان خواهرم به همراه پدر و مادرم و پسرش وارد خانه شدند و ... " .

شکار تصویر سارقین مسلح :

کارآگاهان با بررسی مجتمع مسکونی محل سرقت اطلاع پیدا کردند که پارکینگ و درب ورودی مجتمع دارای دوربین های مداربسته است ؛ بلافاصله تصاویر دوربین ها مورد بررسی قرار گفت و با راهنمایی شکات پرونده ، تصاویر دو سارق مسلح مورد شناسایی قرار گرفت .

سرقت مسلحانه با تهدید دختر ۶ ساله

سرقت مسلحانه با تهدید دختر ۶ ساله

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با انتشار این خبر اعلام کرد : " در ادامه رسیدگی به پرونده و به منظور شناسایی و دستگیری این دو سارق مسلح ، هماهنگی با بازپرس محترم شعبه هشتم دادسرای ناحیه ۳۴ تهرانجهت انتشار مجدد تصاویر بدون پوشش متهمین انجام شده است ؛ لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصاویر این دو نفر شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات در خصوص هویت ، محل سکونت و تردد این افراد را از طریق شماره تماس های ۵۱۰۵۵۵۰۱ و ۵۵۳۸۱۰۳۶ در اختیار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند " .

انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1397/01/19
همین یکی و کم داشتیم دیگه تو خونه ام امنیت نداریم
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1397/01/19
عکسشون کو!!!!؟؟؟؟نکنه خرزو خانن؟؟؟؟
United Arab Emirates
22:39 - 1397/01/19
ایران نگوبگوکابل تگزاس
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۰
تو تو فکر تهران باش کابل به تو ربطی نداره و
United Arab Emirates
22:45 - 1397/01/19
همش ازبیکاری وفقرحالابرین بودجه ومنابع کشورهزینه۱۶ملیون افغانی خارجی کنیدو۱۰ملیون شغل ایرانیارواشغال کردن حالادبگین افغانیا خوب کارمیکنن حقمون بدترازاینهاسرمون بیادخداجای حق نشسته وحضرت علی ع گفته وقتی ازدری فقربیادازهمون درایمان میر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۰
آقا من بمیرم به یکی مثل تو کار نمیدم چون کاری جز غر زدن نداری فکر کنم همیشه طلب کار هستی
برو بابا جمع کن خودت رو برای بیکاری تو خودت دنبال دلیلش بگرد کدوم صاحبکار احمقی به یه همشه طلبکار کار میده
United Kingdom
23:52 - 1397/01/19
سارق مسلح کت شلواری وادکلن زده وسشوار کشیده وپررو ندیده بودیم که انم دیدیم جمز باند آمریکایی باید جلوی این لنگ بیندازه.....چه پر رو
United Kingdom
23:54 - 1397/01/19
انگار داره میره خواستگاری‌.‌‌....‌؟!
United Arab Emirates
23:57 - 1397/01/19
عجب چیزایی ادم میشنوه بخدا
Iran, Islamic Republic of
01:14 - 1397/01/20
پس عکسشون کو؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1397/01/20
چه دزدای شیکی ماشالا
دزدی با کت و شلوار! فقط کراوات کم داره و یه دسته گل خخخخ
Netherlands
12:17 - 1397/01/20
خاک توسربی غیرتشون.اشغالها انگاردارن میرن خواستگاری یکیشون باکت وشلوار،اون یکی انگاربادیگاردشه.بعضیا مفت خوری وراحت طلبی رویادگرفتن، دومترقددارن ولی دریغ ازیه جوغیرت،یعنی عرضه کارگری کردن روهم نداشتن؟؟چرابعضی ازجوونای این دوره زمونه اینقدرلاابالی وبیفکر وتنبل وتن پرورشدن.
گندم مجیدی ...15ساله...پونک قزوین
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1397/01/20
آدم تو خونه اش هم امنیت نداره ....
پاسخ ها
مهتاب
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
.خدایاچکارباید کنیم؟*
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج