لایحه منع خشونت علیه زنان تقدیم مجلس می‌شود
۷۰۲۶۰۷
۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۹
۶۶۷۱
ذوالقدر:
نایب رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «لایحه منع خشونت علیه زنان هفته آینده تقدیم مجلس می شود» گفت که طبق اظهارات معاون رئیس‌جمهور در امور زنان در مورد این لایحه جای نگرانی وجود ندارد.

خبرگزاری ایسنا: نایب رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «لایحه منع خشونت علیه زنان هفته آینده تقدیم مجلس می شود» گفت که طبق اظهارات معاون رئیس‌جمهور در امور زنان در مورد این لایحه جای نگرانی وجود ندارد.

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در پی ابراز نگرانی فعالان زن نسبت به لایحه منع خشونت علیه زنان و حذف موادی از این لایحه، من با خانم ابتکار در این رابطه مذاکره کردم و ایشان گفتند که مواد قانونی و ضروری لایحه از نظر محتوا و کیفیت حفظ شده و لایحه خاصیت خود را دارد.

وی افزود: طبق گفته‌های خانم ابتکار معاونت زنان در تمامی جلساتی که در قوه قضائیه برای بررسی این لایحه برگزار شده، حضور داشته است و موارد حذفی لایحه مربوط به تشابه قوانین یا تکرار برخی مواد بوده است تا کار رسیدگی مربوط به لایحه زودتر انجام شود.

ذوالقدر با تاکید بر اینکه «طبق گفته‌های خانم ابتکار خاصیت لایحه از بین نرفته است» اضافه کرد: قرار است این لایحه هفته آینده تقدیم مجلس شود.

نایب رئیس فراکسیون زنان مجلس گفت که در صورتی که لایحه ارائه شده از نظر فراکسیون زنان دچار کم و کاستی باشد نسبت به ارائه پیشنهادات جهت اصلاح آن اقدام خواهیم کرد.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1397/01/25
بیچاره مردها ، کسی دیگه زن نمی گیره ،
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1397/01/25
جوانان زن نمی گیرند ، از مهریه و عواقب آن بیمناکند . آمار در همین سایت عنوان شده ۳۳ درصد زنان متاهل رابطه نامشروع دارند اگر قانون می توانست جلوی این کار را بگیرد .پس چرا آمار این چنین شده است . مجازات آن هم سنگسار و اعدام است . هرچه مردان را ضعیفتر کنید آمار خیانت بیشتر می شود . بی خودی قانون ننویسد . این قوانین فقط بدرد یک عده زن شارلاتان می خوره که ۶۰ قلم آرایش میکنن و مرداشون دور می زنند احیانا مرد بفهمه ، زنه از این قوانین استفاده میکنه پدر مرد در میاره . قبول عده ای مردان اندک لاابالی هستند ولی نباید تمام مردان ناموس پرست با اونها یکسان فرض کنند .هشت سال دفاع مقدس با همین مردان ناموس پرست دشمن را شکست دادند . اگر چنین قوانینی تصویب شود کسی برای ناموس کسی تره هم خورد نمی کند چه رسد به دفاع .
Iran, Islamic Republic of
23:58 - 1397/01/25
ابتکارمحیط زیست وخراب کردحالازنهارومیخواهدخراب کندخاله مری نیلوفر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج