پسر قهرمانی به مدرسه نمی‌رود!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۱۲۵۵
۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۷
۱۴۲۱۰
پیشکسوت داوری فوتبال ایران، گفت: اگر مدارکی درباره تخلفات داوری وجود ندارد، باید افرادی که این تهمت‌ها را زده‌اند به پای میز محاکمه کشیده شوند.
 ایسنا: پیشکسوت داوری فوتبال ایران، گفت: اگر مدارکی درباره تخلفات داوری وجود ندارد، باید افرادی که این تهمت‌ها را زده‌اند به پای میز محاکمه کشیده شوند.

محمد فنایی در رابطه با مسائل مطرح شده درباره داوری لیگ برتر در روزهای اخیر، اظهار کرد: مطمئنا اعاده حیثیت خواهد شد، زیرا ما جو فوتبال را با این کار بر هم زده‌ایم. آیا مدارک مستند در این باره وجود دارد؟ به نظر من مراجع ذیصلاح در این امر باید مدارک را جمع‌آوری کنند و رای را نیز آنها صادر کنند. زیرا ما در فدراسیون فوتبال جایی را نداریم که به این مسائل رسیدگی و رای نهایی را بدهد، در این صورت مشکلات زیادی خواهیم داشت.

این پیشکسوت داوری ادامه داد: اگر واقعا مشخص شده که این پولها رد و بدل شده و جو جامعه، مخصوصا جوانان را که می‌توانند الگوبرداری کنند دچار گرفتاری کرده‌ است، باید قاطعانه با آن برخورد شود، زیرا این موضوع حتی فراتر از ایران هم رفته و مخصوصا کشورهای حاشیه خلیج فارس از این قضیه سوء استفاده می‌کنند و در مجموع جو خیلی بدی به وجود آمده و باید نسبت به آن رسیدگی شود و کسانی که تخلف کرده‌اند با عدالت و بدون تعارف با آنها برخورد قاطع صورت بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: باید با هر کسی که تخلف کرده فارغ از اینکه چه کسی هست، برخورد صورت گیرد تا این آلودگی‌ها که باعث شرم آوری است پاک شود. در غیر این صورت اگر مدارک و مستنداتی درباره این مسائل وجود ندارد باید کسانی که این موارد را طرح کرده‌اند مورد پیگیرد قرار گیرند.

فنایی در پاسخ به سوالی درباره محرومیت قهرمانی، کرمانشاهی و ایلدروم، نیز گفت: این محرومیت‌ها موقتی است، زیرا آنها نمی‌توانند رای دهند. رای را باید مراجع ذیصلاح مثل دادگاه در این زمینه صادر کنند، زیرا این قضیه فراتر از فوتبال است و بحث آلوده شدن جامعه مطرح است. بحث رشوه، بحث کوچکی نیست که فدراسیون فوتبال درباره آن تصمیم گیری کند و صلاحیت بررسی آن را داشته باشد. به هر حال افراد حتی می‌توانند در این زمینه به دادگاه شکایت کنند و باید پس از رسیدگی به وضعیت متخلفان در صورت اثبات به طور کامل از فوتبال کنار گذاشته شوند.

این پیشکسوت داوری با بیان این که الان شرایط بسیار بدی بر جامعه داوری حاکم شده است، گفت: هر کجا که می‌روی جوانان صحبت از تخلف داوری می‌کنند و انگیزه آنان برای پرداختن به داوری کمرنگ‌تر شده است. ما سال‌ها سعی ‌کرده‌ایم که در داوری حفظ آبرو کنیم، ولی در حال حاضر در خطریم. اگر مدارکی درباره تخلفات داوری وجود ندارد، باید افرادی که این تهمت‌ها را زده‌اند به پای میز محاکمه کشیده شوند.

وی تصریح کرد: اعتقاد دارم داوران مظلوم واقع شده‌اند و شرایط قضاوت در زمین‌های فوتبال با این شرایط به مشکل برخورده است. داوران دچار استرس شده‌اند و نمی دانند که چگونه قضاوت کنند. حرف و حدیث‌ها زیاده شد، حتی شنیده‌ام فرزند قهرمانی به این دلیل که انگ رشوه خواری به پدرش زده می‌شود به مدرسه نمی‌رود. باید این موارد اثبات شود و سپس مورد رسیدگی قرار گیرد.

فنایی با بیان این که به اعتقاد من کار جالبی در این باره صورت نگرفت، خاطر نشان کرد: این کار باید محرمانه و توسط مراجع ذیصلاح رسیدگی می‌شد.

وی در پاسخ به سوالی درباره ضعف کمیته‌ داوران در پیش آمدن این مشکلات، تصریح کرد: این بحث مربوط به کمیته‌ داوران نیست. البته اعتقاد دارم ضعف در مدیریت داوری وجود دارد و منکر آن نیستم. اما شما ببنید که کمیته‌ انضباطی چگونه وارد مباحث می‌شود تا جایی که رای داور درباره یک بازیکن را تغییر می‌دهد و رنگ کارت او را عوض می‌کند و یا بازیکن و مربی را می‌بخشند. به نظرم من این‌ها معضلات فوتبال ما هستند.
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:55 - 1392/07/18
آره باید محرمانه باشه تا بشه ماستمالی کرد!!!
آقای فنایی خودت حسابی این وسط پات گیره.شما رابط داوری چند باشگاه از جمله پیکان و سپاهان و آلمینیوم هرمزگان بودی.
در ضمن اگر کسی خطایی میکنه باید منتظر باشه که همه اطرافیانش چوبش رو بخورند.مگه آقای قهرمانی این پول رو برای خانوادش هزینه نمیکرد؟؟؟
پاسخ ها
همراه آبی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۸
مامانم اینا
مینا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۸
این پولو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۸
صد درصد موافقم اقای فنا یی دلش برای خودش و هم پالیکیاش شور میزنه والا محسن قهرمهنی بهونس
ایرانی
UNITED STATES
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۹
آبروی هر انسانی باید حفظ بشه ، آنها که میلیاردی خوردند و بردند هنوز اسمشان با حروف کوچک نوشته می شود چون هنوز ثابت نشده پس چرا باید آبروی کسی را این چنین ببریم؟
-
17:10 - 1392/07/18
آقای فنایی حالا یکبار بر حسب ابرو باد و مه و خورشید رفتی جام جهانی فکر میکنی هر کس می خواهد در باره داوری حرف بزن از تو باید اجازه بگیرد داوری در دربی سه پنالتی به نفع یک تیم نمیگیر معلوم چیزش میشه چرا فقط پشت سر دوتا از داوران مشهدی حرف هست برای بقیه نیست خب معلوم مشکل دارند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:20 - 1392/07/19
آره باید محرمانه باشه تا بشه ماستمالی کرد!!!
آقای فنایی خودت حسابی این وسط پات گیره.شما رابط داوری چند باشگاه از جمله پیکان و سپاهان و آلمینیوم هرمزگان بودی.
در ضمن اگر کسی خطایی میکنه باید منتظر باشه که همه اطرافیانش چوبش رو بخورند.مگه آقای قهرمانی این پول رو برای خانوادش هزینه نمیکرد؟؟؟
پاسخ ها
آبی آسمان که میگن منم
-
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۰
ماندانا جان! شما جو گیر نشو
یه نظر چندبار کپی می کنی و میذاری
یه بار نوشتی ، همه مستفیض شدن!!
این داستانها که هرچند وقت یه بار جنجالیش می کنن، واسه سرگرمی من و شماست
قضیه اختلاس 30000 میلیاردی چی شد؟!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو