افتتاحیه‌ای ابرقهرمانانه برای «ددپول ۲»
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_1
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۱۹۷۲۱
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
۲۶۹۳
شکست «انتقام جویان»
با بازگشت یازدهمین قسمت از مجموعه شخصیت‌های «اکس-مِن»، پس از چهار هفته جدیدترین نسخه «انتقام‌جویان» به رتبه دوم باکس‌آفیس تنزل پیدا کرد.

خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی: هنوز شمارش نهایی فروش گیشه سینماها در روز یکشنبه باقی مانده است، اما تخمین‌های نهایی می‌گویند فیلم «ددپول ۲»‌ با نقش‌آفرینی رایان رینولدز توانسته در این آخر هفته در باکس‌آفیس آمریکای شمالی با نمایش در ۴۳۴۹ پرده سینما رتبه اول را از «انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت» بگیرد و با فروشی ۱۳۳.۵ میلیون دلاری در صدر بنشیند.

افتتاحیه‌ای ابرقهرمانانه برای «ددپول ۲»

سومین فیلم با ریتینگ مخصوص بالای ۱۷ سال منتشرشده توسط کمپانی فاکس توانست در روز جمعه ۵۳.۳ میلیون دلار بفروشد که از جمله آن‌ می‌توان به فروشی ۱۸.۶ میلیون دلاری از پیش‌نمایش‌های اواخر روز جمعه اشاره کرد که در این زمینه رکوردشکن بود (رکورد قبلی با ۱۳.۵ میلیون دلار دست فیلم «آن» استیون کینگ بود). فیلم «ددپول ۲» توانست با نمایش در ۴۳۴۹ پرده سینما لقب بزرگترین اکران فیلم‌های کمپانی فاکس را هم از آن خود کند.

به این ترتیب دنباله «ددپول» رکورد فیلم اول را برای بزرگترین اکران افتتاحیه یک فیلم با ریتینگ بالای ۱۷ سال می‌شکند چون قسمت اول این فیلم دو سال پیش با فروشی ۱۳۲.۴ میلیون دلاری همه را شوکه کرده بود. برداشت خاص قسمت اول فیلم از ژانر ابرقهرمانی و شکسته شدن دیوار چهارم توسط شخصیت رینولدز باعث شد فیلم تحسین‌های بسیاری را برانگیزد و در نهایت با به ثبت رساندن فروش ۳۶۳ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۷۸۳ میلیون دلار در سراسر جهان تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم با ریتینگ مخصوص بالای ۱۷ ساله‌های تاریخ شود.

در قسمت دوم «ددپول» بار دیگر رینولدز در نقش آدم‌کش بامزه دنیای ابرقهرمان‌های مارول ظاهر می‌شود که یازدهمین فیلم در فرنچایز «اکس-مِن» هم خواهد بود. دیوید لیچ روی صندلی کارگردانی جایگزین تیم میلر شده و از روی فیلمنامه رت ریس،‌ پل ورنیک و رینولدز فیلم را ساخته است. در این فیلم شخصیت ددپول بالاخره با «اکس-فورس» همراه می‌شود که شامل تیم ابرقهرمانی شخصیت‌های دومینو با بازی زازی بیتز، ویزل با بازی تی‌جی میلر، بدلام با بازی تری کروز، زایت‌گایست با بازی بیل اسکرشگرد و پیتر با بازی راب دلینی است. هدف آن‌ها حمایت از یک قهرمان جوان مقابل شخصیت منفی داستان یعنی کِیبِل با بازی جاش برولین است.

«جنگ بی‌نهایت» در چهارمین هفته اکران خود با ۲۷ میلیون دلار فروش به رتبه دوم سقوط می‌کند. این فیلم ابرقهرمانی محصول مشترک دیزنی و مارول با عبور از مرز فروش ۱.۷۱ میلیارد دلار در باکس‌آفیس جهانی تبدیل به چهارمین فیلم پرفروش جهان شد و از «دنیای ژوراسیک» هم عبور کرد. فیلم «کلوب کتاب‌خوانی» محصول کمپانی پارامونت در نخستین هفته اکرانش در رتبه سوم باکس‌آفیس قرار می‌گیرد و تخمین‌ها حاکی از این هستند که این فیلم با نقش‌آفرینی جین فوندا، کندس برگن، دایان کیتون و مری استین‌برگن می‌تواند تا مرز ۱۳ میلیون دلار بفروشد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر