انصراف رسمی حجتی از نامزدی شهرداری تهران
۷۱۳۱۳۰
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۶
۱۰۱۰۰
محمود حجتی وزیر کشاورزی طی نامه ای رسمی به شورای اسلامی شهر تهران انصراف قطعی خود از نامزدی شهرداری تهران را اعلام کرد.

خبرگزاری فارس: محمود حجتی یکی از نامزدی های تصدی شهرداری تهران انصراف قطعی خود از نامزدی شهرداری تهران را طی نامه ای به شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد.

انصراف رسمی حجتی از نامزدی شهرداری تهران

متن نامه مذکور به شرح ذیل است:

رییس و اعضای محترم شورای شهر تهران

با سلام و عرض ارادت ، همانگونه که مستحضرید بدنبال بحث انتخاب شهردار تهران با رجوع به تعدادی از اعضای محترم شورای شهر ، اقشار مختلف و نخبگان کشور و اصرار بر پذیرش پیشنهاد نامزدی مسئولیت خطیر شهرداری در خدمت به مردم عزیز و شریف تهران ، اینجانب موافقت مشروط خود را بی نامزدی اعلام و اعضا محترم شورا نیز نام اینجانب بعنوان یکی از کاندیداها اعلام نمودند که وظیفه خود می دانم مراتب تقدیر، تشکر و سپاس خود را از حسن ظن ، لطف و محبت اعضا محترم شورای شهر اعلام نمایم.

با توجه به مسئولیت کنونی اینجانب در دولت، تصدیق خواهید فرمود پذیرش مسئولیت جدید منوط به اجازه و موافقت مقامات عالی رتبه نظام است که در این برهه حساس بر ادامه خدمت اینجانب در مسئولیت فعلی تاکید نمودند.

لذا ضمن تشکر از حسن اعتماد اعضای محترم شورا که منبعث از آرای قاطبه مردم تهران می باشد و با تشکر از کلیه اقشار و برگانی که ابراز لطف نمودند، ضمن عذر خواهی، انصراف خود را از نامزدی شهرداری اعلام می نمایم.

اینجانب خدمت به مردم را جز وظایف خطیر و ملی خود دانسته و با توجه به مجموعه اقتضائات پیش آمده و به منظور تداوم راهی که بواسطه حضور در دولت بر عهده این حقیر گذارده شده ، هیچ فرصتی را برای خدمت به میهن اسلامی فروگذار نکرده و امیدوارم حاصل تلاش ها و نتیجه انتخاب اعضای محترم شورا به خیر و صلاح و مایه عزت بیشتر مردم بزرگوار تهران باشد.مجددا برخود لازم می دانم، از ابراز لطفی که طی این مدت نسبت به اینجانب شده است سپاسگذاری نمایم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:34 - 1397/02/16
اینم از فضا سازی هایی که دلواپسان برای القا کردن تفکرات فرافکنانه خود می خواستند بهره گیرند بازهم ناکام ماند باید شاهد جنجال و شواهد جدیدتری از آنها در روزهای آتی باشیم
Iran, Islamic Republic of
19:17 - 1397/02/16
خدا رحم کرد واویلا چه اعتماد بنفسی حاجی
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1397/02/16
مگه وزارت جهاد کشاورزی چه گلی زدی به سرمروم که حالا میخای بیای به شهرداری شما چقدر حرص مقام وجایگاه دارین چه خبره بسه بکش کنار یه جوانتر وتازه نفستر بیاد به عرصه !!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج