«پایتخت ۱» در شبکه آی فیلم
۷۱۱۰۷۷
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۶
۱۳۰۱۷ 
پخش سری اول مجموعه طنز پایتخت به‌کارگردانی سیروس مقدم، از جمعه ۱۴ اردیبهشت در شبکه آی فیلم آغاز می‌شود.

خبرگزاری فارس: در برنامه این هفته «ایران امروز» شبکه پرس تی وی مورد بحث و گفت و گو قرار می گیرد. اولین سری از مجموعه تلویزیونی طنز پایتخت در شبکه آی‌فیلم به‌نمایش گذاشته می‌شود و مخاطبین آی فیلم انگلیسی سریال «رهایی» را نظاره گر خواهند بود. با پایان نمایش مجموعه «پول کثیف»، مجموعه تلویزیونی «با من بمان» از کانال آی‌فیلم۲ برای فارسی زبانان منطقه روانه آنتن می‌شود. کشاورزان «آگوان» در هندوراس پس از کودتای سال 2009 این کشور، در رسیدن به عدالت جنبشی به راه می اندازند که به «جنبش مقاومت» معروف می شود. ماجرای این کشاورزان در مستندی به آنتن هیسپان تی وی رسیده است و در نهایت فیلم سینمایی «نشانی» با باری متفاوت رضا عطاران برای پخش به آنتن هیسپان تی وی می آید.

نگاهی به «اوضاع این روزهای برجام» در شبکه پرس تی وی

اوضاع این روزهای برجام در برنامه این هفته «ایران امروز» شبکه پرس تی وی مورد بحث و گفت و گو قرار می گیرد.

این برنامه به تهیه کنندگی یوسف پور انوری، ضمن اشاره به اظهارات تند ترامپ علیه ایران در دیدار با مکرون به بررسی شرایط احتمالی از سرگیری غنی سازی توسط ایران و استفاده ایران از گزینه هایی مانند خروج از پروتکل الحاقی، خروج از ان.پی.تی و غنی‌سازی بالاتر از حد توافق شده به عنوان اهرم فشار بر آمریکا می پردازد.

در ادامه برنامه این هفته «ایران امروز» موضوعاتی همچون «واکنش مقامات ایرانی نسبت به اظهارات ترامپ»، «اعلام وفاداری اروپا و مکرون رییس جمهوری فرانسه به برجام» و «شرایط لازم برای رضایت ایران درخصوص مذاکره برای یک توافق جدید» مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

در این برنامه همچنین به بررسی سخنان مشهور ترامپ (که بارها آن را تکرار کرده)، مبنی بر این که آمریکا پس از برجام به ایران پول داده است، پرداخته و نشان داده می شود که مبالغ مذکور جزء مطالبه های قدیمی ایران از ایالات متحده بوده است.

بررسی مشکلات بزرگ خاورمیانه و اشاره به نقش مهم و تاثیرگذار ایران در ارایه راه حل برای مشکلات مذکور و بررسی مسایل سوریه و یمن نیز از دیگر موضوعات مورد بررسی در این برنامه است.

لیلا فرامرزی (مجری)، حمیدرضا تاجیک (کارگردان و تصویربردار)، محمد جعفری (دستیار تهیه)، زهرا ترابی (هماهنگی)، ساتراپ شجاعی (تدوین) و علی دزیانیان (موشن گرافیک) از جمله عوامل تهیه برنامه «ایران امروز» هستند.

برنامه «ایران امروز» ساعت 01:00 بامداد چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه از شبکه پرس تی وی پخش می شود و همان روز ساعت 06:00 و 19:00 ، پنجشنبه ساعت 08:00 و شنبه ساعت 11:00 به وقت تهران تکرار خواهد شد.

آغاز نمایش «پایتخت ۱» از آی‌فیلم

اولین سری از مجموعه تلویزیونی طنز پایتخت در شبکه آی‌فیلم به‌نمایش گذاشته می‌شود.

پخش سری اول مجموعه طنز پایتخت به‌کارگردانی سیروس مقدم، از جمعه ۱۴ اردیبهشت آغاز می‌شود.

در فصل اول مجموعه پایتخت نقی، گچ‌کار زبردستی که محل کارش در تهران است، با قبولی همسرش در دانشگاه تهران، تصمیم می‌گیرد تا پیش از سال نو، از روستای علی‌آباد به تهران مهاجرت نماید. او علاوه‌بر خانواده خود‌، بابا پنجعلی را در این سفر با خود همراه کرده و سوار بر کامیون پسرخاله‌اش به منزل جدیدشان اسباب‌کشی می‌کند. با آغاز این سفر، ماجراهایی شروع می‌شود...

علیرضا خمسه، ریما رامین‌فر، محسن تنابنده، احمد مهرانفر و مهران احمدی از جمله بازیگرانی هستند که در این مجموعه حضور دارند.

اولین قسمت از مجموعه تلویزیونی «پایتخت ۱» که در نوروز سال۱۳۹۰ از شبکه یک سیما پخش شد، جمعه ۱۴ اردیبهشت رأس ساعت ۲۱ روی آنتن قرار می‌گیرد. بازپخش آن نیز در ساعت‌های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز بعد خواهد بود.

نمایش «رهایی» از قاب آی‌فیلم

مجموعه تلویزیونی «رهایی» که به‌تازگی در انگلیس دوبله انگلیسی شده است، پس از پایان نمایش مجموعه «میکائیل» برای اولین‌بار روی آنتن آی‌فیلم انگلیسی می‌رود.

به‌گزارش روابط‌عمومی شبکه آی‌فیلم، «رهایی» یکی از مجموعه‌های تلویزیونی شبکه دو سیما در سال ۱۳۹۳ است، که از ۱۶ اردیبهشت در ۱۰ قسمت از کانال انگلیسی پخش خواهدشد.

سریال اجتماعی‌پلیسی «رهایی»، به‌کارگردانی مسعود تکاور ماجرای گروگان‌گیران باهوش و سریعی است که اقدام به گروگان‌گیری می‌کنند تا از این طریق به خواسته‌های خودشان برسند؛ اما شرایط برای آن‌ها آن‌‌طور که می‌خواهند پیش نمی ‌رود و با ورود پلیس به ماجرا اتفاقات دیگری رخ می‌دهد... .

بازیگرانی همچون دانیال حکیمی، پرویز فلاحی‌پور، سام قریبیان ، شاهد احمدلو، رضا توکلی، حسین سلیمانی، رامتین خداپناهی، افشین سنگ‌چاپ، امیرحسین مدرس، سام قریبیان، میترا حجار و سوگل طهماسبی در «رهایی» به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سریال تلویزیونی «رهایی» از یک‌شنبه ۱۶ اردیبهشت، هر شب ساعت ۲۱:۰۰ به وقت GMT (۰۱:۳۰ به‌وقت تهران) روی آنتن آی‌فیلم انگلیسی می‌رود و بازپخش آن در ساعت های ۰۲:۰۰، ۰۶:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز بعد به نمایش گذاشته خواهد شد.

آغاز پخش سریال «با من بمان» از آی‌فیلم۲

با پایان نمایش مجموعه «پول کثیف»، مجموعه تلویزیونی «با من بمان» از کانال آی‌فیلم۲ روانه آنتن می‌شود.

مجموعه تلویزیونی «با من بمان» به کارگردانی حمید لبخنده در باکس سریال‌های ساعت ۱۶ کانال آی‌فیلم۲ قرار می‌گیرد.

این مجموعه به تهیه‌کنندگی عبدالحمید بدیعی‌فر در سال ۱۳۸۰ به سفارش شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران ساخته شد و در سال ۱۳۸۱ به روی آنتن رفت.

بازیگران این مجموعه عبارت‌اند از: یکتا ناصر، سام درخشانی، هما روستا، جمال اجلالی و مهدی پاکدل.

سریال «با من بمان» قرار است از چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت در ۳۴ قسمت برای مخاطبان فارسی‌زبان آی‌فیلم در خارج از کشور، به‌ویژه افغنستانی‌ها و تاجیکستانی‌ها به‌نمایش گذاشته شود.

این مجموعه هر روز ساعت ۱۶ به‌وقت ایران و افغانستان به‌نمایش گذاشته می‌شود و بازپخش آن در ساعت‌های ۱۰شب، ۴ بامداد و ۱۰ صبح خواهد بود.

«جنبش مقاومت کشاورزان هندوراسی»

کشاورزان «آگوان» در هندوراس پس از کودتای سال 2009 این کشور، در رسیدن به عدالت جنبشی به راه می اندازند که به «جنبش مقاومت» معروف می شود. ماجرای این کشاورزان در مستندی به آنتن هیسپان تی وی رسیده است.

مستند «مقاومت: مبارزه برای دره آگوان» داستان کشاورزان هندوراسی است که برای رسیدن به عدالت اجتماعی در کشور در حال مبارزه اند.

جسی فریستون، کارگردان این مستند به سال 2009 اشاره می کند. زمانی که رییس جمهور منتخب هندوراس طی یک کودتا از قدرت برکنار می شود. در واکنش به این اقدام، جنبشی در سراسر کشور به راه می افتد که به جنبش مقاومت معروف می شود.

فریستون تمرکز داستان خود را بر شاخه فعال تر این جنبش متشکل از کشاورزان آگوان قرار داده که در آن بیش از 2000 خانواده رعیت، زمین های میگوئل فاکوس - بزرگترین زمین دار کشور و یکی از افراد اصلی پشت پرده کودتا – را در اختیار می گیرند. دوربین برای مدت چهار سال با سه کشاورز همراه می شود که زندگی خود را در این زمین ها بنا می کنند در حالی که ممکن است هر لحظه با واکنش بد رژیم مواجه شوند.

مستند «مقاومت: مبارزه برای دره آگوان» (Resistencia: The Fight for the Aguan Valley) محصول سال 2014 در دو قسمت 25 دقیقه ای از روز چهارشنبه ساعت 7:30 به وقت تهران از هیسپان تی وی پخش و در ساعات 14:30 و 20:30 همان روز بازپخش می شود.

پخش فیلم «نشانی» از شبکه هیسپان

فیلم های سینمایی ایرانی علاقه مندان فراوانی در میان اسپانیایی زبان ها پیدا کرده اند و مخاطبان شبکه هیسپان تی وی با استقبال از سینمای پاک ایران در مقایسه با آمریکای لاتین، این بار به تماشای فیلم «نشانی» با بازی متفاوت رضا عطاران می نشینند.

به گزارش روابط عمومی شبکه هیسپان تی وی، فیلم سینمایی «نشانی» داستان «علی» نوجوانی 14 ساله ای را روایت می کند که در پرورشگاهی در تهران زندگی می کند. او بر اثر حادثه ای متوجه می شود پدرش زنده است، اما به دلیل قتل دایی اش در زندان بسر می برد. علی پس از مراجعه به زندان از آزادی پدر آگاه می شود. او که دیگر مایل به بازگشت به پرورشگاه نیست، به دنبال زندگی جدید خود است و به هر طریقی آدرس پدر را پیدا می کند، اما...

در این فیلم، رضا عطاران در نقشی متفات از همیشه به ایفای نقش پرداخته است. فاطمه صادقی، سعید هنرور، دانیال رضوانی و ابوذر جلالی از دیگر بازیگران سینمایی «نشانی» اند.

فیلم سینمایی «نشانی» به کارگردانی فریدون حسن پور محصول سال 1386 شنبه 15 اردیبهشت ماه ساعت 23:30 به وقت تهران آماده پخش برای مخاطبان هیسپان تی وی است و در ساعت 13:30 فردای آن روز باز پخش خواهد شد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج