چاقوکشی در چین، جان ۷ دانش آموز را گرفت
۷۰۹۳۴۶
۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
۱۷۰۲۱ 
دست‌کم هفت دانش‌آموز بیرون از مدرسه‌شان در شمال چین به ضرب چاقو کشته شده‌ و مقام‌های محلی تعداد مجروحان این حادثه را ۱۲ نفر اعلام کرده‌اند.

خبرگزاری ایسنا: دست‌کم هفت دانش‌آموز بیرون از مدرسه‌شان در شمال چین به ضرب چاقو کشته شده‌ و مقام‌های محلی تعداد مجروحان این حادثه را ۱۲ نفر اعلام کرده‌اند.

این حادثه در محوطه خارجی مدرسه‌ای در استان "شانچی" روی داده است.

بنابراین گزارش یک مرد مسلح به چاقو زمانی که این دانش‌آموزان مدرسه را به سوی خانه ترک می‌کردند به آنها حمله کرده است.

مظنون توسط پلیس بازداشت شده است و مقام‌های محلی او را دانش‌آموز سابق این مدرسه به نام ژائو معرفی کرده‌اند که در حال حاضر ۲۸ ساله است.

تحقیقات اولیه نشان می‌دهد این جوان در نوجوانی در این مدرسه مورد تحقیر و آزار قرار گرفته بوده و به دنبال انتقام دست به این حمله زده است.

پلیس می‌گوید پنج دانش‌آموز دختر و دو پسر در این حادثه کشته شده‌اند و بیانیه دولت محلی حاکی از آن است که حمله ساعت ۱۸:۱۰ به وقت محلی روی داده است.

به گزارش بی‌بی‌سی،‌ نوجوانان زخمی در بیمارستان تحت مداوا هستند. سن دقیق قربانیان حادثه اعلام نشده اما گزارش‌ها نشان می‌دهد که احتمالا دانش آموز دوره متوسطه یعنی در رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال هستند.

حمله با چاقو در چین در سال‌های اخیر چندبار خبر ساز شده‌اند. در سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۲ چند مورد حمله با چاقو در مدارس ۲۵ کشته و دست کم ۱۰۰ مجروح به جا گذاشت.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج