آمریکا، دندان لقی که در برجام کنده شد
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۱۵۲۵۰
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۲
۷۵۲۳
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به تصمیم ترامپ برای خروج از برجام گفت: ترامپ در موضوع برجام یک دندان لقی بود که دائم آزار می داد و خوشبختانه کنده و دور انداخته شد.

خبرگزاری ایرنا: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به تصمیم ترامپ برای خروج از برجام گفت: ترامپ در موضوع برجام یک دندان لقی بود که دائم آزار می داد و خوشبختانه کنده و دور انداخته شد.

دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی روز پنجشنبه در جلسه ستاد بازسازی استان در سرسرای تدبیر استانداری کرمانشاه افزود: به عقیده من تصمیم ترامپ برای خروج از برجام بهترین اقدام ممکن بود چرا که برای ایران و شرکای ما وضعیت خوف و رجا ایجاد کرده بودند و ماندن آمریکا در برجام می توانست کشورمان را آزار دهد و افکار عمومی را درگیر خود کند.

وی تاکید کرد: در موضوع برجام در کشور اتفاق نظر داشتیم و همه از جمله رئیس جمهوری، وزیر امور خارجه و تیم مذاکره کننده تلاش زیادی کردند.

وی با اشاره به وضعیت کشور، افزود: بهترین راهکار در شرایط فعلی همدلی و وحدت است و باید افکار عمومی را در ارتباط با وضعیت پیش آمده در موضوع برجام قانع کنیم.

وی با اشاره به مواضع رئیس جمهوری در این باره گفت: با توجه به اینکه بخش عمده ای از جمعیت کشورمان را جوانان و نوجوانانی تشکیل می دهند که متعلق به دوران انقلاب اسلامی هستند باید این طیف سنی را در ارتباط با موضوع برجام قانع کنیم.

او اقتاع کردن افکار عمومی را مهم دانست و افزود: باید به نسل جوان خود این باور را بقبولانیم که آنچه در دنیا و در سطح بین المللی علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح می شود، تبلیغات مسموم است و درست نیست.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه نسل جوان و نوجوان ما رفتارهای قدرت های بزرگ و رژیم گذشته را به یاد ندارند، گفت: باید به این نسل بگوییم که آمریکا در طول سال های گذشته و اخیر عهد شکن بوده و به دنبال زیاده طلبی است.

قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه دولت در بخش های مختلف برنامه دارد، اظهار داشت: با وحدت و همدلی بین سه قوه و برخاستن یک صدا از ایران اسلامی که آن هم دستورات و بیانات رهبر معظم انقلاب است، مسائل به نفع ملت ایران رقم خواهد خورد.

وی با اشاره به اینکه سه راه تسلیم، جنگ و بازدارندگی پیش روی ملت ایران است، گفت: ملت ایران در طول تاریخ هیچ گاه تسلیم نشده و با عزت و افتخار راه پیشرفت راه پیموده است و اهل جنگ هم نیست.

وی سیاست جمهوری اسلامی ایران را بازدارندگی دانست و افزود: رفتار ما اکنون بر محور عقلانیت و به صورت کاملا علمی است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه تاکید کرد: در موضوع سیاست خارجی که دارای پیچیدگی های خاصی است و دانش و معلومات می خواهد هر کسی نباید اظهارنظر کند و اظهار نظرات را باید به تیم وزارت امور خارجه و مذاکره کننده واگذار کرد.

وی تصریح کرد که جمهوری اسلامی ایران اکنون عامل ثبات در منطقه است و ملت ایران که جنگ تحمیلی را تجربه کردند هیچگاه به دنبال جنگ و درگیری نیستند.

قاضی زاده هاشمی مردم را عامل اصلی بازدارندگی دانست و گفت: سلاح و مهمات ابزاری برای جنگ است اما مردم عامل اصلی ثبات، امنیت و بازدارندگی هستند.

وی گریزی هم به مسائل ارزی کشور زد و افزود: موضوع ارز بسیار پیچیده است و بر اثر سوء مدیریت و یا کم کاری و ناتوانی دولت به وجود نیامده است بلکه ابعاد زیادی دارد که بخشی بین المللی و سیاسی است.

عضو کابینه دولت تدبیر و امید در ادامه اتصال راه آهن مشهد به کربلا را از آرزوهای مهم رئیس جمهوری دانست و اظهار امیدواری کرد اعتبارات مورد نیاز اجرای این طرح در دولت تامین شود.

وزیر بهداشت در بخش دیگری از سخنان خود از مسئولان استان کرمانشاه خواست در راستای تحقق وعده های دولت و رئیس جمهوری مبنی بر بازسازی مناطق زلزله زده و رفع مشکلات آنها تلاش بیشتری کنند.

هاشمی با بیان اینکه وزارت بهداشت تا پایان مراحل بازسازی مناطق زلزله زده کنار مردم است، افزود: خانه های بهداشت آسیب دیده و بیمارستان سرپل ذهاب را تا پایان شهریور امسال در مناطق زلزله زده به بهره برداری می رسانیم.

وی تصریح کرد که گزارش جلسه ستاد بازسازی استان کرمانشاه را خدمت رئیس جمهوری اعلام می کنم و همه دستگاه های اجرایی باید تلاش کنند قبل از سرد شدن هوا و سالگرد حادثه زلزله مردم وارد منازل خود شوند.

وی با بیان اینکه همه از دولت انتظار کمک دارند، افزود: دولت هم متعلق به مردم است و همه باید دست به دست هم بدهیم تا مشکلات مناطق زلزله زده برطرف شود.

وی همچنین در ادامه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه را قطب علمی غرب کشور دانست و آن را جزو دانشگاه های معتبر دنیا برشمرد و گفت: تلاش ما این است فرصت های برابری را دراختیار این دانشگاه قرار دهیم.

40 طرح بهداشتی و درمانی امروز در اولین روز سفر وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به استان کرمانشاه افتتاح شد.

هاشمی قاضی زاده روز جمعه نیز به شهرستان سرپل ذهاب سفر می کند و در روستای 'قلعه بهادری' دشت ذهاب به معاینه چشم مردم این مناطق می پردازد.

از زمان وقوع زلزله در 21 آبان سال 96 این ششمین سفر وزیر بهداشت به استان کرمانشاه است.

زمین لرزه 7.3 ریشتری 21 آبان در 11 کیلومتری بخش ازگله و 32 کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه 620 کشته و 12 هزار و 386 مصدوم داشته است.

این زلزله به 10 شهرستان و یک هزار و 930 روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرد و براساس ارزیابی بنیاد

مسکن انقلاب اسلامی حدود 100 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی آسیب کلی و جزئی دیده اند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1397/02/21
قبل از توافق برجام کدخدا بود حالا دندون لق ...
Iran, Islamic Republic of
01:54 - 1397/02/21
خداییش حالا کدخدا شد دندون لق .....در حالی که مردم از اول میدونستن اینها دندون کرم خورده ان و ارزش مذاکره ندارن .....حالا دنیا چرخید و چرخید تحصیل کرده ها و مدعی های ایده و نظر با عوام یکنظر بشن .....اما خداییش می ارزید ؟ چی دادیم تا بفهمیم کی دندون لقه ؟امیدوارم آورده ی این تجربه برا کشور سازنده بشه .....
Iran, Islamic Republic of
07:07 - 1397/02/21
دمت گرم وزیر جان , حرف نداری
Iran, Islamic Republic of
09:43 - 1397/02/21
پس آقایان چرا برای مذاکره اینقدر مشتاق بودن!؟
Iran, Islamic Republic of
09:47 - 1397/02/21
تا دیروز کدخدا بود و باهاش رای جمع کردید. حالا شد دندان لق؟؟؟؟ خواهید دید برجام 2 را
Iran, Islamic Republic of
10:45 - 1397/02/21
رکن مذاکره با امریکا بود
امریکا سر وراس اعضا بود نه دندان لق
خودتان گول بزنیدجناب
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
چوب و هنر _فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی نوین_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
شفا_فوتر
کالابرد_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
استیل رگال_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
چوب و هنر _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر