افزایش مشارکت مردم در کمیته امداد در سال ۹۶
۷۱۷۶۳۴
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۹
۴۹۱۳
رئیس کمیته امداد با بیان اینکه افزایش ۳۰ درصدی مشارکت عمومی در سال گذشته نشان‌ دهنده افزایش اعتماد مردم به این کمیته است، گفت: عملکرد فرامذهبی و فراجناحی کمیته امداد موجب شده است این نهاد مقبول همه جناح‌های سیاسی و مذهبی باشد.

خبرگزاری فارس: سیدپرویز فتاح، رئیس کمیته امداد در همایش سراسری رؤسای روابط عمومی دفاتر استانی این نهاد با بیان اینکه اگر دشمنان - به‌ویژه آمریکا و ضدانقلاب - سعی می‌کنند کمیته امداد را در اذهان مردم تخریب کنند، بدانید که به وظایف خود درست عمل کرده‌اید، افزود: یکی از دلایل عصبانیت استکبار از امدادگران کمیته امداد، رسیدگی به وضعیت فقرا و محرومان است.

وی امدادگران این نهاد را مدافعان حرم دانست و گفت: با توجه به اینکه کارکنان کمیته امداد مدافع حرم انقلاب، امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب و شهدا هستند نباید گمان کنند عملکردشان در این نهاد ناچیز است؛ در واقع فعالیت کمیته امداد ادامه مسیر انقلاب اسلامی است.

رئیس کمیته امداد با تأکید بر اینکه حل مشکلات ایتام و نیازمندان اولویت امدادگران است، تصریح کرد: در کمیته امداد تشریفات نداریم و همه کارها باید ساده و کم‌هزینه انجام ‌شود. حق استفاده از جیب بیت‌المال را نداریم؛ البته اگر اهداف و رویکردهای سازمان به‌ درستی درک شود، بیت‌المال به هدر نمی‌رود.

فتاح با تأکید بر اینکه نباید اجازه دهیم کمیته امداد آلوده سیاست و جریان‌های انتخاباتی شود، خاطرنشان کرد: عملکرد فرامذهبی، فراقومی و فراجناحی این نهاد موجب شده است که کمیته امداد مقبول همه جناح‌های سیاسی، مذهبی و قومی باشد.

وی با بیان اینکه عملکرد کمیته امداد باید مورد تأیید همه ملت باشد نه‌ فقط یک قشر خاص، گفت: بالاترین اثر از آن عمل صالح است نه حرف و حتی هنر؛ عمل صالح حتی اگر همراه با تبلیغات نباشد باز به نتیجه مطلوب منتهی می‌شود.

رئیس کمیته امداد با اشاره به متأثر بودن زندگی مددجویان کمیته امداد از وضعیت اقتصادی کشور، متذکر شد: همه امداد گران این نهاد در این زمینه مسئول هستند تا تأثیر وضعیت موجود را بر زندگی خانوارهای نیازمند کاهش دهند.

فتاح با بیان اینکه فعالیت‌های کمیته امداد باید 24 عیار برای خدا باشد و در غیر این صورت هیچ‌چیز دستگیرمان نمی‌شود، بر تأثیر آمار دقیق و صحیح در افزایش اعتماد عمومی تأکید کرد و افزود: افزایش 30 درصدی مشارکت عمومی در سال گذشته نشان‌دهنده افزایش اعتماد مردم به کمیته امداد است؛ البته اعتماد دولت و مجلس به کمیته امداد و همکاری با این نهاد نیز در سال‌های اخیر قابل‌توجه است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:12 - 1397/02/25
روی چاه نفت و گاز خوابیدیم مردم به فقیرها کمک کنن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج