در ایران، فقط ۳۰ دقیقه با مواد مخدر فاصله دارید!
۷۱۹۴۱۲
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۵
۸۰۷۵
سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: طبق آمارهای بدست آمده از استان‌های کشور، زمان دسترسی به موادمخدر حداکثر بین 30 تا 45 دقیقه است.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: طبق آمارهای بدست آمده از استان‌های کشور، زمان دسترسی به موادمخدر حداکثر بین 30 تا 45 دقیقه است.

پرویز افشار سخنگوی ستاد مبارزه با موادمخدر با اشاره به اینکه ایران بزرگترین کاشف موادمخدر در جهان است، اظهار کرد: حدود ۷۰ تا ۸۵ درصد کشفیات موادمخدر در دنیا توسط پلیس جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود.

وی افزود: همجواری ایران با کشور افغانستان که بزرگترین تولید کننده موادمخدر است و ۷۵ تا ۸۰ درصد موادمخدر دنیا را تولید می‌کند، باعث شده که ایران بزرگترین کشف کننده موادمخدر در دنیا باشد.

افشار با بیان اینکه دسترسی به موادمخدر در ایران خیلی سخت نیست، گفت: طبق آمارهای بدست آمده از استان‌های کشور، زمان دسترسی به موادمخدر حداکثر بین 30 تا 45 دقیقه است.

سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه مجازات قاچاقچیان مواد مخدر با قاطعیت انجام می‌شود، گفت: اموال قاچاقچیان مصادره می‌شود و این گونه نیست که یک قاچاقچی بزرگ در زندان بماند و بعد از گذشت چند سال حبس، عفو خورده و از زندان خارج شود و دوباره به کارش ادامه دهد.

وی افزود: بر اساس گزارش‌های واصله تعداد معتادان کشور افزایشی نداشته و تنها بر تعداد معتادان متجاهر آن هم به این علت که از چند ماده مخدر از جمله مواد صنعتی استفاده می‌کنند، افزوده شده است و این افراد با این شیوه مصرف زودتر به کف خیابان می‌روند.

افشاربا بیان اینکه بزرگترین ظرفیت معتادان متجاهر در شهر تهران است، تصریح کرد: در حال حاضر حدود ۸ هزار معتاد متجاهر تحت پوشش مراکز ماده ۱۵و ۱۶ هستند.

وی ادامه داد: بر اساس قانون، معتادان متجاهر 3 ماه بیشتر حق ماندن در مراکز ماده 15 و 16 ندارند و تنها با تمدید قاضی می‌توانند 3 ماه دیگر در این مراکز حضور داشته باشند.

سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد: معتادان متجاهر بعد از ۶ ماه نگهداری در مراکز ماده ۱۵ و ۱۶ به مراکز بازپروری برای حرفه آموزی و صیانت در مراکز جامع اشتغال منتقل می‌شوند که این مراکز تحت نظر سازمان بهزیستی و شهرداری هستند.

وی افزود: طبق برنامه ششم توسعه ایجاد مراکز جامع اشتغال، باید شاهد میزان توفیق و مانایی در پاکی باشیم و میزان افزایش مصرف موادمخدر به حداقل برسد و میزان مانایی در پاکی نیز افزایش یابد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:49 - 1397/02/29
این سوغات وخوبی کشورهمجوارافغانستان ۹۰درصدموادمخدرجهان ومیده همش ازبیکاری وفقرکه اتباع بیگانه افغانی بودجه ومنابع اب ونان .‌‌‌‌‌‌‌شغل ومیخورن وحق ابه ایران ونمیدن وبه جاش شغلمون گرفتن بیکارکردن به جاش موادمیدن معامله پرسودبرای افغانیای موزی
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1397/02/29
وقتی حرف از بدی و فقر و اعتیاد میشه میگید : ایران
و وقتی صحبت از خوبی و پیشرفت و این چیزا میشه ( البته واقعیت که نداره ) میگید جمهوری اسلامی ایران...
بهتره بگید
Iran, Islamic Republic of
21:20 - 1397/02/29
درسته دیدم نیمساعت قبل ورود به شهر حسابی منگ منگ میشم علی برکت الله به خدمت به مافنگیهای کشور که بیشترین موفقیت کسب کرده اند
United Arab Emirates
21:53 - 1397/02/29
فاصله زمانیش که هیچ، قیمتشو چرا نمی گید؟ ماشاا... اگه ارزونی هم باشه ، در مورد مواد مخدره. با هر سطح مالی میتونی راحت مواد گیر بیاری. مثل گوشت نیست که اگه زیر خط فقر باشی ، باید سالی یکی دوبار طعمشو بچشی. مملکت گل و بلبل
Iran, Islamic Republic of
22:05 - 1397/02/29
30 تا
45 دقیقه؟بابای من معتاده وقتی برای اولین بارمیریم مسافرت جایی 10 دقیقه نشده پیدامیکنه ولا
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1397/02/29
ای اقا کجای کارید کارازاین حرفها ڱذشته فعلابایک تلفن مثل پیک موتری بدست مصرف کننده می رسانند
Iran, Islamic Republic of
00:11 - 1397/02/30
از راه دور میخرید ، اینجا تا زنگ میزنی ساقی میگه میدونستم وقتشه پشت درم !
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1397/02/30
30 دقیقه
اینجا که من زندگی میکنم به صورت علنی تو سوپر مارکت میفروشن تو دو دقیقه میتونی مواد گیر بیاری
Iran, Islamic Republic of
08:44 - 1397/02/30
الان که ۱۰سال پیش نیست با یه تلفن یا ۵دقیقه وقت میشه همه نوع موادی خرید!!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج