درخشان: پرسپولیس، الجزیره را شکست می‌دهد
۷۱۵۷۱۹
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
۳۵۳۲
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس،‌ گفت: به صراحت می‌گویم که پرسپولیس می‌تواند تیم الجزیره امارات را شکست دهد و به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

خبرگزاری فارس: حمید درخشان در خصوص وضعیت تیم پرسپولیس، گفت: امسال یک مجموعه در باشگاه زحمت کشیدند تا پرسپولیس قهرمان شود و کام همه شیرین شد. البته با این همه پرسپولیس امسال مشکلاتی هم داشت و این به دلیل بود که باید در سه جبهه می‌جنگید و مهمترین اولویت در این شرایط لیگ قهرمانان آسیا بود، چرا که قهرمانی در آسیا اتفاق خوبی است که همه در حال تلاش هستند تا پرسپولیس قهرمان آسیا شود؛ البته رسیدن به عنوان قهرمانی آسیا کار سختی است و نمی‌توان به این راحتی در آسیا به موفقیت رسید. این را هم در نظر بگیرید که پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالات محروم بوده و نتوانست یارگیری کند اما سایر تیم‌ها با قدرت زیادی در آسیا حاضر شدند.

وی ادامه داد: اینکه پرسپولیس نتوانست یارگیری کند، مشکل بزرگی را ایجاد کرد و این مسئله باعث شد تا در اواخر لیگ پرسپولیس دچار مشکلاتی شود که البته این افت هم طبیعی است و هم تیم‌های بزرگ دنیا دچار چنین مشکلاتی می‌شوند. پرسپولیس چون نتوانست بازیکن بگیرد دچار افت شد اما با همه این شرایط توانست در لیگ برتر قهرمان شود.از طرف دیگر پرسپولیس باید در بازی با الجزیره نتیجه خوبی بگیرد و بتواند با شرایط بهتری لیگ قهرمان آسیا را ادامه دهد. در آسیا شاهد هستیم که اکثر تیم‌ها بازیکنان گران‌قیمتی جذب می‌کنند و با تمام توان وارد مسابقات می‌شوند به همین دلیل است که معتقدم پرسپولیس کار سختی دارد، اما معتقد هستم که این تیم می‌تواند جزو 4 تیم برتر آسیا باشد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد بازی روز دوشنبه این تیم مقابل الجزیره امارات افزود: الجزیره تیم خوبی است اما من به صراحت می‌گویم که پرسپولیس می‌تواند این تیم اماراتی را شکست داده و از این مرحله حذف کند. در بازی رفت هم شاهد بودیم که پرسپولیس روی یک اشتباه کوچک فردی شکست خورد که امیدوارم در بازی برگشت این اتفاق رخ ندهد و با حضور 100 هزار هوادار بتوانیم به مرحله بعد صعود کنیم.

کاپیتان اسبق تیم ملی در خصوص وضعیت تیم ملی در آستانه حضور در جام‌جهانی و حضور در جام ملت‌های آسیا که در زمستان برگزار می‌شود، اظهار داشت: ما تیمی را به جام‌جهانی می‌فرستیم که تیم خوب و باتجربه‌ای است و این تیم خوب می‌تواند با تجربه زیادی هم به ایران بازگردد.وضعیت ما به گونه‌ای است که بازیکنان باتجربه و جوان خوبی داریم و یک گروه خوب در تیم ملی دور هم جمع شده‌اند. من معتقدم که این تیم می‌تواند در جام ملت‌های آسیا قهرمان شود چون همه چیز دارد.خوشبختانه تیم با لیاقتی داریم و مطمئن هستم که شانس اول قهرمانی در جام ملت‌ها خواهیم بود.

وی درباره اظهارات اخیر کی‌روش هم تصریح کرد:‌ ما صحبت از سرمربی تیم ملی زیاد شنیدیم و بار اولی نیست که او این صحبت‌ها را مطرح می‌کند، اما معتقدم که کی‌روش اخلاق خاصی دارد و بهتر است درباره او حرف نزنیم و درباره تیم ملی حرف بزنیم که تا اینجا تلاش خوبی انجام داده و مطمئناً می‌تواند با شرایط خوبی از جام‌جهانی برگردد و در جام ملت‌های آسیا قهرمان شود.

درخشان در پایان درباره اینکه به نظر شما بهتر است کی‌روش در تیم ملی بعد از جام‌جهانی باقی بماند یا نه، افزود: نظر من این است که کی‌روش در تیم ملی حضورش را ادامه دهد اما اگر هم نماند کسی که تیم ملی را تحویل می‌گیرد کار سختی ندارد چون یک تیم آماده را تحویل خواهد گرفت.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج