تقدیر از موضع روحانی درباره برجام
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۱۳۸۳۴
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۵
۳۴۳۸
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: مواضع مقتدرانه رئیس جمهوری و وزیر امور خارجه کشورمان در پاسخ به یاوه گویی های رئیس جمهوری آمریکا در زمینه برجام، قابل تقدیر است.

خبرگزاری ایرنا: رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: مواضع مقتدرانه رئیس جمهوری و وزیر امور خارجه کشورمان در پاسخ به یاوه گویی های رئیس جمهوری آمریکا در زمینه برجام، قابل تقدیر است.

حمیدرضا حاجی بابایی دوشنبه شب در آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران در همدان بیان کرد: رئیس جمهوری در سخنرانی اخیر خود سه موضع مقتدارانه در قبال خروج امریکا از برجام مطرح کرد که شامل ادامه غنی سازی، خروج ایران از ان.پی.تی و خروج از برجام است.

نماینده همدان و فامنین در خانه ملت اظهار کرد: ملت ایران با ترامپ و همدستان او جز زبان قدرت نباید سخن بگویند چراکه رئیس جمهوری آمریکا دنبال تحقیر کشورمان است.

حاجی بابایی اضافه کرد: ملت ایران در جریان انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و پس از آن 230 هزار شهید تقدیم ارزش های این انقلاب کردند تا تحقیر نشوند.

وی گفت: ترامپ در حال بازی در فیلمی است که خود نقش اول آن را دارد و انگلیس و فرانسه و برخی کشورها نیز با وی همکاری می کنند.

نماینده همدان و فامنین در خانه ملت اضافه کرد: سناریوی دولت آمریکا مجبور کردن ایران به عقب نشینی از مواضع مقتدرانه خود است.

حاجی بابایی یادآوری کرد: مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای که سال 87 تصویب کرد، با ایجاد پردیس سینمایی در همدان موافقت کرد تا این استان با توجه به استعدادهایی که دارد به پایتخت انیمیشن کشور تبدیل شود.

وی اضافه کرد: برای اجرای این طرح 15 هزارمتر مربع زمین پیش بینی و کلنگ زنی شد تا با استفاده از این ظرفیت بتوان این استعداد را در کشور و جهان مطرح کرد.

ملت ایران سال 92 با انتخاب دکتر حسن روحانی که در شعارهای انتخاباتی به تعیین تکلیف موضوع هسته ای تاکید کرده بود، خواستار حل و فصل این موضوع شدند و رئیس جمهوری هم تیمی کارکشته از وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را مامور این کار کرد.

ملت ایران با انتخاب دکتر روحانی مذاکره و گفت و گو با 1+5 را به منظور پایان دادن به موضوع هسته ای برگزید و با توجه به پشتوانه مردمی دولت یازدهم و محبوبیت رئیس جمهوری از همان نخستین روزهای آغاز به کار دولت موضوع هسته ای در کانون توجه رئیس جمهوری قرار گرفت.

این بار برخلاف مذاکرات طولانی و بدون نتیجه دولت های قبلی، گفت و گوها در موضوع هسته ای پس از چند دور مذاکره سرانجام به توافق برجام میان جمهوری اسلامی ایران و گروه پنج به علاوه یک (آمریکا، روسیه، چین، فرانسه، انگلیس و آلمان) انجامید.
برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) در شرایطی به تصویب رسید که در خارج از مرزهای کشور مخالفان فراوانی داشت و در داخل هم اگرچه برخی به شیوه اجرای آن انتقاد داشتند اما با وفاق و همگرایی به سرانجام رسید.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر