عبداللهی: شفر فهرست خروجی نداده است
۶۹۹۹۲۳
۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳
۳۰۸۱
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: شفر تا این لحظه هیچگونه فهرست خروجی نداده و حتی به صورت شفاهی هم در این زمینه با مسئولان باشگاه صحبت نکرده است.

خبرگزاری میزان: نصرالله عبداللهی درباره مطرح شدن نام جابرانصاری، بهنام برزای، پادوانی و علی قربانی در فهرست خروجی شفر گفت: شفر تا این لحظه هیچگونه فهرست خروجی نداده و حتی به صورت شفاهی هم در این زمینه با مسئولان باشگاه صحبت نکرده است. ما 3 بازی حساس پیش رو داریم آیا به نظر شما منطقی است که در چنین شرایطی شفر چنین کاری بکند.

وی درباره اینکه گفته می‌شود تیام برای ماندن در استقلال مبلغ مالی بالایی درخواست کرده که همین موضوع باعث شده احتمال نماندن او بیشتر شود، تاکید کرد: این موضوع هم درست نیست. ما تازه برای تیام قرار است خانه گرفته و پدر و مادرش هم به ایران بیایند ضمن اینکه خود او هم دوست دارد در استقلال بماند و مسئولان باشگاه از نظر مالی هم با این بازیکن به توافق خواهند رسید.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که مهدی قائدی چه زمانی می‌تواند تمرینات خود را آغاز کند، تصریح کرد: با توجه به تصادف و اتفاقی که برای قائدی افتاد او مراحل درمانی خود را سپری می‌کند و بازگشت او به تمرینات بستگی به نظر پزشک معالجش دارد اما تا آنجا که اطلاع دارم او تا حدود 2 ماه دیگر تقریبا شرایط تمرین کردن را پیدا کرده و به تمرینات پیش فصل فصل آینده خواهد رسید.

وی درباره اینکه هواداران دوست دارند مسئولان باشگاه هر چه زودتر مذاکرات خود را برای تمدید قرارداد بازیکنانی که قراردادشان تمام می‌شو آغاز کنند، اعلام کرد: همانطور که گفتم ما 3 بازی حساس دیگر پیش رو داریم و فعلا تمرکز همه اعضای تیم روی این بازی‌های باقی مانده است. پس از آن مسئولان باشکاه بر اساس نظر و فهرست شفر مذاکره خود را برای تمدید قرارداد بازیکنان وارد عمل می شوند و هواداران بابت این موضوع نگرانی نداشته باشند.

عبداللهی درباره آخرین وضعیت تمدید قرارداد شفر و کادرفنی مد نظر او و اینکه اعضای خارجی کادر او درخواست پول زیادی برای تمدید قرارداد داشته‌اند هم گفت: مذاکرات با شفر توسط مسئولان باشگاه در حال انجام است و به‌زودی نهایی می‌شود و از شانس بد ما دلار هم که هی درحال گران شدن است. در ضمن طبیعی است که نسبت به فصل قبل درصدی مطابق عرف به قرارداد اعضای کادرفنی تیم اضافه شود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج