امامی‌فر: از اظهارات تن‌زاده تعجب می‌کنم
۷۱۹۴۳۵
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۴
۸۵۸۴ 
مربی سابق تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: از تن زاده به عنوان یک فرد تحصیل کرده دانشگاهی این رفتارهای غیر حرفه ای بعید است، تعجب می کنم که ایشان چطور صحبت های خودشان را فراموش کرده اند.

فارس: علیرضا امامی فر دستیار علی کریمی در سپیدرود گفت: پس از انتشار مصاحبه‌های مختلف مالک باشگاه سپیدرود رشت و مدیراجرایی جدید این تیم مبنی بر نوع قرارداد آقای علی کریمی باید برای روشن شدن اذهان هواداران فهیم سپیدرود رشت متذکر شوم که طبق برگه قراردادی که در اختیار این جانب است قرارداد من به عنوان مربی به امضا طرفین( مالک باشگاه و من) رسیده و آقای علی کریمی به استناد قراردادش و مصاحبه های تلویزیونی آقای تن زاده با شبکه باران و برنامه نود به عنوان سرمربی در تیم فعالیت داشت و قراردادش تا پایان روز 12/10/1399 معتبر است.اما چون من مدرک A دارم باید در کنفرانس های خبری حاضر می شدم.

وی افزود: از آقای تن زاده به عنوان یک فرد تحصیل کرده دانشگاهی این رفتارهای غیر حرفه ای بعید است. من تعجب می کنم که ایشان چطور صحبت های خودشان را فراموش کرده اند.به هرحال قراردادم به عنوان مربی به امضا رسیده است.در هر صورت امیدوارم باشگاه هر چه صورت تکلیف را مشخص کند تا زمان برای سپیدرود از دست نرود و هواداران بیش از این نگران تیم شان نباشند.

 

امامی‌فر: از اظهارات تن‌زاده تعجب می‌کنم

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1397/02/29
کریمی هر جا میره باهمه دعوا داره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج