با ثروتمندترین بازیگران زن تاریخ هالیوود آشنا شوید (۲)
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی1
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
کلاسینو_3
زمردی_داخلی3
کلاسینو_4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
ریزخور_2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۷۰۲۷۸۲
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۹
۲۲۰۸۴
اگر چه بیشتر ثروتمندان هالیوود را مردان تشکیل می دهند اما زنانی نیز هستند که در میان ثروتمندترین شخصیت های هالیوود جایی برای خود دست و پا کرده و از اعتبار قابل توجهی برخوردارند. این زنان از طریق دستمزدهایی که برای بازی در فیلم ها و سریال ها دریافت می کنند، مبالغی که در زمینه سرمایه گذاری و تبلیغات و همچنین ارث بدست می آورند توانسته اند ثروت قابل توجهی اندوخته نمایند.

برترین ها - ترجمه از حسین علی پناهی: اگر چه بیشتر ثروتمندان هالیوود را مردان تشکیل می دهند اما زنانی نیز هستند که در میان ثروتمندترین شخصیت های هالیوود جایی برای خود دست و پا کرده و از اعتبار قابل توجهی برخوردارند. این زنان از طریق دستمزدهایی که برای بازی در فیلم ها و سریال ها دریافت می کنند، مبالغی که در زمینه سرمایه گذاری و تبلیغات و همچنین ارث بدست می آورند توانسته اند ثروت قابل توجهی اندوخته نمایند. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با 20 تن از ثروتمندترین زنان بازیگر تاریخ هالیوود آشنا ک

10- جولیا رابرتز

ثروت خالص: 190 میلیون دلار

با ثروتمندترین بازیگران زن تاریخ هالیوود آشنا شوید (۲)
جولیا رابرتز که جایزه اسکار را نیز در کارنامه خود دارد با بازی در فیلم هایی مانند «ماگنولیاهای فولادی» (Steel Magnolias)، «زن زیبا» (Pretty Woman)، «عروسی بهترین دوست من» (My Best Friend's Wedding) و «ارین بروکوویچ» (Erin Brockovich) در هالیوود به شهرت رسید. وی برای بازی در فیلم «ارین بروکوویچ» برنده جایزه اسکار شد که برای بازی در آن 20 میلیون دلار دریافت کرده بود و بدین ترتیب وی به اولین بازیگر زنی تبدیل شد که چنین دستمزد نجومی را برای بازی در یک فیلم دریافت می کرد.


9- جین فوندا

ثروت خالص: 200 میلیون دلار

با ثروتمندترین بازیگران زن تاریخ هالیوود آشنا شوید (۲)
جین فوندا که دختر هنری فوندا، بازیگر افسانه ای هالیوود و فرانسس سیمور بروکاو، شخصیت اجتماعی شناخته شده اهل نیویورک است از همان آغاز برای شهرت در دنیای هالیوود به دنیا آمده بود. وی برای بازی در فیلم های «کلوت» (Klute) و «بازگشت به خانه» (Coming Home) برنده جایزه اسکار شده و هفت بار دیگر نیز در بخش بهترین بازیگر زن نامزد دریافت این جایزه شد. وی به خاطر نوارهای آموزش تناسب اندام خود در دهه 1980 مشهور شده و این نوارها سالانه 200.000 نسخه فروش داشتند که او را به یکی از ثروتمندترین بازیگران بالای 70 سال جهان تبدیل کرد.


8- جولیا لوییس دریفوس

ثروت خالص: 200 میلیون دلار

با ثروتمندترین بازیگران زن تاریخ هالیوود آشنا شوید (۲)
جولیا لوییس دریفوس با بازی در نقش الن بنس در سریال معروف و موفق «ساینفلد» (Seinfeld) یک شبه معروف شده و به دختر محبوب ایالات متحده تبدیل گردید. البته شهرت وی با حضور در نمایش های کمدی در شیکاگو آغاز شده بود و بعدها به نیویورک نقل مکان کرده و دو فصل در برنامه «زنده شنبه شب» حضور یافت. در سال 1989، وی به اعضای تولید سریال «ساینفلد» پیوست و بازی اش در این سریال کمدی اولین جایزه گلدن گلوب را در سال 1993 و اولین جایزه امی را در سال 1996 برای او به همراه داشت. وی اخیراً در سریال محبوب «ویپ» (Veep) بازی کرده و ششمین جایزه امی خود را تنها برای نقش خود در این سریال بدست آورده است که او را در میان بازیگران زنی که بیش از همه نامزد دریافت جوایز تلویزیونی شده اند قرار می دهد.


7- ساندرا بولاک

ثروت خالص: 200 میلیون دلار

با ثروتمندترین بازیگران زن تاریخ هالیوود آشنا شوید (۲)
ساندرا بولاک که جایزه اسکار را در کارنامه خود دارد حاصل ازدواج یک خواننده اپرای آلمانی و یک معلم آواز است. وی برای اولین بار در سن 5 سالگی در اپرای آلمان به روی صحنه رفت اما تا سال 1994 موفقیت چندانی نداشت تا این که در کنار کیانو ریوز در فیلم معروف «سرعت» (Speed) ظاهر شد. بولاک برای بازی در فیلم «نقطه کور» (The Blind Side) برنده جایزه گلدن گلوب و اسکار شد. وی در سال 2005 با جسی جیمز ازدواج کرد اما 5 سال بعد این دو از هم جدا شدند. او از آن زمان به تنهایی قیومیت دو بچه را بر عهده گرفته که یکی پسر به نام لوییس و دیگری دختری به نام لیلا است.


6- جنیفر آنیستون

ثروت خالص: 220 میلیون دلار

با ثروتمندترین بازیگران زن تاریخ هالیوود آشنا شوید (۲)
جنیفر آنیستون با بازی در نقش راشل گرین در دهه 1990 در سریال «دوستان» (Friends) به شهرتی جهانی رسید و در تمام 10 فصل این سریال حضور داشت. در طول سه سال آخر پخش این سریال، آنیستون برای هر اپیزود یک میلیون دلار دستمزد دریافت می کرد. بعد از آن وی در فیلم های طراز اول یا فیلم های کوچک مستقلی مانند «محیط اداره» (Office Space)، «پرنده های زرد» (The Yellow Birds) و « با تو حال نمی‌کند» (He`s just not that into you) حضور یافت.


5- ویکتوریا پرینسیپل

ثروت خالص: 250 میلیون دلار

با ثروتمندترین بازیگران زن تاریخ هالیوود آشنا شوید (۲)
ویکتوریا پرینسیپل که بیشتر برای بازی در نقش پاملا بارنز اوینگ در سریال «دالاس» (Dallas) شناخته می شود ابتدا قصد حضور در دنیای بازیگری را نداشت هر چند در سال های ابتدایی فعالیتش در چندین تبلیغ ویدیویی حاضر شده بود. وی در یک خانواده نظامی در ژاپن متولد شده و در کودکی به سراسر جهان سفر کرد. بعد از یک تصادف خودرو در دانشگاه بود که وی تصمیم گرفت به لس آنجلس نقل مکان کرده و به سراغ حرفه بازیگری برود. بعد از کار به عنوان بازیگر و مدیر برنامه ها در هالیوود، پرینسیپل در فیلم «جزیره فانتزی» (Fantasy Island) بازی کرد و بدین ترتیب برای بازی در سریال «دالاس» انتخاب شد. علاوه بر این وی یک خط تولید وسایل آرایشی و بهداشتی راه اندازی کرد که سالانه بیش از یک میلیون دلار سوددهی دارد.


4- جسیکا آلبا

ثروت خالص: 350 میلیون دلار

با ثروتمندترین بازیگران زن تاریخ هالیوود آشنا شوید (۲)
جیسکا آلبا بازیگری سرشناس بود که اکنون وارد دنیای تجارت شده و هم در دنیای هالیوود و هم خارج از آن از شهرت زیادی برخوردار است. اگر چه وی برای اولین بار در کمدی «کمپ ناکجاآباد» (Nowhere Camp) در سال 1994 حضور یافت اما تماشاگران آمریکایی بیشتر او را به خاطر بازی در سریال تلویزیونی «فرشته تاریکی» (Dark Angel) می شناسند. از آن به بعد وی در چندین فیلم از جمله «4 شگفت انگیز» (Fantastic Four)، «موفق باشی چاک» (Good Luck Chuck) و «استاد عشق» (The Love Guru) بازی کرد. در خارج از دنیای بازیگری، آلبا کمپاین آنست را تاسیس کرد که یک استارتاپ تولیدی است.


3- ماری کیت و اشلی اولسن

ثروت خالص: 400 میلیون دلار

با ثروتمندترین بازیگران زن تاریخ هالیوود آشنا شوید (۲)
با ثروت مشترک 400 میلیون دلار، دوقلوهای اولسن دو تن از ثروتمندترین زنان بازیگر هالیوود هستند. این دو با بازی در نقش میشله تانر در سریال «خانواده شلوغ» (Full House) به شهرت رسیدند. آن ها یک کمپانی فیلم سازی راه انداخته که فیلم های خانگی تولید می کرد. موفقیت این ویدیوها باعث شد که این دو ثروت قابل توجهی بدست آورند. این دو همچنین در زمینه طراحی مد و فشن نیز فعالیت داشته و یک خط تولیدی کفش ایتالیایی را نیز مدیریت می کنند.


2- جیمی گرتز

ثروت خالص: 2 میلیارد دلار

با ثروتمندترین بازیگران زن تاریخ هالیوود آشنا شوید (۲)
جیمی گرتز که یک بازیگر است به لطف ازدواج با یک میلیاردر به نام تونی رسلر اکنون ثروتی بیش از 2 میلیارد دلار دارد و در زمینه فعالیت های بشردوستانه بسیار فعال است. او حرفه بازیگری خود را در دهه آغاز کرد و در چندین فیلم و سریال از جمله «شانزده شمع» (Sixteen Candles)، «روابط خانوادگی» (Family Ties) و «پسران گمشده» (The Lost Boys) ایفای نقش کرد. بعد از مدتی دوری از دنیای بازیگری و کار در فرانسه به عنوان تولید کننده عطر وی به هالیوود بازگشت و در سریال های تلویزیونی به ایفای نقش پرداخت.


1- دینا مریل

ثروت خالص: 5 میلیارد دلار

با ثروتمندترین بازیگران زن تاریخ هالیوود آشنا شوید (۲)
با بیش از 5 میلیارد دلار ثروت خالص، دینا مریل که یک فعال اجتماعی و امور بشردوستانه است ثروتمندترین بازیگر زن تمام دوران شناخته می شود. او بخش قابل توجهی از ثروت خود را از طریق ارث خانوادگی بدست آورده است زیرا وی تنها فرزند مارجری مری وزر پست بود. با این وجود وی با حضور در تئاتر، تلویزیوین و سینما نیز بر شهرت خود افزوده و در طول دوران فعالیت هنری خود در بیش از 20 فیلم حضور یافت. در طول این سال ها وی 3 بار ازدواج کرد که 2 بار آن با بازیگران هالیوود بوده است. دینا مریل در ماه می سال 2017 درگذشت.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
United Kingdom
13:05 - 1397/02/31
حداقلش خوبه که درامدشون به شکل دقیق همه میدونن مثه سلبریتی های ما نیستن که حتی دم از نداری هم میزنن..
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۰۳:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۱
بله انور کلا پنهانکاری نداریم همه زندگیت مثل کف دست مشخصه خصوصا سلبریتی ها و افراد مشهور
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1397/03/01
وووووووووووووووووووووه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
01:25 - 1397/03/02
حتی زندگی اشخاص سیاسی اونها هم کاملا مشخصه!
مثل ما:))))
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
ادیب_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
ادیب_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
ادیب_4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی ادیب_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
تنورستان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر