قائمی: آینده والیبال ایران با همین جوانان است
۷۱۳۸۸۷
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
۴۴۰۹ 
دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال گفت‌: مطمئنا تیم ملی در جریان جوان‌گرایی دچار نوساناتی می‌شود.

ایسنا: فرهاد قائمی درباره شرایط تمرینات و اردوها پیش از آغاز لیگ ملت های والیبال،اظهارکرد: در حال حاضر صبح و بعد از ظهر تمرین می‌کنیم و در این چند هفته‌ای که گذشته تمرینات پر فشاری را انجام دادیم. همه بازیکنان تمام تلاش و تمرکزشان، برای نمایش قابل قبول در مسابقات است. همه زحمت میکشیم تا بتوانیم دل مردم را شاد کنیم و امید زیادی داریم تا به اهدافمان برسیم.

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران درباره حضور بازیکنان جوان در کنار نفرات با تجربه تیم‌ ‌ملی، اظهار کرد: امسال جوان های بسیار خوبی در اردوی تیم‌ ‌ملی والیبال هستند و تمامی آن ها در لیگ عملکردی درخشان داشتند. مطمئن باشید یک بازیکن جوان برای با تجربه تر شدن باید مراحلی را سپری کند و در تورنمنت‌های مختلف پیروزی‌ها و شکست‌ها را تجربه کند.

او افزود: مطمئنا تیم ملی در جریان جوانگرایی دچار نوساناتی می‌شود، ولی کادرفنی و نفرات با تجربه باید تلاش کنند تا تیم‌ ‌ملی والیبال در همان ریتم سابق خود حرکت کند. جوانان حاضر در اردو استعداد بالایی دارند و بسیار تلاش می‌کنند آینده هم برای جوانان است و باید قدر این فرصت را بدانند.

قائمی در پایان درباره تعداد کم بازی‌های دوستانه پیش از آغاز لیگ ملت های والیبال نسبت به سال‌های گذشته، گفت‌: متاسفانه لیگ‌های اروپایی خیلی دیر تمام شدند و مطمئنا برگزاری بازی تدارکاتی با تیمی که نفرات اصلیش را در اختیار ندارد به دردمان می‌خورد. دو دیدار دوستانه ای هم که با صربستان داریم خیلی مفید است چرا که این تیم از قدرت‌های والیبال دنیا به شمار می‌رود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج