تظاهرات گسترده علیه کودک ربایی در مکزیک
۷۱۵۸۴۵
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰
۳۹۲۴
صد ها تن از مردم مکزیک علیه جریان پر تنش کودک ربایی در نقاط مختلف این کشور دست به تظاهرات زدند. تجارت اعضای بدن، سواستفاده جنسی، تربیت پارتیزان برای قاچاق مواد مخدر و استفاده غیر مجاز از کودکان در کار های سخت از جمله دلایل کودک ربایی این جریان مجرمانه و البته سازمان یافته در این کشور است.

برترین ها: صد ها تن از مردم مکزیک علیه جریان پر تنش کودک ربایی در نقاط مختلف این کشور دست به تظاهرات زدند. تجارت اعضای بدن، سواستفاده جنسی، تربیت پارتیزان برای قاچاق مواد مخدر و استفاده غیر مجاز از کودکان در کار های سخت از جمله دلایل کودک ربایی این جریان مجرمانه و البته سازمان یافته در این کشور است.

این تجمع گسترده که در سال روز تولد یکی از قربانیان حادثه کودک ربایی برگزار شده بود، با هدف مصوب کردن قانون حمایت از کودکان و جدی تر شدن در مبارزه با این جریان صورت گرفته است. مردم مکزیک با این تظاهرات میخواهند صدای خود را به گوش نامزد های ریاست جمهوری که در حال فعالیت های تبلیغاتی هستند برسانند تا در دولت آینده این کشور، آمار این جنایت کاهش یابد و قانون های حمایتی مربوط به آن مصوب گردد.

طبق آمار های رسمی، کشور مکزیک که سالانه 11 میلیون شهروند آمریکا برای تفریح به آن سفر می‌کنند، بیشترین آمار کودک ربایی در سطح جهان را دارد.

تظاهرات گسترده علیه کودک ربایی در مکزیک

تظاهرات گسترده علیه کودک ربایی در مکزیک

تظاهرات گسترده علیه کودک ربایی در مکزیک

تظاهرات گسترده علیه کودک ربایی در مکزیکآمار مربوط به روند کودک ربایی در مکزیک

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج