تجهیزاتی که یک گیمر حرفه‌ای به آن‌ها نیاز دارد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
استخدام_2
دکتر استرکی_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۲۰۹۸۴
۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۰
۲۰۱۶۲
از آنجایی که تابستان در راه است و گیمرهای قهار بدون شک از هم‌اکنون عناوین مختلفی را برای بازی در شب و روزهای گرم تابستان آماده‌ کرده‌اند، در ادامه قصد داریم به لوازم جانبی اشاره کنیم که هر گیمر حرفه‌ای باید آن‌‌ها را داشته باشد.

برترین ها - محمد کاملان: بازی‌های رایانه‌ای جذابیت‌های زیادی دارند و این روزها عناوین زیادی را شاهد هستیم که گیمرها از بازی کردن آن‌ها سیر نمی‌شوند، این اشتهای سیری‌ناپذیرِ گیمرهای حرفه‌ای باعث شده است تا در کنار کنسول‌های بازی و کامپیوترها، لوازم جانبی مختلفی نیز از جانب شرکت‌های بزرگ برای بهتر کردن هرچه بیشتر تجربه بازی‌ها عرضه شود.

با این حساب از آنجایی که تابستان در راه است و گیمرهای قهار بدون شک از هم‌اکنون عناوین مختلفی را برای بازی در شب و روزهای گرم تابستان آماده‌ کرده‌اند، در ادامه قصد داریم به لوازم جانبی اشاره کنیم که هر گیمر حرفه‌ای باید آن‌‌ها را داشته باشد.

هدست‌ واقعیت مجازی

لوازم جانبی که گیمر‌ها حتماً باید در فصل تابستان داشته باشند

حتی اگر اهل گیم هم نباشید باز هم به احتمال زیاد فناوری واقعیت مجازی را شنیده‌اید، این فناوری از طریق هدست‌هایی که بر روی سر گذاشته می‌شود گیمر را عملاً در دنیای بازی‌ها فرو می‌برد. به این ترتیب حیف است اگر اهل گیم باشید و این میوه تازه باغ فناوری را نوبر نکنید، در میان هدست‌های واقعیت مجازی می‌توان به هدست PlayStation VR اشاره کرد، این هدست با کنسول پلی‌استیشن ۴ سازگاری کامل دارد و کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو تجربه بهتری را با این هدست خواهند داشت. خرید کنترلرهای حرکتی Move نیز که برای این هدست عرضه شده تعامل گیمر را با بازی‌ها در دنیای واقعیت مجازی راحت‌تر می‌کند. به این ترتیب پیشنهاد می‌کنیم تابستان امسال با خرید هدست واقعیت مجازی PlayStation VR دنیایی از سرگرمی را به خود هدیه دهید.


دوربین تشخیص حرکات گیمرها

لوازم جانبی که گیمر‌ها حتماً باید در فصل تابستان داشته باشند

یکی دیگر از جاذبه‌های مهم کنسول‌های نسل جدید دوربین‌هایی است که حرکات گیمر را تشخیص می‌دهند، به لطف این دوربین‌ها گیمر می‌تواند عناوین اختصاصی که برای این تجهیزات عرضه شده را تجربه کند. این دوربین‌ها تأثیر مهمی در انجام بازی‌های ورزشی و حرکتی دارند و تجربه آن‌ها با سایر اعضای خانواده بسیار لذت‌بخش است. کنسول پلی‌استیشن ۴ از دوربین مخصوص به خود بهره می‌گیرد و کنسول ایکس‌‌باکس وان نیز دوربینی با نام کینکت دارد که بسیار معروف است.


صفحه‌کلید و موس مخصوص گیم

لوازم جانبی که گیمر‌ها حتماً باید در فصل تابستان داشته باشند

گیمرهای حرفه‌ای به خوبی می‌دانند که بازی کردن با صفحه‌کلید‌های معمولی چقدر سخت‌ و دشوار است و به جرأت می‌توان گفت شرکت‌ کننده‌های مسابقات مختلف بازی‌های رایانه‌ای بدون صفحه‌کلید و موس حرفه‌ای شانسی برای برنده شدن ندارند. به همین دلیل صفحه‌کلید و موس‌های مختلفی برای انجام بازی‌های کامپیوتری وجود دارد، خوشبختانه صفحه‌کلید و موس‌های خوبی را نیز برای کنسول‌های بازی شاهد هستیم که کیفیت و دقت بسیار بالایی دارند. به این ترتیب اگر قصد دارید در بازی‌های رایانه‌ای یک سروگردن بالاتر از رقبا باشید صفحه‌کلید و موس مخصوص گیم یکی از واجب‌ترین لوازم جانبی است که تابستان امسال باید در فهرست خرید خود قرار دهید.


هدست گیمینگ

لوازم جانبی که گیمر‌ها حتماً باید در فصل تابستان داشته باشند

در بازی‌های تیراندازی گیمر باید دقیقاً در جریان موقعیت دشمن قرار بگیرد، هدست‌های گیمینگ به بهترین نحو صدای گلوله‌های دشمن که از زوایای مختلفی شلیک می‌شود را در گوش کاربر پخش می‌کند تا از این طریق گیمر به راحتی بتواند محل قرار گیری دشمن را تشخیص داده و با شلیک چند گلوله روزگارش را سیاه کند. هدست‌های گیمینگ دامنه بسیار وسیعی دارند و محصولات متنوعی را در بازار سراغ داریم، با این حساب انتخاب این هدست‌ها به بودجه و سلیقه گیمر بستگی دارد اما پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد خرید هدست گیمینگ دارید یک هدست بی‌سیم انتخاب کنید تا در حین انجام بازی‌های پرتحرک و هیجان انگیز سیم‌های هدست دست و پاگیر نباشد.


پایه خنک‌کننده و محل شارژ دسته‌ کنسول‌های بازی

لوازم جانبی که گیمر‌ها حتماً باید در فصل تابستان داشته باشند

انصافاً باید گفت کنسول‌های امروزی به لحاظ تهویه هوا به بهترین نحو ممکن طراحی شده‌اند تا زیاد گرم نشوند اما داستان گیمرهای حرفه‌ای فرق می‌کند و کنسول‌های بازی در زیر دست گیمرهایی که صبح تا شب بازی می‌کنند ممکن است داغ شده و دوام نیاورند. به همین دلیل پایه‌های مختلفی در بازار به‌عنوان لوازم جانبی کنسول‌های پلی‌استیشن و ایکس‌باکس وان به فروش می‌رسد. در این پایه‌ها فن‌های قدرتمندی تعبیه شده است تا کنسول در ساعت طولانی بیش از حد داغ نشود و صدمه نبیند. از آنجایی که دسته‌های این کنسول‌ها بی‌سیم است و باید هر از گاهی شارژ شود در این پایه‌ها شاهد محل شارژ دسته‌‌های کنسول نیز هستیم.


کیف حمل کنسول

لوازم جانبی که گیمر‌ها حتماً باید در فصل تابستان داشته باشند

تابستان فصل مسافرت و خوشگذرانی است، به این ترتیب اگر از آن دسته گیمرهایی هستید که حتی روزگار خود در مسافرت را نیز بدون گیم نمی‌گذرانند پیشنهاد می‌کنیم قبل از اینکه عازم مسافرت شوید یک کیف حمل کنسول خریداری کنید. این کیف کنسول شما را در بهترین شرایط نگه می‌دارد و جایی برای نگرانی در خصوص ضربه خوردن به کنسول نازنین شما وجود ندارد.


محافظ و برچسب کنسول و کنترلر

لوازم جانبی که گیمر‌ها حتماً باید در فصل تابستان داشته باشند

گیمرهای زیادی را سراغ داریم که تا پای جان از کنسول عزیزتر از جان خود محافظت می‌کنند، این امر باعث حضور لوازم جانبی مختلفی در بازار شده است و محافظ و برچسب کنسول را می‌توان از این موارد دانست. این محافظ و برچسب‌ها نه‌تنها کنسول را در برابر خش و آسیب‌های جزئی محافظت می‌کنند بلکه با نقش و نگارهای جذابی که دارند زیبایی خاصی به کنسول‌های بازی می‌دهند. از طرف دیگر کنترلرها نیز پس از مدتی ساییده می‌شوند و ظاهر آن‌ها تغییر می‌کند. در نتیجه یا یک محافظ کنترلر که قیمت خیلی زیادی هم ندارد می‌توان کنترلر کنسول بازی را سالم و سلامت نگه داشت.


کنترلرهای حرفه‌ای

لوازم جانبی که گیمر‌ها حتماً باید در فصل تابستان داشته باشند

کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ به همراه کنترلر عرضه می‌شوند، انصافاً هم باید گفت این کنترلرها از طراحی عالی بهره می‌برد و کیفیت خیلی خوبی دارد اما باز هم کفاف نیاز گیمرهای حرفه‌ای را نمی‌کنند و برای تجربه‌ای بی‌عیب و نقص و برنده شدن در بازی‌ها کنترلرهای حرفه‌ای را ترجیح می‌دهند. این کنترل‌ها ممکن است قیمت بیشتری نسبت به کنترلرهای معمولی داشته باشند اما نشانه‌گیری دقیق و کنترل کامل در بازی را برای گیمرها به ارمغان می‌آورند.


پدال و فرمان بازی

لوازم جانبی که گیمر‌ها حتماً باید در فصل تابستان داشته باشند

بازی‌های شبیه‌سازی رانندگی زیادی برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی وجود دارند که تجربه‌ای عالی از رانندگی در خیابان‌ها را با تراز اول‌ترین خودروها در اختیار گیمر قرار می‌‌دهند. انجام تمامی این بازی‌ها با کنترلر میسر است اما اگر به‌دنبال کنترل و تسلط کامل در خودرو هستید باید حتماً سراغ پدال و فرمان بازی‌ بروید. این تجهیزات نه‌تنها گیمر را در گیم‌های رانندگی یک سر و گردن بالاتر از رقبا قرار می‌دهد بلکه لطف بازی کردن با پدال و فرمان نیز نسبت به بازی با کنترل چند برابر می‌شود.


پاور بانک

لوازم جانبی که گیمر‌ها حتماً باید در فصل تابستان داشته باشند

گوشی‌های موبایل تراز اول، گرافیک بسیار بالایی را در بازی‌های موبایل در اختیار گیمرها قرار می‌‌دهند، این امر باعث شده تا بازی‌های رایانه‌ای تنها به کنسول‌ها و کامپیوترهای شخصی خلاصه نشود و گوشی‌های هوشمند نیز به عنوان عضو بزرگی از صنعت گیم به‌حساب بیایند. انجام بازی به گوشی‌های هوشمند فشار بیشتری وارد می‌کند و شارژ گوشی سریع‌تر تمام می‌شود، در نتیجه اگر گیمر موبایل هستید خرید پاور بانک برای شما یک ضرورت بسیار مهم به‌حساب می‌آید. پاور بانک‌ها در ظرفیت‌های مختلفی عرضه می‌شود و پیشنهاد می‌کنیم یک پاور بانک با ظرفیت بالا خریداری کنید تا در حین انجام بازی‌ها نگران شارژ گوشی نباشید.

در پایان پیشنهاد می‌کنیم اگر شما هم اهل گیم و بازی‌های رایانه‌ای هستید و لوازم جانبی دیگری را می‌شناسید، این موارد را در قسمت نظرات با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1397/03/04
من هیچ کدمشون و ندارم
شبه حرفه ای هم نیستم
Iran, Islamic Republic of
15:29 - 1397/03/04
من فقط پاوربانک و عینک رو ندارم.
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1397/03/04
وای وای نگو نگو همشو میخوام
France
20:05 - 1397/03/04
تو این وضع مالی این روزها خیلی از این تجهیزات واقعا لازم نیس.
به نظر من از لیست بالا فقط پایه خنک کننده اونم یک پایه ای که واقعا اثر خنک کنندگی داشته باشه مفیده.
اونم برای این که عمر کنسول را افزایش میده وگرنه همینم لازم نبود
Iran, Islamic Republic of
02:19 - 1397/03/15
به نظرم واسه یه تجربه گیمینگ بی نظیر
باید یه مانیتور هیولا هم داشت که بازیو با کیفیتی نشون بده که انگار چشم خوده بازیکنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو