آخر هفته با فیلم‌های تلویزیون
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۰۴۷۸۱
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵
۶۵۷۴
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «بیگانه»، «ایستاده در غبار»، «نشانه‌ها»، «مجسمه»، «رینگ اسپرت»«خان هشتم»، «آرزوی کوچک» و ... پنج‌شنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ فروردین‌ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

بانی فیلم: فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «بیگانه»، «ایستاده در غبار»، «نشانه‌ها»، «مجسمه»، «رینگ اسپرت»«خان هشتم»، «آرزوی کوچک»، «مایا»، «رسوایی ۲»، «بدو بدو»، «آنکه دریا می‌رود»، «اشلو»، «یک شهر تقریبا بی‌نقص»، «ماری کوری: شهامت دانش»، «اولین‌های تاریخ»، «تمپل گرندین»، «ارباب جنگ»، «مدرسه هندی»، «خونه پا»، «بازگشت شیرین»، «پرستار ممنوع»، «آلیس در سرزمین عجایب»، «پنجره»، «میدان‌های کشتار» «اخراجی‌ها»، «مجردها»، «کریمر علیه کریمر»، «سوغات فرنگ»، «خداحافظ وینی پو»، «حیثیت»، «قول می‌دهم» و «مجرد ۴۰ ساله» پنج‌شنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ فروردین‌ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

آخر هفته با فیلم‌های تلویزیون

شبکه یک سیما

به گزارش رسیده، فیلم سینمایی «بیگانه» به کارگردانی اورسن ولز، پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم با بازی لرتا یونگ و ادوارد جی. رابینسون خواهید دید: کمی پس از جنگ جهانی دوم. ویلسن، شکارچی بازمانده‌های نازی‌ها، مأموریت می‌یابد تا فرانتس کیندلر را که یکی از طراحان برنامه نسل‌کشی یهودی‌ها در اروپا بوده، پیدا کند. ویلسن رد کیندلر را تا شهر دانشگاهی و خواب‌زده هارتفورد در کانتی‌کات، دنبال می‌کند و آن‌جا به این نتیجه می‌رسد که پروفسور چارلز رانکین همان کیندلر است که پشت هویتی تازه پنهان شده است…!

فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، جمعه ۳۱ فروردین‌ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: احمد متوسلیان یزدی در یکی از محلات جنوب شهر تهران متولد شده و بزرگ می‌شود. در نوجوانی در شیرینی فروشی پدرش مشغول کار شده و با فرا رسیدن ایام جوانی راهی سربازی می‌شود. در دوران سربازی با اندیشه‌های امام خمینی آشنا شده و شروع به فعالیت سیاسی می‌کند. ساواک او را دستگیر کرده و به زندان می‌افتد. پس از پیروزی انقلاب از زندان آزاد شده و راهی جبهه می‌شود. ابتدا به کردستان رفته و به اوضاع نابسامان مریوان، بانه و سنندج خاتمه می‌دهد و گردنه دزلی را می‌گیرد. پس از آن در مریوان مستقر شده و چندی خدمت می‌کند تا اینکه برای عملیات آزادسازی خرمشهر راهی جبهه‌های جنوب می‌شود….
در این فیلم هادی حجازی‌فر، امیرحسین هاشمی، فرهاد فداکار و عماد محمدی هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی «نشانه‌ها» به کارگردانی امیر شفیعیان، پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه ساعت ‌‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
خلاصه داستان فیلم از این قرار است که: دختری به‌نام هانیه که قصد ازدواج با محسن را دارد با توجه به مخالفت‌های پدرش به جهت بیکاری او و وضع بد مالی‌اش از او می‌خواهد تا با خرید کتاب‌های با ارزش کتابخانه استادش دکتر نظری که قصد عزیمت به اروپا را دارد هم به کار جدیدی بپردازد و هم با خرید و فروش کتاب‌ها به سود خوبی دست یابد اما با مفقود شدن صندوقچه باارزش و گران‌بهای دکتر نظری که از قضا برای دکتر بسیار مهم و ذی‌قیمت می‌باشد وکیلش ماموریت می‌یابد تا با یافتن آن سارق را نیز تحویل قانون بدهد….
در این فیلم، پویا امینی، میرطاهر مظلومی و شهرزاد کمال زاده نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «مجسمه» به کارگردانی ابراهیم وحیدزاده، پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
فیلم، سه دوره از زندگی مردی به‌نام بهرام شیرازی را به تصویر می‌کشد. جوانی، میان‌سالی و پیری در دوره اول بهرام هنرجوی هنرستان موسیقی است و هم‌زمان در شهرداری تهران کار می‌کند. در دوره دوم مدرس دانشگاه تهران است و موسیقی، تدریس می‌کند. در دوران پیری استاد ممتاز دانشگاه شده و به‌عنوان موزیک‌شناس و آهنگساز، شهرتی جهانی یافته است. داستان از آنجا آغاز می‌شود که یک روز صبح، بهرام وقتی از خواب بیدار می‌شود. در می‌یابد که دست راستش (نمایشگر بخش خوب وجود اوست) دیگر به‌فرمان او نیست و می‌خواهد برای خودش مستقلاً عمل کند…!
در این فیلم، امین تارخ، ثریا قاسمی، شیوا خنیاگر و سیروس ابراهیم‌زاده نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «رینگ اسپرت» به کارگردانی جواد مزدآبادی، جمعه ۳۱ فروردین‌ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
خلاصه داستان فیلم در مورد فریدون (فری) جوانی بیکار است که قبلاً در یک نمایشگاه ماشین کار می‌کرده است و بنا به دلایلی از کار اخراج شده است. او عشق ماشین وانت دارد که آن را با رینگ اسپرت سوار شود! فریدون در خانه بلقیس خانم مستأجر است و بلقیس کمک می‌کند تا به کمک وامی که از مسجد محل می‌گیرد وانتی تهیه کند و در کنار دوستش که گوسفند فروش است به جابجایی گوسفندان قربانی می‌پردازد. بلقیس که پسرش حمید را گم کرده است به‌دنبال اوست و فریدون به‌صورت اتفاقی در یکی از خانه‌هایی که گوسفند قربانی برده است او را می‌بیند….
مهدی امینی‌خواه، شهرام قائدی، کیانوش گرامی و فاطمه شکری بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی «خان هشتم» به کارگردانی اصغر هاشمی، جمعه ۳۱ فروردین‌ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی هومن سیدی و خاطره حاتمی خواهید دید: بهرام مردی‌ ساده، خوش‌باور و بسیار خانواده دوست پس از گذشت ۳ سال از ازدواجش می‌‌خواهد، همسرش گیسو را با اتومبیلی که با مشکلات فراوان خریده است به ماه عسل ببرد، وقوع یک حادثه غیرمنتظره که منجر به تعویض ماشین او می‌شود سرنوشت سفر را دچار تغییرات فاحشی می‌‌کند!

فیلم سینمایی «آرزوی کوچک» به کارگردانی راجش ماپوسکار، جمعه ۳۱ فروردین‌ماه ساعت ۳۰: ۲۳ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی شارمان جوشی، بومان ایرانی و ریتویک ساهوره خواهیم دید: رستم مرد جوان و بسیار درست کاری است که بعد از فوت همسرش با پدرش و پسرش کایو زندگی می‌کند. همه دنیای او کایو بوده و تمام تلاشش را می‌کند تا به آرزوی او برای انتخاب شدن در تیم ملی کریکت جامه عمل بپوشاند. کایو نیز استعداد زیادی در این بازی داشته و الگوی او شانچی قهرمان کریکت هندوستان است. مدرسه کایو خبر می‌دهد که قرار است انتخاب تعدادی از نوجوانان برای تیم‌های مطرح داخلی توسط کارشناسان انجام شود. رستم مطمئن است که پسرش یکی از بهترین‌های کشور است ولی تهیه هزینه ثبت‌نام با توجه به وضعیت اقتصادی آنها تنها مانع تحقق آرزوی کایو است….

شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی «مایا» به کارگردانی هادی رحیمی‌خواص، پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با نقش‌آفرینی سیاوش خیرابی، نفسیه روشن و آرش منتظری خواهید دید: مهربانو دختری جوان است که در یک روستا زندگی می‌کند و سال‌ها پیش پدرش توسط یک ببر کشته می‌شود و مادرش نیز به‌تازگی فوت می‌کند. عموی او که به‌همراه پدرش به کار شکار مشغول است و خان روستاست از او برای پسرش خواستگاری می‌کند و مهربانو نمی‌پذیرد. در همین حین عمو و بقیه شکارچیان روستا ببری که گونه‌ای در حال انقراض است را شکار می‌کنند و به دنبال توله‌ی آن ببر هستند. مهربانو به‌طور تصادفی این توله که مایا نام دارد را پیدا می‌کند و دور از چشم همگان از او مراقبت می‌کند. تا اینکه تصمیم می‌گیرد از روستا فرار کند و مایا را به جایی امن ببرد…!

فیلم سینمایی «رسوایی ۲» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی، پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه ساعت ۱۵ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
داستان فیلم در زمان آینده و در شهر خیالی رخ می‌دهد! شهری که مردمان آن در انجام گناه کوتاهی نمی‌کنند و در این وضعیت روحانی شهر اعلام می‌کند که به‌زودی در شهر زلزله خواهد آمد زیرا که گرفتار رذایل اخلاقی و اجتماعی شده‌اند. در پی هشدار حاج یوسف شایعه نزول عن‌قریب بلا و عذاب الهی آرامش مسئولین و مردم را به هم می‌ریزد اما آنها با داشتن حکومتی اسلامی بدون توجه به هشدارهای او همچنان به فسادهای خود در امور دولتی ادامه می‌دهند و در نهایت زلزله‌ای که قرار بود رخ می‌دهد اما درست لحظه نابود شدن شهر با دعاهای روحانی که در حال ترک ان شهر و در هواپیما بسر می‌برد زلزله می‌ایستد و بلای نازل شده متوقف می‌شود!
اکبر عبدی، محمدرضا شریفی‌نیا و مهران رجبی بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی «بدو بدو» به کارگردانی پریاد دارشان، پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی آکشی کومار، جکی شرف و لارا داتا آمده است: یک گروه تئاتری با مدیریت چامپاک چاتور ودی که نمایش‌های موفقی در هندوستان اجرا کرده است دو مرد به‌نام‌های بونتی و بابلا را برای اجرای نقش‌های مثبت و منفی نمایش انتخاب می‌کند که این امر باعث درگیری این دو نفر می‌گردد! در سفری برای اجرای چند نمایش در انگلستان، نقش اول زن به‌نام آنجالیی به‌دلیل درگیری همراه گروه نمی‌آید ولی چامپاک به امید یافتن یک هنرپیشه، گروه را به انگلستان می‌برد….

فیلم تلویزیونی «آنکه دریا می‌رود» به کارگردانی آرش معیریان، جمعه ۳۱ فروردین‌ماه ساعت ۱۰ به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: رزمنده جوانی در آستانه‌ی شروع عملیات توسط فرمانده‌اش خوانده شده و از او خواسته می‌شود برای فعالیت بیشتر در عملیات روزه‌اش را بشکند. او فرصت کوتاهی دارد که از حد ترخص شهر گذشته پس از افطار مجدداً به خطوط نبرد بازگردد. در این میان سلسه حوادثی برای شهر پیش می‌آید که حرکت او را برای گذشت از حد ترخص قبل از اذان ظهر با مشکلاتی روبرو می‌کند. این تردید‌ها در طول مسیر تا حد ترخص با مشکلات متعدد همراه است.
در این فیلم، هومن سیدی و افشین هاشمی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «اشلو» به کارگردانی صادق پروین‌آشتیانی، جمعه ۳۱ فروردین‌ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم خواهید دید: پس از عدم توفیق ایران در دوران دفاع مقدس در عملیات‌های والفجر مقدماتی، والفجر ۱ و رمضان، فشارهای اقتصادی و سیاسی دولت‌مردان غرب بر ایران امام خمینی فرمان عملیات والفجر۲ را صادر می‌کنند تا فضای ایجاد شده برای معرفی عراق به‌عنوان پیروز نبرد را مردود اعلام کنند. با شروع عملیات به‌علت کم‌بودن تعداد رزمندگان و شرایط سخت، نیروها به محاصره دشمن درمی‌آیند. در این میان یک گردان که فرماندهی آن را شهید مرتضی جاویدی به عهده دارد مسیر عملیات را تغییر می‌دهد….
کورش سلیمانی، سعید داخ و سینا کرمی بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی «یک شهر تقریبا بی‌نقص» به کارگردانی ماسیمو گادیسو، جمعه ۳۱ فروردین‌ماه ساعت ۳۰: ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی فابیو ولو، سیلریو اورلاندو و ناندو پانو خواهید دید: دومینیک، دهیار یک روستای پلکانی در ایتالیا است که ۱۲۰ نفر جمعیت دارد. این روستا قبلا به‌دلیل معدنی که کنارش بوده رونق داشته و جمعیت آن بیشتر بوده ولی با ساختن یک سد در بالا دست روستا معدن دچار آب‌گرفتگی شده و تعطیل می‌شود. با تعطیلی معدن روستا هم از رونق می‌افتد. دومینیک برای بازگرداندن رونق زندگی به روستا تصمیم می‌گیرد از یک شرکت صنعتی برای احداث کارخانه در اطراف روستا دعوت کند….

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «ماری کوری: شهامت دانش» به کارگردانی ماری نوئل، پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.
داستان فیلم نگاهی به فعالیتهای علمی ماری کوری دارد. به خصوص بعد از مرگ همسرش و تلاش او برای شناساندن کارها و تحقیقات علمی خودش در آن روزگار که جامعه علمی اروپا کاملا مردسالار بود و به کوری اجازه حضور در مجامع علمی خود را نمی‌دادند. در نهایت تلاش های ماری کوری به ثمر می‌رسد تا او تمام زنان دانشگاهی جدی‌تر گرفته شوند.
در این فیلم سینمایی کارولینا گروشکا و شارل برلینگ نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «اولین‌های تاریخ» به کارگردانی دیمیتری کیزلف، جمعه ۳۱ فروردین‌ماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی یوگنی میرونف و یلنا ویکتوروونا آمده است: در دهه شصت میلادی و در اوج جنگ سرد روس‌ها قصد دارند یک مرد را به فضا بفرستند. خلبان نظامی پاول بیلیف و آلکسی لئونو آماده هستند تا به فضا بروند آنها با مشکلات فراوان و با اصرار دو فضانورد موفق به انجام این سفر علمی به فضا می‌شوند اما در راه بازگشت در یک منطقه کوهستانی و برفی‌ گیر می‌کنند. وقتی تیم نجات از یافتن آنها ناامید شده ناگهان این دو را پیدا می‌کنند.

شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «تمپل گرندین» به کارگردانیمایک جکسون، پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه ساعت ۸ از شبکه پنج پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی کلر دنیس، جولیا اورماند و دیدید استارن آمده است: تمپل گراندین دخری جوان است که گرفتار بیماری اوتیسم می باشد. او مورد توجه جامعه نبوده و شرایط زندگی برایش بسیار دشوار می باشد. در این میان تمپل که از هوش فوق العاده ای برخوردار است و در دوران نوجوانی و کودکی خود این را اثبات کرده است تصمیم می گیرد در جامعه برای خود اعتباری کسب کند و برای این منظور تلاش می کند تا به دانشگاه وارد شود. او در دانشگاه نیز همچنان با تبعیض و مشکلاتی مواجه می شود اما کوتاه نیامده و …

فیلم سینمایی «ارباب جنگ» به کارگردانی گاردن چان، پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی ونژو ژاو، سامو کام بو هانگ و یاساکی کارت خواهیم دید: در سال ۱۵۵۷، جنگجویان سامورایی ژاپنی و عده‌ای دزد دریایی، کنترل روستاهای ساحلی چین را در دست می‌گیرند. آنها با تصرف یک قلعه مستحکم و ایجاد موانع پیچیده موفق به عقب راندن هجوم چینی‌ها شده اند. ژنرال چی جیگانگ مامور می‌شود تا به این منطقه رفته و برای شکست دشمن فکری کند….

فیلم سینمایی «مدرسه هندی» به کارگردانی ساکت چاداری، جمعه ۳۱ فروردین‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی عرفان خان، سبا قمر و نها داپیا خواهیم دید: آقای راج و خانم میتا در یک محله متوسط زندگی می کنند راج مغازه پارچه فروشی دارد. آنها دختر کوچکی دارند که باید به مدرسه برود. میتا بسیار اصرار دارد که دخترشان به یک مدرسه خوب غیرانتفاعی برود متوجه می شوند تعداد اندکی از خانواده های بی بضاعت می توانند به صورت قرعه کشی در این مدرسه ثبت نام کنند. راج مدارک جعلی جور می کند و به عنوان یک خانواده فقیر ثبت می کند آنها مجبورند تا اتمام ثبت نام در آنجا به سختی زندگی کنند. آنها به همه همسایه های جدید خود دروغ می گویند و نقش یک خانواده فقیر را بازی می کنند. در همسایگی آنها مرد کارگر و فقیری به همراه زن و پسرش زندگی می کند و او نیز پسرش را در این مدرسه ثبت نام کرده و آرزو دارد او پذیرفته شود. بالاخره بازرس مدرسه می آید و …

شبکه شما

فیلم تلویزیونی «خونه پا» به کارگردانی ایمان افشاریان، پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.
داستان فیلم از این قرار است که: سهیل که نگهبانی ویلای یکی از دوستان پدرش را قبول کرده است حالا برای گردش با دوستانش تصمیم می‌گیرد به خارج از شهر برود و بدین ترتیب آدرس ویلا را به برادرش سپهر می‌دهد تا او به‌جایش نگهبانی بدهد. سپهر اشتباها وارد ویلای همسایه می‌شود…!
در این فیلم تلویزیونی، امیر غفارمنش، سلمان فرخنده، سوده شرحی و مسعود شریف هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «بازگشت شیرین» به کارگردانی مهدی مظلومی، جمعه ۳۱ فروردین‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان آمده است: خانواده جوانی که از یاسوج به تهران مهاجرت کرده بودند که با گذشت چهار سال هنوز به شرایط تهران خو نگرفته بودند، توسط صاحب‏خانه هم جواب می‏شوند تا به دنبال منزلی دیگر باشند اما از آنجا که اوضاع مالی آن‏ها و شرایط سخت اجاره‌خانه در تهران بسیار دشوار است سعی می‏کنند صاحب‏خانه را راضی کنند که باز هم در همان خانه بمانند اما….
در فیلم تلویزیونی «بازگشت شیرین» امیرحسین رستمی، شهرزاد عبدالمجید و حسین سلیمانی بازی کرده‌اند.

شبکه کودک

فیلم سینمایی «پرستار ممنوع» به کارگردانی داگلاس هارن، جمعه ۳۱ فروردین‌ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.
در این فیلم خواهید دید: دنی، پسرک پُر نشاطی است که مجبور است روزها را در کنار پرستار خود بگذراند. پدر و مادر او وکیل هستند و به دلیل کار زیادی که دارند نمی‌توانند برای دنی به اندازه کافی وقت بگذارند و دنی خیلی کم آنها را می‌بیند. او از این موضوع بسیار رنج می‌برد و زمانی که پرستارش برای مدتی آنها را ترک می‌کند تصمیم می‌گیرد با هیچ‌کدام از پرستارانی که به طور موقت به منزل آنها فرستاده می‌شوند؛ سازگاری نکند. او به کمک دوستش تا می‌تواند پرستاران را آزار می‌دهد….

شبکه امید
انیمیشن سینمایی «آلیس در سرزمین عجایب» به کارگردانی کلاید جرونیمی، ویلفرد جکسون و همیلتون لاسک، پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه امید پخش خواهد شد.
داستان انیمیشن درباره‌ی دختر نوجوانی به‌نام آلیس است که وارد دنیایی جادویی می‌شود. آیا او می‌تواند به خانه بازگردد؟ نه تا زمانی که ملکه قلب‌ها جلوی راه او را گرفته است….
فیلم سینمایی «پنجره» به کارگردانی رهبر قنبری، جمعه ۳۱ فروردین‌ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه امید پخش خواهد شد.
فیلم روایت‌کننده داستان پسر بچه‌ای‌ است که علاقه‌ی زیادی به نقاشی دارد. وی تصمیم می‌گیرد برای خوشحال کردن دختر معلولی که در همسایگی‌شان زندگی می‌کند، نقاشی‌هایی از طبیعت اطراف کشیده و به او نشان دهد تا او هم از دیدن این مناظر بی‌بهره نماند.
قربان نجفی، حمید حسین زاده، نسرین نکیسا بازیگران این فیلم هستند.

شبکه افق

فیلم سینمایی «میدان‌های کشتار» به کارگردانی رولند جافه، جمعه ۳۱ فروردین‌ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
در این فیلم خواهید دید: با ورود خمرهای سرخ به پنوم پن، سیدنی شابرگ، خبرنگار آمریکایی و دیگر روزنامه‌نگاران خارجی به یک اردوگاه جنگی منتقل می‌شوند و شاهد اعدام عده‌ای از اسیران هستند. پس از آن که دیت پران، راهنما و مترجم سیدنی، خمرهای سرخ را متقاعد می‌کند تا روزنامه‌نگاران را رها کنند، این عده به سفارت فرانسه پناه می‌برند….
در این فیلم سینمایی، رولند جافه، جان مالکوویچ و هاینگ اس. انگور ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم سینمایی «اخراجی‌ها» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی، جمعه ۳۱ فروردین‌ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
در این فیلم با هنرمندی اکبر عبدی و امین حیایی خواهید دید: درگیری شدید در منطقه نبرد ادامه دارد. دشمن بیمارستان صحرایی را محاصره می‌کند و همه اخراجی‌ها اسیر می‌شوند. دشمن با اسیرگیری گسترده قصد یک مانور تبلیغاتی دارد. همه اسرا به یک اردوگاه اسرای ثبت‌نام نشده منتقل می‌شوند. خانواده اخراجی‌ها برای زیارت عازم مشهد هستند و به‌طور ناخواسته درگیر یک حادثه تروریستی می‌شوند….

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «مجردها»، «کریمر علیه کریمر» و «سوغات فرنگ» پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه ساعت ۱۱، ۱۷، ۲۱ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «خداحافظ وینی پو»، «حیثیت»، «قول می‌دهم» و «مجرد ۴۰ ساله» جمعه ۳۱ فروردین‌ماه ساعت ۱۱، ۱۵ ، ۱۷ و ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:29 - 1397/01/29
به به چقد جذاب
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
استیل رگال_فوتر
کالابرد_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فرش تارنگ_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر