کارت اعتباری خرید برای کارگران بدون ضمانت بانکی
۷۱۹۰۷۴
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۹
۷۳۰۸
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اجرای طرح اعطای کارت اعتباری خرید برای کارگران گفت: به دنبال روشی برای تضمین بازپرداخت این تسهیلات به کارگران بدون ضمانت بانکی هستیم.

خبرگزاری مهر: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اجرای طرح اعطای کارت اعتباری خرید برای کارگران گفت: به دنبال روشی برای تضمین بازپرداخت این تسهیلات به کارگران بدون ضمانت بانکی هستیم.

علی ربیعی درباره سیاست‌های حمایتی افزایش قدرت خرید کارگران گفت: پیش از هر چیز اولویت نخست ما در دولت این است که آثار ارز بر زندگی مردم را کاهش دهیم که این اقدام در دستور کار قرار دارد.

وی تاکید کرد: تحولاتی که در بازار ارز صورت می گیرد، نباید در زندگی روزمره مردم تاثیر بگذارد؛ با سیاست‌هایی که دولت در پیش گرفته در نظر دارد ارز تک نرخی را با زندگی مردم پیوند دهد اما نتوانستیم این موضوع را به مردم توضیح دهیم. بنابراین نباید اجازه دهیم به ویژه در شرایط خروج آمریکا از برجام تحولات بازار ارز بر زندگی روز مره مردم تاثیر بگذارد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: در بخش سیاست‌های تشویقی، افزایش قدرت خرید کارگران و بازنشستگان در قالب کارت اعتباری در دستور کار قرار دارد که برای بازنشستگان این طرح آغاز شده اما باید مبلغ آن را افزایش دهیم و دامنه اجرای این طرح را گسترده‎‌تر کنیم.

ربیعی با اشاره به اجرای طرح کارت اعتباری برای کارگران نیز گفت: به دنبال روشی برای تضمین بازپرداخت تسهیلات پرداختی به کارگران در قالب اجرای این طرح هستیم تا بدون ضمانت نامه بانکی کارت‌های اعتباری در اختیار کارگران قرار گیرد و از حقوق ماهیانه آنها کسر شود.

وی با بیان اینکه یکی از راهکارهای تضمین بازپرداخت تسهیلات کارت اعتباری برای کارگران، می‌تواند تضمین از سوی کارفرمایان باشد ادامه داد: سعی ما بر این است تا نرخ سود بازپرداخت این تسهیلات برای کارگران بسیار پایین باشد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
08:40 - 1397/02/29
اخه این نشد که ما نخواهیم درزندگی روزمره از دلار ارز استفاده کنیک‌کیو باید ببینیم خالا هرچه ما میگیم باید به دیوار گفت که ما پول خارجی نمیخواهیم واین طرح به درد فامیلتون میخوره دچلت که بی خیال یا کاری نمیکنید یااگر میکنید گرانی راریشه کن کنید والسلام
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1397/02/29
چرا تو اینقدر دروغ میگی حداقل از زن و بچه ات خجالت بکش
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1397/02/29
احتمالا چن سالي طول بكشه اخرشم هيچ
Netherlands
14:01 - 1397/02/29
اصلا کارخونه یا شرکتی مونده که کارگری باشه .
با این سیاست های الکیشون و بی برنامشون .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج