وزیر دفاع: کسی قدرت مردم ایران را امتحان نکند
۷۰۰۷۱۱
۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲
۳۹۲۵
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: توصیه می‌کنیم هیچ کسی قدرت مردم ایران را امتحان نکند.

خبرگزاری فارس: امیر سرتیپ امیر حاتمی صبح امروز در همایش پاسداشت سالروز شهادت امیر سپهبد علی صیاد شیرازی که در تالار سرباز تبریز برگزار شد، پس از حضور در جایگاه سخنرانی، با ادای احترام و بوسیدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران که مورد تشویق و تجلیل حاضرین در همایش قرار گرفت، اظهار داشت: آن روز که عده‌ای جاهل و نادان آن جسارت و بی‌احترامی را به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران کردند با خودم عهد کردم که در هر فرصت و مناسبت پیش آمده نسبت به پرچم کشورم که خون هزاران نفر برای اهتزاز و برافراشته شدن آن بر زمین ریخته شده است ادای احترام کنم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تاکید مردم آذربایجان با شعار «آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی» بر بیداری و بصیرت است، اظهار داشت: این اوج بصیرت آذربایجان در دوران معاصر و در طول تاریخ بوده که هر موقع احساس خطری برای انقلاب به وجود آمده آذربایجان با قدرت از انقلاب پشتیبانی کرده است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه آذربایجان در سرنوشت ایران نقش تاریخی داشته است، افزود: این خطه دروازه ارتباط ایران با دنیاست و همواره منشا حرکت‌های بزرگی در کشور بوده و آزادی خواهی، ولایتمداری و وطن دوستی این سرزمین در یاد‌ها ماندگار و یاد ستارخان‌ها و باکری‌ها هنوز در اذهان مانده است.

حاتمی با تاکید بر اینکه اوج حرکت آذربایجان در دوران دفاع مقدس با لشکر قدرتمند عاشورا و 21 حمزه بود، خاطرنشان کرد: دلاوری‌ها و رشادت‌های مردان آذربایجان در طول تاریخ به ثبت رسیده و در دوران معاصر هم تداوم دارد.

وی در ادامه، با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری به رسم زیبای هرساله، امسال را به عنوان سال "حمایت از کالای ایرانی" نامگذاری فرمودند، گفت: این نامگذاری رسالت بزرگی برای همه ایرانیان است تا همت کرده و این شعار مهم را محقق کنند.

حاتمی با اشاره به اینکه ابتدا شاید تصور این باشد که فقط خریداران باید از این کالای ایرانی حمایت کنند، تصریح کرد: تک تک ما نسبت به این موضوع مسئولیم و اگر انجام ندهیم حتما باید در پیشگاه خداوند پاسخگو باشیم.

وی تولیدکنندگان را در این موضوع بیش از سایرین مسئول دانست و گفت: مردم حق دارند کالای باکیفیت مصرف کنند لذا باید تولیدات قابل رقابت با دنیا باشد و اگر در جایی نیاز به نوسازی و یا سرمایه‌گذاری داریم، باید انجام دهیم تا بتوانیم در قیمت و کیفیت محصولات خود، با دنیا رقابت داشته باشیم.

وزیر دفاع با اشاره به اینکه وزارت دفاع هم تولیدکننده بزرگی برای پشتیبانی از نیروهای مسلح است، خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم امسال همانند تلاش سال‌های گذشته، محصولات بسیار باکیفیت‌تری را در اختیار نیروهای مسلح قرار دهیم.

حاتمی، خرید و فروش کالای قاچاق را به شدت نفی کرد و افزود: ممکن است مردم کالای قاچاق را قدری ارزان‌تر بخرند ولی بدانند که به یک کارگر ایرانی لطمه می‌زنند، لذا باید همه همت کنیم تا امر رهبر معظم انقلاب را در وسع خود عملیاتی کنیم چرا که از برکات آن بهره‌مند خواهیم شد و شاهد رونق اقتصاد و معیشت مردم خواهیم بود.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه ایران با داشتن چنین مردمی، در دیگ جوشان منطقه در آرامش کامل قرار دارد، ابراز داشت: دشمنان جدی و قسم خورده‌ای داریم که همیشه مانع پیشرفت هستند، در حال حاضر آمریکا در وزارت خزانه داری خود 500 نفر را فقط برای مانع‌تراشی در اقتصاد ایران گمارده تا در راه پیشرفت ایران بایستند اما با تکیه بر توانمندی داخل، شاهد پیشرفت و تعالی هستیم و بعد از سال‌ها در زمینه‌های مختلف توانمند شده‌ایم.

امیر حاتمی ایران را در حوزه دفاعی یک قدرت بزرگ منطقه‌ای عنوان کرد و گفت: امروز با توان داخل می توانیم اهداف خود را پیش برده و از امنیت خود مقتدرانه دفاع کنیم.

وی با اشاره به اینکه زمانی همه توان خود را به بیرون راندن دشمن از مرزهای ایران گذاشته بودیم که از این مرحله با موفقیت عبور کردیم اظهار داشت: امروز دشمنان کشورهای شرقی و غربی ایران را اشغال کرده‌اند، ولی در ایران اسلامی با همت مردم و نیروهای مسلح و هدایت پیامبرگونه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در برابر دشمنان بازدارندگی ایجاد کرده‌ایم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه در مرحله بعدی، دشمن در دوردست‌ها توطئه بزرگی را طراحی کرد تا گروه شروری را در مرزهای ایران مستقر کند، ادامه داد: داعش هزاران نفر را در کشورهای منطقه به خاک و خون کشید ولی به لطف الهی اجازه ندادیم پیشروی کند و با بازدارندگی فعال، توطئه بزرگی را فراتر از مرز‌ها خنثی کردیم.

وی در ادامه، با اشاره به اینکه نام بلند آوازه شهید صیاد شیرازی همیشه پرفروغ است، گفت: رموز زیادی در زندگی شهید صیاد وجود دارد که دو ویژگی آن بسیار برجسته بود، اولین آن، اخلاص این شهید بود، وی مرد عمل و به شدت ولایتمدار بود و این موضوعات را به اثبات رساند.

امیر سرتیپ حاتمی با بیان اینکه دومین ویژگی برجسته ایشان، طلایه‌داری حفظ وحدت و انسجام نیروهای مسلح در فضای به شدت ملتهب کشور بود که در این موضوعات موفق شد خاطرنشان کرد: راهبرد شهید صیاد «ترکیب مقدس» بود که رمز پیروزی را در کنار هم بودن همه نهاد‌ها در برابر دشمن می‌دانست و این موضوع را عملیاتی کرد.

وزیر دفاع در پایان، خطاب به دشمنان و شیطنت‌های آنان گفت: این جلسه و جلسات مشابه نشان می‌دهد خون شهدا زنده است و در رگ تک تک جوانان جاری است و اگر کسی اشتباهی کند، خیل جوانان ایران اسلامی پاسخ دندان‌شکنی به آنان می‌دهد لذا توصیه می‌کنم هیچ وقت قدرت ملت ایران را آزمایش نکنید.

برچسب ها:
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:42 - 1397/01/21
خب جلوی قاچاق بگیرین ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۳
من از بیگانگان هرگز ننالم.که با ما هر چه کرد آن آشنا کرد
Iran, Islamic Republic of
17:54 - 1397/01/21
والله مادیگه قدرت بلندشدن ازجامون نداریم چه برسه به جنگیدن.ازصبح تاشب همش دنبال یه تیکه نونیم اونم اگه پیدابشه.برین واسه خوتون نفرپیداکنین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
اره بخدا. ....
Iran, Islamic Republic of
17:59 - 1397/01/21
مردم قدرتی ندارن اگر از گشنگی نمیرن شاهکار کردن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۱
منظورشون جیب مردم ایران بود!
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1397/01/21
مردم قدرت ندارند! اگر قدرت داشتند تو این منجلاب اقتصادی خود دست و پا نمی زدند. اگر قدرتی داشتند جوانها ازدواج می کردند و... اتفاقاً مردم بسیار بیشتر از آنچه فکر کنید در اثر سو مدیریت ها ضعیف شده اند.
Iran, Islamic Republic of
18:14 - 1397/01/21
سردار ببخش دیگه اون دور زمان گذشت مردم مثله سیل خروشان به سمت جبهه ها داوطلبانه میرفتن دیگه اون روزها رفت چون مردم ديگه اعتمادشونو از دست داده اند دیگه نصف مردم حتی نمیتونن شکم خانوداه هاشونو سیر کنن مردم دیگه روحیشونو از دست داده اند و کاملا نسبت به آینده نا امیدن متاسفانه
Iran, Islamic Republic of
18:45 - 1397/01/21
مردم ایران چرا وقت جنگ از مردم حرف میزنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
لایک داری بخدا
Iran, Islamic Republic of
19:55 - 1397/01/21
لازم نیست هندونه زیر بغل مردم بزارین ؛هیچ کس نای راه رفتن نداره؛چه برسه به جنگیدن
Iran, Islamic Republic of
21:38 - 1397/01/21
روحش شاد سپهبدصیادشیرازی
Iran, Islamic Republic of
09:14 - 1397/01/22
خوبه دیگه هرجابه مشگل خوردین مردمو بندازین جلوبابامردم مردن ازگشنگی
پاسخ ها
سعید
Canada
۰۲:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۵
راست میگه.کسی نباید قدرت ملت ایرانو امتحان کنه .چون ماقدرتی نداریم وازگشنگی مردیم .بخدا اینجور حرف نزنی اگه خدایی نکرده به کشورحمله بشه هیچ کس دفاع نمیکنه همه بدخت ومعتاد شدن .فقر .بیکاری .فساد .فحشا.تحصیل کرده بیکار .کسی باچه امیدی باید بره جنگ .ایا اون جوانی که داره ۴۰ساله میشه هنوز سربار خانوادشه امیدی داره بره دفاع کنه بخدا قسم اشتباه میکنی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج