مکارم: در پرونده املاک نجومی تبرئه شدم
۷۱۳۲۷۲
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۳
۷۴۷۰
یکی از نامزد‌های تصدی شهرداری تهران گفت: بعد از انتشار اسامی برخی افراد به عنوان دریافت کننده املاک نجومی این موضوع پیگیری شد و دادگاه حکم بر برائت من داد و اسناد و مدارک آن موجود است.

خبرگزاری ایلنا: سمیع الله حسینی مکارم یکی از نامزد‌های تصدی شهرداری تهران در شصتمین جلسه شورای شهر تهران پس از ارایه برنامه‌های خود در پاسخ به سوال مطرح شده از سوی اعضای شورای شهر در رابطه با پرونده املاک نجومی گفت: در این رابطه باید توضیحاتی را ارایه کنم، البته اسناد ومدارک آن موجود است از سال ۸۵ وارد شهرداری تهران شدم و در حوزه سرمایه گذاری در ابتدا با ریاست آقای یاوری و در ادامه با ریاست آقای کرباسیان مشغول به کار بودم.

او با اشاره به اینکه در همان زمان اعلام شد؛ کارمندانی که پنج سال سابقه حضور در شهرداری دارند می‌توانند عضو تعاونی مسکن شهرداری تهران شوند، گفت: بنده نیز با توجه به مدت زمان حضورم در شهرداری تهران عضو این تعاونی شدم و در همان مقطع ۶۰۰ هزار تومان از بنده دریافت کردند بعد از دو سال اعلام شد که در تعاونی مسکن سهم داریم و در ادامه نیز جلسات متعددی برگزار شد در نهایت خانه‌ای به متراژ ۷۴ متر به من واگذار شد و تمامی مراحل به صورت قانونی بوده است.

او تاکید که در این رابطه هیچ تخلفی صورت نگرفته و اسنادو مدارک آن موجود است.

مکارم در ادامه گفت: در همان مقطع بابت دریافت واحد مسکونی پول آن را نقدا پرداخت کردم در فرایند ثبت نام هیچ تخفیفی داده نشده است.

این گزینه تصدی شهرداری تهران در پایان گفت: بعد از انتشار اسامی برخی افراد به عنوان دریافت کننده املاک نجومی این موضوع پیگیری شد و دادگاه حکم بر برائت من داد و اسناد و مدارک آن موجود است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:58 - 1397/02/17
اگر شورا مردم و دولت و خدمت را دوست دارد مهندس افشانی انتخابی اصلح
Iran, Islamic Republic of
08:08 - 1397/02/17
من تا جایی که اطلاع دارم برای گرفتن یک پروانه کسب باید گواهی عدم سوپیشینه ارائه کنی و کوچکترین پرونده قضایی جز سوپیشینه محسوب می شود ولی جالبه برای شهردار شدن این قوانین یعنی کشک!!!!
France
08:32 - 1397/02/17
باعث خجالته‌مکه‌۷۴مترهم نجومی است چراملت راخرفرض می کنید
Iran, Islamic Republic of
09:23 - 1397/02/17
املاک نجومی فقط پاپوشی برای خارج کردن شهردار از عرصه رقابت ریاست جمهوری بود.
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1397/02/17
بله هیأت تحقیق و تفحص مجلس قبلا هم فرموده بودن که هیچ (!) تخلفی صورت نگرفته .
چون تمامش مصوبه داشته .
درست مثل حقوق های نجومی که اونم مصوبات هیأت مدیره داشته .
ملت هم با حیرت به این مسائل نگاه میکنن و روز به روز دلزده تر میشن.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج