وزیر کار: نقض برجام تاثیری بر زندگی مردم ندارد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۷۱۸۷۵۰
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
۴۴۴۶
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سعی ما بر این است که خروج آمریکا از برجام کمترین تاثیر را در کسب و کار ما داشته باشد.

خبرگزاری ایسنا: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سعی ما بر این است که خروج آمریکا از برجام کمترین تاثیر را در کسب و کار ما داشته باشد.

علی ربیعی امروز در بازدید از کارخانه نوین زعفران در شهرک صنعتی توس اظهار کرد: سفر ما در استان خراسان رضوی و شهر مشهد همزمان با برنامه‌های توسعه اشتغال در کشور شده است. امروز در شرکت نوین زعفران در خصوص زعفران و حوزه اشتغال مربوط به آن حدود 600 هزار نفر در کل کشور به طور فصلی مشغول به کار هستند.

وی ادامه داد: حوزه زعفران و اشتغال آن موضوع خاص خود را دارد. امروز سیاستی را در خصوص طرح‌های اشتغال روستایی رونمایی می‌کنیم. هدف ما از اشتغال روستایی با توجه به فشارهایی که بر خاک آمده و مسائل مربوط به آب و کم آبی، حفظ موقعیت شغلی در روستاها، اقتصادی کردن زندگی در روستاها و همچنین تامین معیشت روستاییان است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: یکی از سیاست‌های مهم ما در خصوص اتخاذ وام روستایی بوده که جهت گیری آن به نوعی در حفظ زندگی در روستاها، جلوگیری از مهاجرت و مقابله با فقر است. بنابراین سیاست ما اعطای وام و پول پخش کردن نبوده، وام در خدمت ایجاد اشتغال در روستاها و اقتصاد روستاهاست که باید به این امر توجه شود ولی متاسفانه عده ای به این امر توجه نمی‌کنند.

ربیعی افزود:در واقع هدف این نیست که ما شاخص بگیریم چه میزان وام اعطا شده است بلکه هدف و شاخص ما این است که چه میزان اشتغال ایجاد و زندگی روستایی دگرگون شده است.

وی با اشاره به رونمایی از طرح کشت مبتنی بر قرارداد برای توسعه اشتغال روستایی خاطرنشان کرد: بر اساس این طرح و مطالعاتی که صورت گرفت که با توجه به تجارب گذشته در این حوزه و ظرفیت هایی که در داخل کشور در این بخش اجرا شده بودند، طرح کشت مبتنی بر قرارداد یا تولید مبتنی بر سفارش در طرح توسعه اشتغال روستایی رونمایی خواهد شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به استان‌های نمونه طرح توسعه کشت مبتنی بر سفارش و همچنین قرارداد عنوان کرد: در واقع امروز به عنوان گام اول برنامه ما در حوزه زعفران و گیاهان دارویی در استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی و کرمان خواهد بود که در این ماه آغاز خواهد شد.

ربیعی اضافه کرد: در محصولات باغی نیز استان‌های گلستان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و خراسان شمالی، همچنین در حوزه سیب زمینی استان‌های همدان، قزوین، اردبیل و در خصوص محصول گوجه‌فرنگی در استان کرمانشاه و همچنین محصول کنجدی در یزد و همچنین در محصولات لبنی و شیر خراسان رضوی و خراسان شمالی به عنوان استان‌های نمونه طرح توسعه کشت مبتنی بر سفارش و کشت مبتنی بر قرارداد آغاز خواهد شد.

وی اظهار کرد: حدود ۶۰ میلیارد تومان وام در این مرحله برای بیش از 5 هزار روستایی در نظر گرفتیم. مهمترین مشکل ما بازار کسب و کارها بوده است. همچنین براساس مطالعات، بیشترین علل لطمه خوردن به طرح‌های ما عدم اتصال به بازار بوده است. بسیاری از واحدهای ما دارای تکنولوژی بالا و نو هستند اما بازار هدف لازم را ندارند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: بنابراین تقویت بازار داخلی مصرف‌کننده ایرانی در کالاهایی که ما در پیرامون وضع خواهیم کرد، یکی از این راه‌ها بوده است. راه اصلی دیگر در حقیقت ایجاد اشتغال پایدار با اتصال کسب و کارها به بازار است. ساختار عمده ما در بخش کشاورزی، ساختاری مملو از بنگاه‌های کوچک بدون اتصال پایدار به زنجیره های ارزش و تولید است.

ربیعی با تاکید بر اینکه دانش به روستاها خواهد رفت، خاطرنشان کرد: امروز در حوزه زعفران، روستاییان قراردادهایی را با شرکت نوین زعفران انعقاد کردند؛ ما نیز به آنها وام خواهیم داد و اتصال به بازار خود به خود انجام خواهد شد. در حوزه محصولات لبنی، گوجه‌فرنگی، سیب زمینی، فرآورده های گوشتی و مجموعه حوزه‌هایی که کشاورزان فعالیت دارند، به ویژه محصولات باغی، در استان های ذیربط از آنها رونمایی خواهیم کرد و تولید استاندارد خواهد شد. همچنین شرکت‌هایی مانند نوین زعفران دانش را با خود به روستاها خواهند برد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: با توجه به سیاست ها برنامه های تفاهم شده بین ما و وزارت جهاد کشاورزی در رشته‌های شغلی امری سه جانبه بوده که معاونت تعاون روستایی ریاست جمهوری از آن حمایت می کند. همچنین صندوق کارآفرینی امید این سیاست را دنبال می‌کند. صندوق کارآفرینی امید با توجه به سهم آن در اشتغال روستایی با نرخ تسهیلات پایین این مساله را دنبال خواهد کرد.

وی عنوان کرد: تمام اشتغال‌هایی که در اشتغال روستایی شکل می‌گیرد منتهی به بیمه بازنشستگی صندوق روستاییان و عشایر ما می‌شود. سهم دولت را خود صندوق پرداخت خواهد کرد . کشاورزانی که در این طرح مشغول به کار خواهند شد، مشمول بیمه تامین اجتماعی صندوق روستاییان و عشایر می شوند. امیدواریم که این طرح ها باعث شود که کشاورزان ما معیشت خوبی داشته باشند و تولید ایرانی در بازارهای جهانی بدرخشد و از فقر روستایی پیشگیری شود.

ربیعی در خصوص تاثیر خروج آمریکا از برجام در محیط کسب و کار خاطرنشان کرد: سعی ما بر این است که کمترین تاثیر را در کسب و کار ما داشته باشد و آثار خروج دولت آمریکا از برجام و زندگی مردم کمترین اثر را خواهد داشت. در واقع رابطه مساله تحریم و ارز در زندگی روزمره مردم با پشتیبانی از سیاست‌های ارزی که دولت با نرخ ارزی که اختیار می‌گذارد، به حداقل برسانیم. در حقیقت ما شاهد بودیم که آمریکا این انتظار را داشت که بازار ایران متشنج شود اما اتفاق خاصی در بازار رخ نداد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 69
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1397/02/28
هر اتفاقی مثبتی بی افته هیچ تآثیری در زندگی مردم نداره چون مختص جیبهای اقازاده هاس و فقط فشار و بدبختی مال مردمه
پاسخ ها
دروغگو
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۸
هر شخص دیگری بجای این وزیر می بود، استعفاء میکرد، حال یا چیزی نمی دونه یا از حال و روز مردم بیخبره، در هر دو صورت باید بره، این لیاقت و کیاست وزارت کار را ندارد، گفته باشم،
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۹
اره از قیمت سکه و دلار و گوشی و داروها و .....معلومه واقعا مردم کمر خم کردن تو این گرونی ها چرا سرتونو عین کبک میکنین زیر برف بهتره بگید برای ما و اقازاده هامون بی تاثیره
بدون نام
United States
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۹
هنوز هیچی نشده میخوان دوباره لگن هایی که به اسم ماشین میندازن به ملت رو گرون کنن،خدا نگذره
Iran, Islamic Republic of
11:37 - 1397/02/28
اخی خیلی دیگه فقر برطرف کردین برو اقا خودت گول بزن حالا هیچیز هست هر وز داریم حرف بالارفتن وسایل میشنویم ولی کسب وکارهم جای خودش ما که حلال نمیکنیم
Iran, Islamic Republic of
11:37 - 1397/02/28
واقعا تاثیری ندارد چون ما به هرحال در تحریم هستیم وآقایان پول تو جیبی زیاد دارند ومیبرن..چه باشیم وچه نباشیم فرقی نمیکند زیرا دولت مردان شیر ایران راه دزدی رو خوب بلندن ومیبرن مال مردم بدبخت رو..این همه تحریم واین همه جنس گران،دنیا به جایی رسیده ک علاوه بر نفت وگاز، دست به لوله کشی سرویس بهداشتی کردند تا گوه مردم بدبخت رو هم نوش جان بکنند
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1397/02/28
.. تاثیری برای حقوق توندارد نه مردم
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1397/02/28
پس آب و نونی که روحانی میگفت با برجام درست میشه چی بود؟
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1397/02/28
شرایط ایران از دو ماه دیگه میشه مثل سال نود
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1397/02/28
مگه وزیر جزئی از مردم است که بفهمد
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1397/02/28
شاید منظور از مردم خود شما باشید ولی برای من بازنشسته که هر ما با تأخیر این چندر غاز حقوق پرداخت میکنید خیلی تاثیر داره حکایت ما با شما حکایت اون ارباب و نوکر است و زمستان...
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1397/02/28
در زندگی جنابشان تاثبر ندارد والا مردم چرا
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1397/02/28
نه بابا ازکجافهمیدی؟ خودت ماهیانه 1میلیاردحقوق میگیری
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۸
سلام جناب وزیر،یک فکری بحال بازنشسته های بیچاره بکن امسال هم که متاسفانه از اضافه کردن ماهاخبری نیست،ظاهرافقط ۱۰درصداضافه مکنن واقعاروزگارماهاسیاهه،داماد،نوه،عروس.......بیچاره بازنشسته......
سعید
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۲
اگه تاًًثیرنداشت چرا ۱۲سال دنبال این توافق بودی
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1397/02/28
جیب آقاوزیر پراست از دلار.خبر از هیچی ندارد
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1397/02/28
... گند زدند حالا اینطوری روفو میکنند ...
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1397/02/28
فکر کنم شما تو فضا زندکی میکنین
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1397/02/28
اره به خدا ما که صفریم کمتر از صفر هم مگه داریم
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1397/02/28
تاثیرت بر زندگی مسئولین ندارد درست میگه وزیر همان طور که خود برجام هم تاثیری بر رو وضع وزرا نداشت ولی برا مردم عادی 100 درصد تاثیر داره مجید دلبندم
هرکس کولر یا تلویزیون یا گوشی موبایل و ..خراب بشه باید عزا بگیره چون دیگه نمیتونه بخره
وزیر محترم
تو کجایی عزیزم دقیقا کجایی داخل ایران یا اروپا
France
11:54 - 1397/02/28
برای اینکه خود برجام هم نداشت. مملکت مال اون بالایی هاست مردم که کاره ای نیستند.
Germany
11:55 - 1397/02/28
نه رو قیمتا تاثیر گذاشته نه خونه تو ۲ ماه چن برابر شده قیمتش. دماغت دراز نشده ؟
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1397/02/28
دروغگو کارگرها خیلی وقته در تنگنا هستن افِغانیها را ریختید ایران پدر ملت و در آوردید ایدز و بیکاری و قتل و تجاوز به کشور آوردید
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1397/02/28
آقای ربیعی قبل از برجام مابیچاره بودیم حال بدتر چرا با داشتن سن بالا دوروغ میگویی خدا را درنظر بگیر نه پست را
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1397/02/28
چطوری این بنده خدا وزیر شده از هیچی خبر نداره .تاثیر خارج شدن امریکا همین بس که ارزش پول به پایین ترین سطح توی سالهای اخیر رسیده
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1397/02/28
همونه که حقوق مارو عقب انداختید جنس تو شرکت نیس
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1397/02/28
همه چی به این بستگی داره که منظورت از مردم کیا باشن......امثال مثه منه کارگر و قشر زحمت کش که اصلا نه تو امار شما میاییم نه مردم هستیم.قیامتی هم هست.
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1397/02/28
توی مگه تو زندگی مردمی ... شما به اشرافی گری هاتون برسین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۹
کی به این پستا منفی داده درکش نمیکنم
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1397/02/28
کدوم مردم ? یک گروه معترض معاندند.گروه دیگر جیره خور راضی.
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1397/02/28
بر زندگی شما ندارد چون تمام مایحتاج را دیگران تهیه میکنند این سوال را از مردم بپرس .
Iran, Islamic Republic of
12:29 - 1397/02/28
زندگی مردم انقد سخت هست که هیچ فرقی نداره تحریم باشیم یا نه برجام باشه یا نه.
United States
12:29 - 1397/02/28
جناب وزیر برزندگانی شما ها تأثیر ی ندارد
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1397/02/28
آره‌شماراست‌میگی‌‍‌‌مردم‌فقط‌‌
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1397/02/28
واسه شما شاید اما واسه ما خیلی فرق داره حضرت اقا سر سرنگ انسولین از ۶۵تومن شده ۷۷تومن صفحه کلاچ پراید از ۱۲۰تومن شده ۲۲۰تومن کجا زندگی میکنید شما که نمیبینید درد مردم رو
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1397/02/28
آقای ربیعی ، در دوران آقای احمدی‌نژاد ایشان اعلام کرده بود که تحریم‌ها کاغذ پاره ای بیشتر نیست ،
با این اظهارات توخالی و دردآور ، نمک به زخم مردم ستمدیده و مظلوم ایران می پاشید .
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1397/02/28
... الکی حرف میزنید.از هیچ چیز و زندگی مردم خبر ندارید.
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1397/02/28
جناب وزیر خروج آمریکا از برجام بر زندگی شما وزرا ونجومی بگیران تاثیری ندارد اما بر مردم چرا دارد زحمتی به خودت بده برو بازار تا بفهمی مردم چگونه زندگی میکنند
Iran, Islamic Republic of
12:47 - 1397/02/28
تو الان مردمی که بجای مردم حرف میزنی ...
United Arab Emirates
12:51 - 1397/02/28
کدوم مردم مگه اصلا برجامی وجود داشت مگه برجام بودش تاثیر داشت دروغ تا کی
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1397/02/28
دقیقا درست میفرمایند مثل قطعنامه های سازمان ملل که رییس دولت قبل میفرمودنددرزندگی مردم تاثیری ندارد ودیدیم که نداشتند.ایشان بهتراست مقداری اخبار بخوانند ببیند چند شرکت بزرگ همکار از جمله ورسک یاتوتال هنوز خبری نشده است رفته اند ویادرحال رفتن هستند .
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1397/02/28
جناب وزیر یه سر به کارخانه ها بزنید متوجه میشید داشته یا نداشته
سه ماهه دنبال کار میگردم هنوز پیدا نکردم متاهلم دوتا بچه دارم
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1397/02/28
البته منظورتون از مردم همان حقوق بگیران دولت و حکومت و نجومی بگیران هست دیگه !!!!
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1397/02/28
آره واسه شما ک رو پول خوابیدید تاثیر نداره
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1397/02/28
عجب پس چرا قیمت ها همینجور داره میره بالا !
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1397/02/28
احتمالا وزیر کار منظور خودشان و کابینه دولت و مدیران دولت هستند که برجام تاثیری بر زندگی آنان و کارشان دارد ، ایشان خواب تشریف دارن ، داخل منزل هستند مشکل بیرون و مردم و گرانی ها را نمی بینند ، مردم دیگر خسته شدن اینقدر دروغ تحویلشان دادید .
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1397/02/28
ببخشید مگه شما با مردم زندگی می‌کنی می‌دونی یک جفت لاستیک برند میشلن کامیون تو یک هفته ۷۰۰هزار آمده روش می‌دونی لنت گیر نمیاد اره که نمیدونی
United Arab Emirates
13:30 - 1397/02/28
راست میگن ایشون اصلا هیچ چیزی تاثیر رو زندگی مردم نداره. چون سیستم برده داری مدرن این آقایون تا حالا جواب داده. خودشون وبچه هاشون در رفاه کاملند مابقی مردمم هم یه جورایی سر کار. این آقا از این اوردها نده کی بده.
Germany
14:08 - 1397/02/28
مادر عروس هم حرف زد
یه سری به بازار بزن ببین چه خبره
شایدم منظور از مردم خودت ومرفهین بیدرد هستید
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1397/02/28
اره جان خودت کولر اسپیلت بیستو چهار هزار دو سیصدی شده چهار ملیون تازه اولشه اقای وزیر
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1397/02/28
اینا خوابن یا خودشون رو زدن به اون راه همه چیز 2برابر شده دیگه تاثیر از این بدتر.
خدایا ببین کیا رو کردی مسؤل این مملکت.
فقط کارشون شده دروغ.
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1397/02/28
منظورتون از مردم خودتونید دیگه...
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1397/02/28
منظور از مردم اگر نجومی بگیران وتجار وپزشکان جراح معروف وصاحبان صنایع باشه حق با شماست ولی کارمندان وکارگرانی که حقوق عادی میگیرندوچند ماه پیش میتوانستند زندگی حداقل وحتی متوسطی هم داشته باشند با شرایط فعلی نمی توانند زندگی کنند شما گویا از وضع مردم وگرانی قیمتها خبر ندارید لطفا درمورد چیزی اظهار نظر کنید که در مورد ان اطلاعات کافی داشته باشید
United Arab Emirates
15:22 - 1397/02/28
اقای وزیر کار چه زمان برجام چه بی برجام .
من یه جوان ایرانی تحصیل کرده متاهل بیکارم.
بیکاری من دلیل بیلیاقتی شما و امثال شماست .
United Arab Emirates
15:28 - 1397/02/28
خوب معلومه که هیچ تاثیری نخواهد داشت، چون اینقدر وضع کسب و کار خرابه که دیگه بدتر از این نمیشه‌. کلی از مردم هم که بیکارن و اصلا کسب و کاری و رفاه اجتماعی ای وجود نداره. آقای وزیر! شما خودشو ناراحت نکن
United States
15:40 - 1397/02/28
وزیردررفاه،خجالت هم خوبه بعضی وقتها، مردحسابی جیب خودتونگاه میکنی یامردم بدبختیکه ازکله سحرتاآخرشب سگ دومیزنند، یک سری به بازاربزن ببین چه خبره، ازکاخهائیکه روی گُرده مردم ساخته ایدپائین بیائید،
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1397/02/28
فعلا که چای و برنج و روغن گران شده اند دیگه بقیه ی اجناس رو نمی دونم
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1397/02/28
اتفاقا درست میفرمایید....چون در این مملکت کسب و کاری نمونده که خروج امریکا و تحریم روش تاثیر بذاره
Iran, Islamic Republic of
23:39 - 1397/02/28
لابد منظورش بر نفس کشیدن مردم و میزان استفاده از اکسیژنه
Iran, Islamic Republic of
00:41 - 1397/02/29
زندگی مردم رو رانخواری ها و بی تدبیری مسوولان بی کفایت خودمون فلج کرده نه تحریمهای امریکا, شر وور تحویل مردم ندیدلطفا, اگه انصاف دارید از کارخرابیهای مسوولان بگید وجلوشونوبگیرید, دشمن خودی هزارمرتبه بدترازدشمن بیگانه
United Kingdom
08:30 - 1397/02/29
باسلام من بازنشسته هستم شب وروز شما رو نفرین میکنم.
Iran, Islamic Republic of
16:28 - 1397/02/29
حالا ربط به زندگی مردم نداره ؟ حتما روجنگلهای مازندران تاثیر گذاشته .خدایا اینا چقدر رو دارن .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
ادیب_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_3
عارفی_3
ادیب_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_4
ادیب_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
ادیب_2
خرید باکس 2
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کالازم_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
اورانوس_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تنورستان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر