فریادشیران: باشگاه نفت بی‌صاحب افتاده است
۷۱۴۲۳۸
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۹
۷۱۶۸
مربی تیم فوتبال نفت تهران گفت که کسی به داد این باشگاه نمی‌رسد و همه اعضا و طلبکاران آن بلاتکلیف هستند.

تسنیم: ناصر فریاد شیران درباره وضعیت باشگاه نفت تهران پس از سقوط به لیگ دسته اول و آخرین وضعیت مالکیت این باشگاه اظهار داشت: باشگاه نفت را در ابتدای فصل پس از مشکلاتی که در فصل‌های پیش وجود داشت به جهانیان که یک «کارواشی» بود واگذار کردند و در نهایت سند مالکیت را به نام او هم نزدند. پس از آن هم مالکیت باشگاه از جهانیان گرفته شد و به شرکت کار رسا واگذار شد و بازهم سند مالکیت به نام این شرکت نخورد. پس از این اتفاقات اعضای مجمع نفت به اجبار برگه واگذاری باشگاه را امضا کردند و امضای نهایی را باید آقای کاردُر (مدیرعامل شرکت ملی نفت) می‌کرد که این کار را انجام نداده است.

وی افزود: با توجه به شرایط موجود و عدم حمایت مالی تیم سقوط کرده است. سازمان بازرسی کل کشور نامه‌ای را به وزیر نفت داده که واگذاری این باشگاه خلاف قانون بوده و مجمع نفت اجازه این کار را نداشته است. از طرف دیگر بعد از اینکه باشگاه را از شرکت بهنام پیشرو گرفتند، شکایت کرده و در میان فصل بود که از دادگاه به هیئت مدیره باشگاه نامه‌ای آمد که چرا باشگاه نفت را به شخص دیگری واگذار کردید. یعنی الان شرکت بهنام‌پیشرو هم شاکی است.

مربی تیم فوتبال نفت تهران تصریح کرد:‌ تیم نفت دو هفته است که سقوط کرده و نزدیک به 40 میلیارد هم بدهی دارد. این تعهدات در طول چند فصل اخیر به وجود آمده، اما هیچ‌کس جوابگو نیست. این تیم بی‌صاحب افتاده و کسی به داد آن نمی‌رسد. اگر به این تیم کمک نشود سرنوشتی مانند راه‌آهن و صبا خواهد داشت. تیمی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت، الان به این روز افتاده است. مقصر تمام این اتفاقات جوادی (مدیرعامل اسبق شرکت ملی نفت) و کاردر هستند که نامه مالکیت باشگاه نفت را امضا نکردند.

« همه طلبکاران نامه‌ای جمع‌آوری و به وزیر نفت داده‌اند، اما هیچ‌کاری انجام نشده است». فریادشیران با بیان این جمله یادآور شد: با توجه به اینکه فدراسیون فوتبال به این موضوع رسیدگی نمی‌کند، قرار است همه طلبکاران از اعضای مجمع نفت به دادگاه شکایت کنند. الان هیچ‌کس به داد تیم ما نمی‌رسد. مالک جدید باشگاه هم بلاتکلیف است. هفته آینده همه از اعضای مجمع باشگاه نفت شکایت خواهند کرد تا تیم نجات پیدا کند. این باشگاه تا الان سه مالک و شش سرمربی در یک فصل تغییر داده که یک رکورد بی‌نظیر است. چه کسی می‌خواهد به داد این فوتبال برسد؟

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج