فصل دوم سریال «آقای مرسدس» منتشر می‌شود
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۰۴۸۱۷
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
۶۰۴۹
فصل دوم سریال Mr. Mercedes «آقای مرسدس»، اقتباس تحسین‌شده از رمان استفن کینگ (Stephen King)، تابستان پیش رو از طریق شبکه‌ی AT&T پخش می‌شود. اگرچه میزان مخاطبان این سریال احتمالا محدود باقی می‌ماند چراکه فقط در دسترس مشترکین شبکه‌های DirectTV و AT&T قرار خواهد گرفت.

سینما گیمفا: فصل دوم سریال Mr. Mercedes «آقای مرسدس»، اقتباس تحسین‌شده از رمان استفن کینگ (Stephen King)، تابستان پیش رو از طریق شبکه‌ی AT&T پخش می‌شود. اگرچه میزان مخاطبان این سریال احتمالا محدود باقی می‌ماند چراکه فقط در دسترس مشترکین شبکه‌های DirectTV و AT&T قرار خواهد گرفت. با این اوصاف باید فصل اول سریال «آقای مرسدس» را موفقیت‌آمیز تلقی کرد. این سریال که براساس رمانی به همین نام به قلم استفن کینگ ساخته شده، نقدهای مثبت فراوانی کسب کرده و هم‌اکنون امتیازش در سایت راتن تومیتوز (Rotten Tomatoes) ۸۵ درصد است.

فصل دوم سریال «آقای مرسدس» منتشر می‌شود

کسب جزئیات این امتیازدهی به سریال «آقای مرسدس» دشوار است اما بدیهی است به قدری موفق عمل کرده که برای فصل دوم تمدید شده است. مطابق با گزارشات فصل دوم این سریال با الهام از دو رمان استفن کینگ به نام‌های Finders Keepers و End of Watch ساخته خواهد شد. اگرچه جزئیات بیش‌تر درباره‌ی این‌که دقیقا از کدام بخش این کتاب‌ها اقتباس خواهد شد، مخفی نگه داشته شده‌اند. برندن گلیسن (Brendan Gleeson) برای ایفای نقش کارآگاه بیل هاجز (Bill Hodges) و هری ترداِوی (Harry Treadaway) برای ایفای نقش برِیدی هارتزفیلد (Brady Hartsfield) قاتل زنجیره‌ای بی‌رحم، به فصل دوم این سریال بازمی‌گردند.

فصل دوم این سریال همچون فصل اول آن شامل ده قسمت است و در طی تابستان پخش می‌شود. اگرچه مطابق با گزارش Deadline این بار تاریخ پخش اولین قسمت اندکی دیرتر خواهد بود. اولین قسمت فصل اول این سریال در تاریخ ۹ اوت ۲۰۱۷ پخش شد در حالی که اولین قسمت فصل دوم آن در تاریخ ۲۲ اوت ۲۰۱۸ پخش خواهد شد. این تاریخ باعث می‌شود که فصل دوم این سریال حوالی جشن هالووین به پایان برسد که تاریخ مناسبی برای جمع‌بندی هر پروژه‌ی اقتباسی از آثار استفن کینگ است.

مضاف بر گلیسن و ترداوی که بار دیگر به جلوی دوربین بازمی‌گردند، وزنه‌های هالیوود که مسئولیت بخش خلاقه‌ی فصل اول این سریال را بر عهده داشتند نیز برای فصل دوم بازخواهند گشت. دیوید کِلی (David Kelly)، گرداننده‌ی این سریال، بار دیگر مسئولیت این مجموعه را بر عهده دارد و جک بِندر (Jack Bender) برای کارگردانی آن بازخواهد گشت. در حال حاضر مشخص نیست که بندر چند قسمت از فصل دوم را کارگردانی خواهد کرد. او سکان هدایت هفت قسمت از فصل اول را بر عهده داشت. کلی همچنین مجموعه‌های موفق متعددی را خلق و تهیه کرده است. از این میان می‌توان به سریال Big Little Lies، مجموعه‌ی موفق شبکه‌ی HBO اشاره کرد. بندر همچنین قسمت‌هایی از سریال‌هایی نظیر Game of Thrones «بازی تاج و تخت» Lost «گمشدگان» و The Sopranos را کارگردانی کرده است.

جالب اینجاست که سریال «آقای مرسدس» تنها سریال اقتباسی از آثار استفن کینگ نخواهد بود که تابستان امسال پخش می‌شود. سریال Castle Rock محصول شبکه‌ی Hulu نیز قرار است اواسط سال ۲۰۱۸ پخش شود، اگرچه هنوز تاریخ دقیقی برای آن تعیین نشده است. آمازون نیز در حال حاضر مشغول کار بر روی سریال تلویزیونی «برج تاریک» است، و امید می‌رود که این نسخه‌ی اقتباسی به طرفداران کینگ کمک کند تا اقتباس سینماییِ فاجعه‌بار این اثر در سال گذشته را فراموش کنند. برای سرسپردگان استفن کینگ، ۲۰۱۸ سال هیجان‌انگیز دیگری است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شاخه نبات_ فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی