محکوم شدن یک مجرم به کاشت ۱۰۰ اصله درخت
۷۰۰۸۵۰
۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۵
۶۳۳۹
رئیس اداره حقوقی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان گفت: با رأی قاضی دادگاه شهرستان نهاوند فرد متخلف در حوزه بهداشتی شهرستان، به کاشت 100 اصله درخت و پرداخت جزای نقدی محکوم شد.

خبرگزاری فارس: عزیز قیاسی اظهار داشت: قاضی دادگاه بخش فیروزان شهرستان نهاوند فردی که متهم به نگهداری و عرضه مواد لبنی فاسد شده بود را به کاشت 100 اصله نهال محکوم کرد.

قیاسی افزود: شهردار و بخشدار فیروزان، نماینده اجرای احکام کیفری، محیط زیست و منابع طبیعی شهرستان بر نحوه اجرای این حکم در محل پارک بخش فیروزان شهر نهاوند نظارت کردند.

قیاسی در ادامه گفت: بر اساس ماده 23 قانون مجازات اسلامی و ماده84 این قانون، خدمات عمومی رایگان و مجازات تکمیلی ازجمله یادگیری حرفه و کار معین، تحصیل و یا اقدامات محیط زیستی ازجمله کاشت درخت و پاک‌سازی زباله و ... را قاضی می‌تواند به‌عنوان مجازات در نظر بگیرد.

وی در ادامه عنوان کرد: صدور این‌گونه رأی‌ها در راستای منفعت عمومی مردم و حفظ محیط زیست است.

رئیس اداره حقوقی اداره کل همچنین یادآور شد: بعد از صدور این حکم قاضی صادرکننده حکم در جلسه پسماند شهرستان نهاوند موردتقدیر و تجلیل قرار گرفت.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:11 - 1397/01/21
این که چیزی نیست، بیا من هزارتاشو برات میکارم!
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1397/01/21
آفرین ،بهترین جریمه برای شخص خاطی بود
Iran, Islamic Republic of
08:31 - 1397/01/22
واقعا دوره بخور و بخواب مجرمین در زندانها با پول مالیات مردم و بودجه عمومی کشور باید تموم بشه و در کشورهای پیشرفته شده است و زندان زدایی میشه
برعکس ، اونها باید بخاطر ضرری که به جامعه زده اند یک هزینه ای برای جامعه انجام دهند
غیر از مجرمینی که بیرون بودنشان همواره خطرناک است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج